Zaoszczędź 100 USD na odblokowanym smartfonie Samsung Galaxy S20

Zaoszczędź 100 USD na odblokowanym smartfonie Samsung Galaxy S20

Jeśli potrzebujesz nowego smartfona, nie chcesz być zatrzymywany przez określonego operatora telefonu komórkowego i chcesz nowszego modelu, ale nie chcesz rozbić banku, może to być oferta dla Ciebie. Odblokowany smartfon Samsung Galaxy S20 ma profesjonalny aparat, 30-krotny zoom przestrzenny i tryb nocny. I to 100 dolarów zniżki.

Po odblokowaniu amerykańskiej wersji tego telefonu 2020 możesz wybrać własnego operatora, plan transmisji danych i inne. Przy cenie smartfonów w dzisiejszych czasach chcesz podejmować własne decyzje. Jedną z tych opcji, której na pewno będziesz chciał, jest 5G. Uzyskaj szybkość i moc, które chcesz wykorzystać w pełni z tego smartfona.

Samsung Galaxy S20 Przód Tył

Możesz także zrobić więcej z 6,5-calowym wyświetlaczem FHD Infinity-O w smartfonie Samsung Galaxy S20. Prawie nie zauważysz ramek wokół płaskich krawędzi telefonu. Tutaj też nie ma dużego notcha, tylko mały otwór na kamerę. Oznacza to dużo więcej miejsca w telefonie do przeglądania, nadrabiania zaległości w mediach społecznościowych, rozmów wideo itp.

Ale dużym punktem sprzedaży tego telefonu jest profesjonalny system kamer. Zaawansowane profesjonalne obiektywy z 3-krotnym zoomem optycznym zrobią piękne selfie, zdjęcia krajobrazu itp., niezależnie od oświetlenia. Jeśli chcesz trochę zbliżyć się do obiektu, skorzystaj z 30-krotnego zoomu przestrzennego. Rób wspaniałe nocne zdjęcia i żywe filmy tego lata w trybie nocnym, bez lampy błyskowej. Obiektywy, efekty i filtry sprawią, że zawsze uzyskasz najlepsze możliwe zdjęcia i filmy.

Zniżka 100 USD od ceny tego smartfona Samsunga. Możesz kupić 128 GB w Cloud Lavender i Cloud Red za 599,99 USD, a 256 GB w Cloud Navy za 669,99 USD.

Smartfon Samsung Galaxy S20

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zdobądź zestaw startowy Smart Home Pet Parent za 165 USD