Zaoszczędź 100 USD na odblokowanym telefonie Samsung Galaxy XCover Pro

Zaoszczędź 100 USD na odblokowanym telefonie Samsung Galaxy XCover Pro

Praca na naszych telefonach jest zawsze kusząca. Są zawsze gotowe, po naszych bokach lub w naszych kieszeniach lub torbach. Dlaczego nie nadrobić zaległości w wiadomościach e-mail, sprawdzić te pliki i poszukać informacji? To nie musi być ograniczające. the odblokowany Samsung Galaxy XCover Pro Pozwoli Ci to wszystko zrobić w jednym urządzeniu.

W rzeczywistości dla pracoholików nie musisz nigdy przerywać. Możesz robić zrzuty ekranu przedstawiające opinie z miejsca pracy, wyświetlać obrazy w wysokiej rozdzielczości i uzyskać dostęp do wielu krytycznych aplikacji biznesowych. Inną dobrą wiadomością dla tych, którzy żyją w chłodniejszym klimacie, jest to, że możesz to wszystko robić, trzymając rękawiczki, dzięki lepszemu czuciu i czuciu. Telefon będzie działał dla Ciebie i Twoich warunków, a nie na odwrót.

Oferta Samsung Galaxy Xcover Pro Work

Samsung Galaxy XCover Pro dba o wszystko całkowicie. Ponieważ nigdy nie musisz się zatrzymywać, telefon upewnia się, że nie jest potrzebny. Posiada wymienną, trwałą, szybko ładującą się baterię, która wytrzyma cały dzień. Jeśli potrzebujesz więcej czasu niż pozwala na to telefon, możesz wyjąć i wymienić baterię.

Z przodu telefonu znajduje się od krawędzi do krawędzi wyświetlacz 6,3 ″. Zabierz go ze sobą, gdziekolwiek zaprowadzi Cię praca, jest chroniony szkłem Corning Gorilla Glass 5. Dwa programowalne przyciski na telefonie obsługują funkcję „naciśnij i mów”, skanowanie i inne często używane aplikacje. Telefon ma certyfikat ML-STD-81OG, stopień ochrony IP-68 i jest odporny na upadki z wysokości 1,5 m. Jest kompatybilny z usługami komórkowymi Verizon i AT&T.

Zaoszczędź 100 USD na tym telefonie z Androidem i zapłać tylko 399,99 USD.

Samsung Galaxy XCover Pro odblokowany

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup profesjonalny projektor Wi-Fi o wartości 80 USD