Zaoszczędź 15 USD na kamerze VAVA Dual Dash Cam z 1920x1080P FHD

Zaoszczędź 15 USD na kamerze VAVA Dual Dash Cam z 1920x1080P FHD

Drogi wydają się być bardziej ruchliwe niż kiedykolwiek i stwarzają jeszcze większe niebezpieczeństwo. Kamera na deskę rozdzielczą może zapewnić dużą wygodę, zarówno dla ochrony Twojego samochodu, jak i dla Ciebie. Możesz nagrać nagranie wideo pokazujące, co dzieje się z Twoim samochodem, gdy jest zaparkowany, na postoju lub podczas wypadku. Podwójna kamera samochodowa VAVA świetnie sprawdza się w tej sytuacji dzięki przednim i tylnym aparatom oraz trybowi nocnemu.

Przednia i tylna kamera jednocześnie rejestrują odpowiednio 155º i 126º w 1920 x 1080P 30 fps. Jeśli używasz tylko przedniego aparatu, nagrywa on w QHD 2560 x 1440P 30 fps. Podwójna matryca Sony poprawia czułość w słabym świetle, zapewniając wyraźny obraz zarówno w dzień, jak i w nocy, wraz z kombinacją soczewek F1.8 i 6 szklanych soczewek.

Aplikacja Vava Dual Dashcam Device

Niskoprofilowa konstrukcja kamery VAVA Dual Dashcam jest dyskretna, kompaktowa i łatwa w instalacji. Kamera na deskę rozdzielczą łączy się z aplikacją VAVA Dash za pośrednictwem wbudowanego Wi-Fi, co pozwala na jej konfigurację, pobieranie nagrań do telefonu i udostępnianie ich w mediach społecznościowych.

Otoczenie Twojego samochodu będzie rejestrowane za pomocą monitora parkowania, gdy silnik jest wyłączony, monitorując obszar i rejestrując, gdy wykryte zostaną wyboje. Wbudowany czujnik G wykrywa wstrząsy i kolizje podczas jazdy i nagrywa filmy z incydentów w pętli i blokuje materiał filmowy. . Filmy są zapisywane w segmentach jedno-, dwu- i trzyminutowych za pomocą karty o pojemności 128 GB, której nie ma w zestawie. Obrazy mogą być przydatne w przypadku roszczeń ubezpieczeniowych.

Zniżka 15 USD od ceny tej kamery na deskę rozdzielczą i zapłać tylko 15 USD.

Podwójna kamera samochodowa VAVA

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 52 USD, kupując 32-calowy telewizor Samsung Frame Smart TV