Zaoszczędź 17% na smartwatchu Tinwoo T20W

Zaoszczędź 17% na smartwatchu Tinwoo T20W

Wierz lub nie, ale możesz kupić smartwatch, który łączy się z iOS lub Androidem za mniej niż 50 USD. Jeśli szukasz podstawowych funkcji, może to być najlepszy sposób. Możesz kupić Inteligentny zegarek Tinwoo T20W za nieco ponad 40 USD. Nie przegapisz wielu dużych marek, ponieważ nadal masz dostęp do bezprzewodowego ładowania, monitorowania tętna i nie tylko.

1.3-calowy okrągły, w pełni dotykowy ekran z ultracienką obudową radzi sobie z tym smartwatchem z 14 różnymi tarczami zegarka. Tarcza zegarka zmieni kolor z czarnego na biały i odwrotnie wraz ze wschodem i zachodem słońca. Żółty kwiatek lub kółko na tarczy zegarka wskaże, czy osiągnąłeś swoje cele treningowe.

Oferta Tinwoo T20w Smartwatch 4 sposoby

Smartwatch Tinwoo T20W ma GPS i łączy się z aplikacją do monitorowania trajektorii i wyświetlania danych dotyczących ćwiczeń. Obejmuje to kroki, odległość i spalone kalorie. Obsługuje statyczne wykrywanie tętna i wykrywanie w czasie rzeczywistym podczas ćwiczeń. Dołączone jest również przypomnienie o nieprawidłowym tętnie.

Obsługiwane jest parowanie z systemem Android 5.0 i nowszym oraz iOS 9.0 i nowszym z Bluetooth 4.2 lub nowszym. Odbieraj i czytaj wiadomości SMS i powiadomienia SNS. Obejmuje to Facebook, Twitter, WhatsApp, LinkedIn i Instagram.

Magnetyczny kabel USB do ładowania obsługuje ładowanie bezprzewodowe. Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 300 mAh ładuje się w zaledwie dwie godziny, a czas czuwania wynosi ponad 20 dni.

Skorzystaj z 17% rabatu i zapłać tylko 41,35 USD za smartwatch TPU Band Black. Zapłać 42,49 $ i otrzymaj zegarek w kolorze czarnym szarym, zielonym paskiem z TPU, różowym paskiem z TPU, brązowym srebrnym paskiem, niebieskim paskiem z TPU lub szarym paskiem z TPU.

Inteligentny zegarek Tinwoo T20W

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 140 USD na słuchawkach tłumacza języka WT2