Zaoszczędź 150 USD na odkurzaczu robota Shark IQ z samoodpływającą podstawą

Zaoszczędź 150 USD na odkurzaczu robota Shark IQ z samoodpływającą podstawą

Jeśli szukasz nowego robota odkurzającego, zechcesz skorzystać ze wszystkich najnowszych funkcji, takich jak samoopróżniająca się podstawa i zaawansowane mapy nawigacyjne. Kiedy kupujesz Odkurzacz robot Shark IQ, dostajesz to wszystko i więcej, ze zniżką w wysokości 150 USD nie mniej.

Dzięki tej samoopróżniającej się podstawie możesz zapomnieć o odkurzaniu nawet przez 45 dni. Pozwól odkurzaczowi odkurzać zgodnie z harmonogramem, a brud i zanieczyszczenia zostaną usunięte do bezworkowej podstawy, utrzymując ją tam, dopóki nie opróżnisz jej w swoim własnym czasie. Zaawansowana mapa nawigacyjna narysuje mapę Twojego domu, pozwalając Ci wskazać, gdzie należy posprzątać. Co więcej, przypisuje szybciej niż poprzedni model.

Samoopróżniająca się podstawa do robota próżniowego Shark Iq

Odkurzacz robot Shark IQ poprawił również wydajność czyszczenia w porównaniu z poprzednim modelem. Obrotowa szczotka do wielu powierzchni czyści wszystkie rodzaje dywanów i podłóg, zbierając cały brud, zanieczyszczenia i sierść zwierząt z dogłębną mocą czyszczenia dzięki silnemu ssaniu. Będziesz metodycznie czyścić rząd po rzędzie, zgodnie z własnym mapowaniem z pokoju do pokoju.

Za pomocą aplikacji SharkClean możesz zaprogramować robota do sprzątania domu lub wybrać sprzątanie tylko określonych pomieszczeń. Możesz także użyć asystentów głosowych Amazon Alexa lub Google Assistant, aby skierować odkurzacz, kiedy i gdzie należy sprzątać.

Zniżka o 150 USD od ceny tego 45-dniowego, wielopowierzchniowego odkurzacza rolkowego ze szczotkami do wielu powierzchni i zapłać tylko 449,99 USD. Ewentualnie zdobądź go z 30-dniową pojemnością i pędzelkiem z samoczyszczącą szczoteczką i bez domowego mapowania.

Odkurzacz robot Shark IQ

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Jak zainstalować i uruchomić serwer Nginx w systemie Windows