Zaoszczędź 120 USD na zegarku Garmin Instinct Outdoor

Zaoszczędź 120 USD na zegarku Garmin Instinct Outdoor

Życie na świeżym powietrzu, niezależnie od tego, czy jest to praca, sport czy zabawa, wymaga solidnego ubrania, w tym smartwatcha. Wszystko musi wytrzymać warunki. Na pewno możesz liczyć na Zegarek outdoorowy Garmin Instinct wśród elementów, które przeprowadzą Cię przez rygory świata outdooru.

Ten zegarek jest odporny na warunki zewnętrzne i jest produkowany zgodnie z amerykańskim standardem wojskowym 810G, zapewniającym odporność na temperaturę, wstrząsy i wodę do 100 metrów. Obudowa z polimeru wzmocnionego włóknem zwiększa trwałość, a wzmocniony chemicznie, odporny na zarysowania wyświetlacz ma kontrast, który umożliwia czytanie w świetle słonecznym.

Tryby zegarka Garmin Instinct

Zegarek outdoorowy Garmin Instinct ma wbudowany trójosiowy kompas i wysokościomierz barometryczny, które nie tylko umożliwiają korzystanie z GPS. Posiada wiele globalnych systemów nawigacji satelitarnej, w tym GLONASS i Galileo.

Wraz z nawigacją ten zegarek będzie również monitorował szacowane tętno, aktywność i stres oraz pomoże Ci trenować dzięki fabrycznie załadowanym profilom aktywności. Pozostań w kontakcie ze znajomymi, rodziną i współpracownikami dzięki inteligentnym powiadomieniom po sparowaniu ze zgodnym smartfonem. Istnieje również automatyczne przesyłanie danych do internetowej społeczności fitness Garmin Connect.

Zegarek jest dostarczany z kablem do ładowania / transmisji danych oraz dokumentacją.

Zniżka 120 USD na ten zegarek w jednym z czterech kolorów i zapłać tylko 179,99 USD. Alternatywnie możesz również otrzymać zegarek w wersjach Solar, Surf, Tactics i Sports.

Zegarek outdoorowy Garmin Instinct

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Różnice między Deep Web i Dark Web: co musisz wiedzieć