Zaoszczędź 15 USD na przenośnej ładowarce słonecznej BigBlue

Zaoszczędź 15 USD na przenośnej ładowarce słonecznej BigBlue

Niewielkie urządzenia, których używamy jako przenośne ładowarki, są idealne na czasy, gdy baterie w naszych smartfonach i innych urządzeniach wyczerpią się. Ale ładowarki można również wyłączyć, a jeśli nie masz zasilania, nie zawsze są pomocne. Pomoże to Przenośna ładowarka słoneczna BigBlue. Nie musisz się martwić o energię, tylko światło słoneczne, aby naładować swoje urządzenie.

Ładowarka do paneli słonecznych o mocy 28W posiada amperomierz, który mierzy aktualną wartość w czasie rzeczywistym, która zależy od urządzenia, natężenia światła słonecznego i kabla. Na przykład w przypadku iPhone’a o prądzie wejściowym 1A, amperomierz będzie wskazywał od 0,8A do 1A.

Duża niebieska ładowarka słoneczna

Inteligentny chip wbudowany w przenośną ładowarkę słoneczną BigBlue wykryje urządzenie, a następnie zapewni najszybszą możliwą prędkość ładowania do jego dwóch wyjść USB. Jeśli używane jest USB, to do 5V / 2,4A, a jeśli używane są oba wyjścia USB, to do 4A. Pamiętaj, że ze wszystkich urządzeń, z którymi współpracuje, nie jest kompatybilny z iPadem Pro.

Cztery karabińczyki pozwalają podpiąć ładowarkę słoneczną w dowolnym miejscu dogodnym na słońcu. Mierzy 11,1 „x 6,3” x 1,3 „po złożeniu i waży tylko 21 uncji. Polimerowa powierzchnia PET ochroni ładowarkę i Twoje urządzenie (w kieszeni zapinanej na zamek) przed deszczem dzięki wodoodporności IPX4. Należy pamiętać, że podczas ładowania urządzenia nie można schować do kieszeni.

Zniżka 15,60 USD z ceny tej ładowarki słonecznej i zapłać tylko 54,36 USD.

Przenośna ładowarka słoneczna BigBlue

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Jak zresetować hasło użytkownika WSL