Zaoszczędź 108 USD na zakrzywionym monitorze 31,5 ″ Acer Nitro Xbmiiphx

Zaoszczędź 108 USD na zakrzywionym monitorze 31,5 ″ Acer Nitro Xbmiiphx

We wszystkich grach akcji, w które grasz, potrzebujesz monitora, który pokaże je w całej okazałości. Zakrzywiony monitor ZeroFrame pozwala skupić się wyłącznie na grze. Przekonasz się, że z Zakrzywiony monitor Acer Nitro Xbmiiphx 31,5″, a także Full HD, Adaptive Sync-Technology, częstotliwość odświeżania 240 Hz i VRB 1 ms.

Ten 31,5 ″ Full HD (1920 x 1080) to panoramiczny monitor LED z technologią Adaptive-Syncch i ma krzywą 1500r z jasnością 300 cd / m2, 72% msc. Pozwoli ci w pełni zanurzyć się w swojej grze lub pracy, jeśli chcesz.

Zakrzywiony monitor Acer Nitro

Wysoka częstotliwość odświeżania 240 Hz w zakrzywionym monitorze Nitro Xbmiiphx firmy Acer umożliwia niezwykle płynne wyświetlanie. Będziesz mieć lepsze i szybsze reakcje dzięki szybszemu renderowaniu klatek i mniejszemu opóźnieniu wejściowemu. Technologia Adaptive-Sync zapewnia czas reakcji 1 ms, który odpowiada Twojej karcie graficznej. Wszystko prowadzi do płynnego i pozbawionego łez doświadczenia.

Zakrzywiony ekran 1500R i kinowe proporcje 16:9 wypełnią Twoje widzenie peryferyjne, otaczając Cię akcją, którą dodatkowo wzmacnia konstrukcja ZeroFame z wąską ramką. Wybierz żądany tryb gry lub tryb niezwiązany z grą, w tym akcję, wyścigi i sport, dzięki czemu nie tracisz czasu na dostosowywanie przycisków.

Zniżka 108 USD z ceny tego monitora i zapłać tylko 341,99 USD. Jest również dostępny w 27 ″ i 34 ″ z różnymi szybkimi częstotliwościami odświeżania.

Zakrzywiony monitor Acer Nitro Xbmiiphx 31,5″

Czy ten artykuł jest przydatny?

.

Czytać  Zaoszczędź 75 USD na inteligentnych okularach dźwiękowych Echo Frames