Zaoszczędź 100 USD na słuchawkach Sony WHXB900N z redukcją szumów

Zaoszczędź 100 USD na słuchawkach Sony WHXB900N z redukcją szumów

Kiedy wygrzewałeś się na słońcu lub pracowałeś w ogrodzie, być może żałowałeś, że nie masz świetnej letniej playlisty do posłuchania. Nadal możesz to zrobić, a nawet możesz dostać Słuchawki Sony WHXB900N z redukcją szumów 100 $ zniżki, aby naprawdę cieszyć się tymi piosenkami. Ten bezprzewodowy zestaw słuchawkowy nauszny może być właśnie tym, czego szukasz.

Technologia cyfrowej redukcji szumów zastosowana w tych słuchawkach pozwoli Ci usłyszeć wszystko w Twojej muzyce, podcastach i rozmowach telefonicznych. Muzyka będzie bardzo klarowna, niezależnie od tego, czy znajdujesz się w cichej samotności swojego podwórka, czy spacerujesz po ruchliwych ulicach miasta. Jakość rozmowy telefonicznej dodatkowo izoluje dźwięk za pomocą dodatkowych mikrofonów i pozwala rozmawiać bez użycia rąk.

Zestaw słuchawkowy Sony z redukcją szumów

Niskie częstotliwości Twojej muzyki zostaną wzmocnione dodatkowym basem. Jest dostępny za naciśnięciem jednego przycisku. Wstrzymuj, odtwarzaj i pomijaj utwory za pomocą czujnika dotykowego i odbieraj połączenia telefoniczne za pomocą asystenta głosowego Alexa lub Asystenta Google. Zoptymalizuj swoją konfigurację jeszcze bardziej dzięki aplikacji Sony-Headphones.

Nie będziesz się martwić, że słuchawki Sony z redukcją szumów wyczerpią się, a bateria wystarczy na 30 godzin — więcej niż cały dzień. Ale jeśli niespodziewanie wyczerpie się bateria, możesz szybko naładować kolejną godzinę słuchania po zaledwie 10 minutach ładowania.

Zniżka 100 USD na te słuchawki i zapłać tylko 148 USD. Zestaw słuchawkowy jest dostarczany z torbą do przenoszenia, kablem słuchawkowym, kablem USB i instrukcją obsługi.

Słuchawki Sony WHXB900N z redukcją szumów

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 400 USD na telewizorze Sony 75 ″ Google X80J Smart TV