Zaoszczędź 10 USD na dwupaku Tile Performance Pack

Zaoszczędź 10 USD na dwupaku Tile Performance Pack

Pomimo tego, że wiele osób spędza więcej czasu w domu, nadal trudno jest śledzić klucze, portfele, zwierzęta itp. Oznacza to, że urządzenia śledzące mogą być dobrą pomocą w domu lub w podróży. Mogą być używane do znajdowania tak wielu różnych przedmiotów, a dzięki rozszerzeniu Zestaw dwóch zestawów wydajności płytek Zawarcie w dwóch różnych rozmiarach dodatkowo zwiększa możliwości.

Użyj tych dwóch trackerów i towarzyszącej im aplikacji na iOS i Androida, aby znaleźć klucze, plecak, bagaż i nie tylko. Użyj ich, aby zlokalizować zagubiony przedmiot lub uruchom urządzenie śledzące kafelki, abyś mógł usłyszeć, gdzie to jest, gdy jesteś w promieniu 400 stóp. Jeśli jesteś poza zasięgiem Bluetooth, aplikacja pokaże Ci ostatnią lokalizację elementu. Możesz również uzyskać pomoc od Tile Network.

Możesz również użyć płytek do góry nogami. Jeśli zgubisz telefon, nawet jeśli jest cichy, możesz użyć aplikacji lub kafelka, aby zadzwonić. Nigdy nie będziesz musiał się zastanawiać, gdzie trafiły twoje klucze, czy są w kieszeni płaszcza, w samochodzie, czy zostawiłeś je w innym pokoju. Płytki działają również z Amazon Alexa.

Oferta Tile Performance Pack Two

Płytki świetnie sprawdzają się również w przypadku zwierząt domowych. Załóż jedną na szyję, a nie będziesz musiał się martwić, jeśli opuszczą Twój ogród. Po prostu śledź ich ostatnią znaną lokalizację w aplikacji lub pozwól, aby Tile Network powiadomiła Cię, jeśli je zobaczy.

Możesz także poprawić swoje wrażenia z używania kafelków. Zasubskrybuj Premium lub Premium Protect, aby korzystać z bardziej proaktywnych funkcji wyszukiwania i ulepszonych usług. Obejmują one rabat na produkty, inteligentne alerty i bezpłatną wymianę baterii.

W tym pakiecie wydajności Tile znajduje się Tile Pro, mały kwadrat, który można przymocować do breloczków, plecaków, bagażu, zwierząt domowych itp. Oraz Tile Slim, który łatwo wsunie się do portfela bez zwiększania jego objętości. Weź 10 $ zniżki i kup Tile Duo za jedyne 49,99 $.

Czytać  Zaoszczędź 30% na zewnętrznej kamerze bezpieczeństwa TENVIS

Zestaw dwóch zestawów wydajności płytek

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.