Zaoszczędź 149 USD na odblokowanym smartfonie OnePlus 8T

Zaoszczędź 149 USD na odblokowanym smartfonie OnePlus 8T

Być może szukasz szybszych prędkości na swoim smartfonie i możesz je uzyskać za pomocą chipa premium. Nie trzeba płacić 1000 $ lub więcej za tak szybki telefon. Możesz dostać Smartfon OnePlus 8T odblokowany z Qualcomm Snapdragon 865 z procesorem 5G za prawie 150 USD zniżki.

Możesz grać w najbardziej wymagające gry graficzne, a także bez obaw korzystać z wymagających aplikacji dzięki procesorowi Snapdragon i 12 GB pamięci RAM. Posiada niezwykle płynny ekran 6,55 5 120 Hz, który aktualizuje się dwa razy szybciej niż standardowe ekrany, dzięki czemu wszystko jest znacznie płynniejsze.

Oferta Oneplus 8t Warp

O dziwo, smartfon OnePlus 8T zapewnia moc na cały dzień już po 15-minutowym ładowaniu. Nie będziesz już martwić się o to, czy Twój telefon wytrzyma w podróży czy w pracy i nie będziesz musiał nosić ze sobą ładowarki ani ładować jej przez noc. Wstań rano i naładuj go podczas kąpieli.

Również w smartfonie znajduje się poczwórny aparat główny 48 MP z ultraszerokokątnym aparatem 16 MP, obiektyw makro 5 MP do trybu portretowego i obiektyw monochromatyczny. Przechowuj wszystkie swoje zdjęcia i filmy, a także aplikacje, gry i nie tylko dzięki 256 GB pamięci.

Odejmij 149,01 USD od ceny odblokowanego telefonu w kolorze turkusowej zieleni i zapłać tylko 599,99 USD. Zapłać 719,98 $ za kolor Lunar Silver.

Smartfon OnePlus 8T odblokowany

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup 120-calowy ekran projekcyjny Mdbebbron za połowę ceny