Zaoszczędź 16 USD na aparatach słuchowych FIIL T1X dzięki funkcji Smart Touch

Zaoszczędź 16 USD na aparatach słuchowych FIIL T1X dzięki funkcji Smart Touch

Może się wydawać, że słuchawki nigdy nie sprostają wymaganiom dotyczącym doskonałego dźwięku, ale niektóre z nich mogą Cię zaskoczyć. Dzięki technologii redukcji szumów i 15 rodzajom trybów dźwięku EQ Słuchawki FIIL T1X z funkcją Smart Touch mają wszystko, czego potrzeba, aby zapewnić doskonały dźwięk. Mają też wiele innych wspaniałych funkcji.

Słuchawki zapewniają niesamowity dźwięk o wysokiej wierności dzięki technologii redukcji szumów DSP, dynamicznemu sterownikowi 1/4 cala i wbudowanemu mikrofonowi. Aplikacja FIIL + zapewnia 15 rodzajów trybów dźwięku EQ.

Aplikacja umożliwia również sprawdzanie poziomu naładowania baterii, resetowanie synchronizacji i wykonywanie innych podstawowych operacji. Słuchawki FIIL T1X Smart Touch parują się w ciągu jednej sekundy dzięki Bluetooth 5.0, technologii LDS i stabilnemu połączeniu. Wystarczy otworzyć etui z urządzeniem blisko siebie.

Deal Fiil T1x etui na słuchawki

Są również odporne na pot, więc możesz je nosić podczas treningu. Dostępne są również poduszki i skrzydełka w różnych rozmiarach, aby zapewnić, że wkładki douszne pozostaną w uszach. Z łatwością odtwarzaj i wstrzymuj muzykę oraz odbieraj lub rozłączaj połączenia za pomocą sterowania dotykowego. Ponadto są kompatybilne z Siri i Asystentem Google.

Etui ładujące o bardzo dużej pojemności zapewni dwie godziny odtwarzania po zaledwie 10 minutach ładowania. Łącznie etui ładujące i wkładki douszne zapewniają do 24 godzin odtwarzania. Etui i wkładki douszne można w pełni naładować w 40 minut przez USB-C.

Te słuchawki już spadły. Dodatkowy rabat z kodem WGFM7ZZD6T2D da Ci łącznie 16 $ zniżki, a zapłacisz tylko 35,99 $.

Słuchawki FIIL T1X z funkcją Smart Touch

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 62% na kamerze samochodowej Chortau Dash Cam, z przodu iz tyłu