Zaoszczędź 150 USD na 43-calowym telewizorze Sony X800H Smart TV z Alexą

Zaoszczędź 150 USD na 43-calowym telewizorze Sony X800H Smart TV z Alexą

Możesz utknąć w domu, nie mogąc wyjść, ale nadal chcesz zobaczyć wielką grę na odpowiednim ekranie. W tym roku obejrzyj go w domu na swoim telewizorze po zakupie 43, telewizor Sony X800H Smart TV z Alexą. Posiada wszystkie funkcje, które chciałbyś zobaczyć w grze.

Wszystko jest ulepszone dzięki procesorowi 4K HDR X1 i 4K X-Reality PRO. Smart TV ma zaawansowane kolory i gradację na ekranie Triluminos. Zapewnia doskonałą szczegółowość i kolory dzięki HDR i Dolby Vision, podczas gdy lokalne przyciemniane, pełnozakresowe diody LED zapewniają jaśniejsze odbicia i bardziej szczegółowe ciemne sceny. X-tended Dynamic Range Pro 6X zapewnia kontrast.

Obraz Sony 43

Użyj Asystenta Google, aby sterować tym Smart Android TV za pomocą głosu, a także innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi. Umożliwia łatwe wyszukiwanie ulubionych filmów i programów telewizyjnych, uzyskiwanie odpowiedzi i zarządzanie zadaniami. Dzięki dołączonej aplikacji Alexa możesz przesyłać strumieniowo sygnały z inteligentnej kamery bezpośrednio do telewizora, a wraz z innym urządzeniem obsługującym Alexa możesz odtwarzać muzykę, uruchamiać aplikacje, regulować głośność i nie tylko.

To nie koniec z Asystentem Google i Alexa TV, ponieważ działa również z Apple AirPlay 2 i HomeKit. Dzięki temu możesz nadal korzystać z pakietu z Siri, nawet jeśli masz iPhone’a, a nie Androida. Nie zostaniesz pominięty!

Podłącz do PlayStation i ciesz się telewizorem do gier 4K Sony z dedykowanym trybem gry, który zapewnia płynniejsze i bardziej responsywne wrażenia.

Zaoszczędź 151,99 $ na tym 43-calowym telewizorze Smart TV i zapłać tylko 448 $. Alternatywnie możesz dodać wsporniki do montażu na ścianie lub listwę dźwiękową, a także telewizor w rozmiarach 49 „, 55”, 65 „, 75” i 85 ″ .

43, telewizor Sony X800H Smart TV z Alexą

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 30 USD na mini projektorze Poner Saund z ekranem projekcyjnym