Zaoszczędź 14 USD, kupując mobilny kontroler gier Razer Kishi

Zaoszczędź 14 USD, kupując mobilny kontroler gier Razer Kishi

Jasne, możesz grać na telefonie z Androidem, ale nie jest to najlepsze doświadczenie. Można to zrobić, ale nie ma tak znanych wrażeń z gry, jak na konsoli Xbox. Jeśli chcesz połączyć te dwa doświadczenia razem, wybierz Mobilny kontroler gier Razer Kishi. Zyskasz wiele wspaniałych korzyści, gdy znajdziesz bardziej znany sposób gry na swoim urządzeniu z Androidem.

Kontroler ma klikalne joysticki analogowe, które zapewniają dotykową informację zwrotną, a także są bardzo dokładne. Poprawią twój cel i wykonanie, jednocześnie pozwalając ci poczuć się, jakbyś używał kontrolera konsoli. Istnieją również przyciski z przodu i na zderzaku, a także d-pad do dodatkowych wejść.

Razer Kishi Gaming Contoller Mobile Oferta

Mobilny kontroler gier Razer Kishi pasuje do większości telefonów i tabletów z systemem Android. Elastyczna konstrukcja pozwala na rozciąganie i chwytanie na wielu urządzeniach, przy jednoczesnym zachowaniu bezpiecznego trzymania, które nie podnosi się. Ma ergonomiczną konstrukcję, która pozostaje wygodna nawet podczas długich sesji grania.

Będziesz mieć płynną kontrolę z rozgrywką bez opóźnień, w przeciwieństwie do kontrolerów bezprzewodowych Bluetooth, które mogą widzieć opóźnienia. Osiąga zerowe opóźnienie, ponieważ łączy się z portem ładowania USB-C Androida. Port umożliwia nawet ładowanie urządzenia podczas gry, dzięki czemu nie musisz się martwić o wyczerpanie baterii.

Zaoszczędź 14 USD na tym kontrolerze do gier i zapłać tylko 85,99 USD.

Mobilny kontroler gier Razer Kishi

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup nowy 13-calowy MacBook Pro z chipem M1 o 100 USD