Zaoszczędź 140 USD na słuchawkach tłumacza języka WT2

Zaoszczędź 140 USD na słuchawkach tłumacza języka WT2

Teraz, gdy podróże znów zaczynają się otwierać, możesz znaleźć się w obcym kraju, w otoczeniu ludzi, którzy nie mówią w Twoim języku. Jasne, możesz odświeżyć kilka podstawowych zwrotów, ale nadal możesz utknąć w sytuacji, w której nie rozumiesz osoby, która do Ciebie mówi. Nie rozpaczaj, ponieważ tłumaczenie językowe przeszło długą drogę i możesz zdobyć Słuchawki z tłumaczem języka WT2 do pracy domowej.

Słuchawki obsługują tłumaczenie symultaniczne dwukierunkowe na wiele języków obcych, obejmując 85 procent światowej populacji. 40 języków i 93 akcenty to arabski, chiński, angielski, francuski, niemiecki, portugalski, rosyjski i hiszpański. Tryb Simul pozwala jednej osobie mówić, a drugiej słuchać, a tryb dotykowy umożliwia dotykanie słuchawek, aby mówić i ponownie tłumaczyć. W trybie głośnomówiącym wystarczy założyć jedną słuchawkę i używać jej razem z aplikacją.

Deal Zestaw słuchawkowy tłumacza języka Wt2

Uzyskaj bardzo dokładne tłumaczenie w ciągu jednej do trzech sekund dzięki zestawowi słuchawkowemu WT2 Language Translator. Działają dobrze z Wi-Fi i 4G i są kompatybilne z iOS i Androidem z połączeniem bezprzewodowym Bluetooth 4.2 i nowszym. Prawdziwe połączenie bezprzewodowe Bluetooth zapewnia stabilną transmisję dźwięku do 20 stóp.

Ale nie musisz być online, aby korzystać z zestawu słuchawkowego do tłumaczenia. Możesz pobrać pakiet do tłumaczenia offline z chińskiego na angielski, japoński, francuski, hiszpański, koreański i rosyjski. Obsługują również język angielski, japoński, francuski, hiszpański, koreański, chiński i rosyjski.

Należy pamiętać, że te słuchawki nie obsługują odtwarzania muzyki ani rozmów telefonicznych. Zewnętrzna pomoc techniczna jest świadczona przez Google, Microsoft i iFlytek.

Weź 100 $ zniżki i przypnij kupon Amazon, aby uzyskać dodatkowe 40 $ zniżki i zapłać tylko 199,99 $.

Słuchawki z tłumaczem języka WT2

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 200 USD na ekranie dotykowym laptopa Microsoft Surface Go