Zaoszczędź 100 USD na klawiaturze Apple Magic Keyboard do iPada Pro 12,9 cala

Zaoszczędź 100 USD na klawiaturze Apple Magic Keyboard do iPada Pro 12,9 cala

Jeśli masz iPada Pro, możesz pożądać magicznej klawiatury, ale czujesz, że jest trochę poza twoim przedziałem cenowym. Na pewno wiesz, jakie to dobre. the Klawiatura Apple Magic Keyboard dla iPada Pro 12,9 ″ Jest oferowany z dużym rabatem. Sparuj go z iPadem Pro, aby połączyć możliwości laptopa i urządzenia mobilnego.

Podstawka pod klawiaturę i gładzik całkowicie zmienia iPada Pro w laptopa. Zapewnia najlepsze wrażenia podczas pisania na iPadzie. Każdy, kto był właścicielem tabletu, może ci powiedzieć, że pisanie na nim może być prawdziwym obowiązkiem. Ale gdy dodasz fizyczną klawiaturę i obsługę gładzika, będziesz mieć wrażenie korzystania z laptopa, ale będziesz mieć ekran dotykowy i będziesz mógł także korzystać ze wszystkich swoich ulubionych aplikacji iPadOS.

Deal Magic Keyboard Features 129

Klawiatura Apple Magic Keyboard ma nowy, pływający wspornik, który magnetycznie mocuje się do iPada Pro. Dzięki ładowaniu przez USB-C port USB-C iPada Pro jest dostępny dla akcesoriów, w tym dysków zewnętrznych i wyświetlaczy. Gdy klawiatura Magic Keyboard jest podłączona i zamknięta, mikrofony iPada Pro są odłączane, co zapewnia prywatność.

Posiada pełnowymiarową klawiaturę z podświetlanymi klawiszami i mechanizmem nożycowym o skoku 1 mm. Gładzik w dowolnym miejscu zapewnia płynną nawigację, sterowanie kursorem i umożliwia precyzyjną regulację.

Zdejmij 20 dolarów z klawiatury dla iPada Pro 4.generacji 12,9 ″, a także przypnij kupon Amazon, aby zgarnąć kolejne 79,01 USD, aby zapłacić tylko 249,99 USD.

Klawiatura Apple Magic Keyboard dla iPada Pro 12,9 ″

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup Amazon Echo Show 8 za mniej niż 75 USD.