Zaoszczędź 100 USD na Apple Mac Mini 2020 z chipem M1

Zaoszczędź 100 USD na Apple Mac Mini 2020 z chipem M1

Jeśli chciałeś wypróbować nowy chip Apple M1, to jest Twoja szansa. Możesz dostać 2020 Apple Mac Mini który jest dostarczany z M1, a także 8 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci SSD. Być może najbardziej zaskakujące ze wszystkich, możesz je dostać ze zniżką w wysokości 100 USD.

Chip M1 sprawia, że ​​Mac Mini jest bardziej wszechstronny, dzięki czemu jest to komputer stacjonarny, który może to wszystko zrobić z większą szybkością i mocą. Zapewnia do trzech razy wyższą wydajność procesora i do sześciu razy szybszą grafikę dzięki najbardziej zaawansowanemu procesorowi graficznemu w historii firmy Apple. Dodaj najbardziej zaawansowany silnik neuronowy firmy Apple do uczenia maszynowego, który działa nawet 15 razy szybciej.

Połączenia Mac Mini M1

Apple Mac Mini 2020 jest dostarczany z systemem macOS Big Sur, aby w pełni wykorzystać wszystko, co ma do zaoferowania M1. Poprawi to wydajność i zapewni potężne aktualizacje domyślnych aplikacji. Prywatność i bezpieczeństwo to cechy, które stawiają Maca Mini na szczycie. Wraz z uruchomieniem systemu macOS Monterey jesienią tego roku, możesz łatwo uaktualnić go za darmo.

M1 przyspiesza wszystko, od wybudzania ekranu po przeglądanie Safari i zdjęć. Rosetta 2 pozwoli na uruchamianie wszystkich istniejących aplikacji Mac na M1. Na M1 możesz także korzystać z aplikacji na iOS i iPadOS, co daje największą kolekcję aplikacji na Maca.

Zniżka o 100 USD od ceny tego komputera Mac Mini o pojemności 512 GB i zapłać tylko 799 USD lub zniżka 40 USD na komputer Mac Mini o pojemności 256 GB i zapłać tylko 659 USD.

2020 Apple Mac Mini

Czy ten artykuł jest przydatny?

.

Czytać  Kup inteligentną wagę łazienkową ABYON za jedyne 23 USD