Zaoszczędź 110 USD na 55-calowym telewizorze Toshiba C350 LED Smart Fire TV

Zaoszczędź 110 USD na 55-calowym telewizorze Toshiba C350 LED Smart Fire TV

Telewizory Smart TV są bardziej przystępne cenowo niż kiedykolwiek i nigdy nie było lepszego czasu, aby je kupić, aby skorzystać z tej technologii. W rzeczywistości możesz uzyskać Toshiba 55″ C350 LED Smart Fire TV za 110 $ zniżki przy tej aktualnej ofercie. Dzieje się tak pomimo tego, że jest to model 2021 i posiada Fire TV jako dołączoną funkcję. Będziesz mógł przesyłać strumieniowo wszystko bezpośrednio do telewizora bez dodatkowego urządzenia.

Dzięki Fire TV możesz oglądać całą swoją ulubioną rozrywkę, niezależnie od tego, czy jest to telewizja na żywo, telewizja bezprzewodowa czy kanały strumieniowe. Możesz nawet dodać swoje ulubione aplikacje. Obejmuje to treści z Amazon Prime, Netflix, Hulu, Disney +, YouTube i innych. Pamiętaj, że niektóre z tych treści mogą wymagać subskrypcji.

Ekran Toshiba 55 Smart TV

Telewizor Toshiba 55″ C350 LED Smart Fire zapewnia fantastyczną jakość obrazu dzięki silnikowi Regza Engine 4K, wysokowydajnemu silnikowi 4K firmy Toshiba. Posiada technologię PQ z wysokiej jakości panelem LCD, który zapewnia obrazy Ultra HD 4K. To czterokrotnie większa rozdzielczość niż Full HD, co oznacza cztery razy więcej szczegółów. Zobaczysz swoją ulubioną rozrywkę w profesjonalnej jakości teatralnej.

Wraz z ulubioną telewizją na żywo, telewizją bezprzewodową, kanałami strumieniowymi i aplikacjami możesz dodać do tej listy umiejętności Alexa. Smart TV jest dostarczany z pilotem głosowym z Alexą. Działa jak tradycyjny pilot, aby zwiększyć głośność, sterować odtwarzaniem, zmieniać kanały itp. Ale Alexa pozwala sprawdzić pogodę, sprawdzić kalendarz, wyszukać ulubionego aktora itp.

Zniżka 110 USD na ten smart TV i zapłać tylko 409,99 USD.

Toshiba 55″ C350 LED Smart Fire TV

Czy ten artykuł jest przydatny?

Czytać  Ściągawka ze skrótów klawiaturowych VLC - Uprość technologię