Zaoszczędź 10 dolarów na Nooie Baby Monitor Nanny Cam and Cam

Zaoszczędź 10 dolarów na Nooie Baby Monitor Nanny Cam and Cam

Jeśli dysponujemy technologią zapewniającą bezpieczeństwo naszych aktywów, powinniśmy z niej skorzystać. Skoro zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne kamery monitorujące są normą w wielu domach, dlaczego nie umieścić kamery na naszym najcenniejszym atrybucie, naszych dzieciach? Plik Nooie Baby Monitor Camera działa jak każda kamera bezpieczeństwa ze wszystkimi dodatkami, takimi jak śledzenie ruchu i noktowizor. Świetnie sprawdza się jako kamera opiekunki lub monitor zwierzaka.

Kamera umożliwia śledzenie ruchu w zakresie 360º, aby śledzić akcję. Z polem widzenia 101º obraca się o 355º w poziomie i 94º w pionie. Dzięki aplikacji Nooie możesz przewijać i pochylać się. Idź na żywo do swojego dziecka, dzieci, zwierząt, a nawet opiekunki 24 godziny na dobę dzięki alertom o ruchu i dźwiękom. Skorzystaj z dwukierunkowego dźwięku, aby uspokoić dziecko lub zwierzę lub zadać opiekunce pytanie. Lampka stanu jest opcjonalna.

Nooie Baby Monitor App

Konfiguracja kamery Nooie Baby Monitor jest łatwa. Jest łatwy w instalacji i sterowaniu oraz równie łatwy w użyciu. Obsługuje sieć Wi-Fi 2,4 GHz i aplikację Nooie, którą można pobrać z App Store lub Google Play. Działa również z Alexą. Obiektyw kamery HD 1080P i dwie diody LED na podczerwień 940 mm zapewniają mile widziane widzenie w nocy do 32 stóp w najciemniejszych ciemnościach.

Opcje nagrywania obejmują zarówno ciągłe, jak i wykrywanie ruchu. Twoje przechowywanie danych będzie bezpieczne i prywatne. Przynieś własną kartę micro SD do przechowywania danych lub zarejestruj się w usłudze subskrypcji w chmurze za pośrednictwem aplikacji Nooie.

Weź 10 USD z tej elektronicznej niani i zapłać tylko 39,99 USD.

Nooie Baby Monitor Camera i niania Cam

Źródło zdjęcia: Nooie Cam 360

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup mini smartwatch Amazfit GTS 2 za jedyne 85 USD