Wyjaśnienie usługi ochrony poczty e-mail DuckDuckGo

Wyjaśnienie usługi ochrony poczty e-mail DuckDuckGo

DuckDuckGo wyrobił sobie już markę dzięki wyszukiwarce skoncentrowanej na prywatności, która od lat zyskuje na popularności. Teraz robisz kolejny krok naprzód w zakresie prywatności dzięki ochronie poczty e-mail. Opisywana jako usługa przesyłania wiadomości e-mail, DuckDuckGo poszukuje innego sposobu na zapewnienie ochrony prywatności użytkownikom w Internecie. Jak więc chroni Cię usługa przekierowania poczty elektronicznej DuckDuckGo? Dowiedzmy Się.

Co to jest ochrona poczty e-mail DuckDuckGo?

Stwierdzenie, że Ochrona poczty e-mail to w zasadzie usługa przekazywania wiadomości e-mail, brzmi zbyt prosto, ale tak właśnie jest. Ta bezpłatna usługa spełnia swoje zadanie usuń moduły śledzące e-maile Są one umieszczane w wiadomości e-mail każdego dnia i usuwasz je bez konieczności zaprzestania korzystania z obecnego dostawcy poczty e-mail. Oznacza to, że każdy, kto ma pocztę Gmail, Outlook, iCloud lub Yahoo, może używać adresu @ duck.com bez niczyjej uwagi. Twój adres @ duck.com będzie unikalny, podobny do Twoich istniejących adresów e-mail, i możesz go podać w dowolnym miejscu online.

Wyszukiwanie ochrony poczty e-mail Duckduckduckgo

firma idzie o krok dalej. W ramach tej usługi możesz również korzystać z unikalnych jednorazowych adresów e-mail, które można wykorzystać do biuletynów, zakupów online itp. Dzięki temu Twój zwykły adres e-mail @ duck.com jest bezpłatny do użytku z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami itp. Dla DuckDuckGo przejście na modę na prywatność poczty e-mail to kolejny krok w ich wysiłkach, aby pozbyć się świata online z trackerów, które są tak rozpowszechnione podczas przeglądania Internetu. Z e-mailem trackery ukryte w ponad 70 procentach poczty online, potrzeba istnienia tej usługi jest oczywista.

Jak działa ochrona poczty e-mail?

Zasadniczo za każdym razem, gdy wiadomość e-mail dociera na to konto e-mail DuckDuckGo, firma pracuje nad usunięciem ukrytych elementów śledzących wbudowanych w wiadomość e-mail. Jako użytkownik ustawiasz przekazywanie wiadomości e-mail na swoje główne konto e-mail, co zapewnia znacznie bardziej prywatny e-mail. Zacznij od wybrania nowego adresu e-mail Duck (ty@duck.com) i zacznij podawać go online.

Biuletyn ochrony poczty e-mail Duckduckduckgo

Gdy wiadomość e-mail jest wysyłana na ten adres, moduły śledzące są usuwane, a następnie przekazywane do Twojej skrzynki odbiorczej z Gmaila, Outlooka itp. dla „bezpieczniejszej lektury”. Nie ma opóźnień w dostawie, e-maile dotrą jak zwykle i przeczytasz je dokładnie tak, jak dzisiaj. Szczerze mówiąc, prawdopodobnie jest niewielka szansa, że ​​przyznasz, że coś się zmieniło.

Czytać  Jak tworzyć tapety na żywo i wideo na Androida

Czy usługa ochrony poczty e-mail DuckDuckGo jest bezpieczna?

Jeśli dotarłeś do tego punktu w artykule, to w 100% sprawiedliwe, że zastanawiasz się, czy DuckDuckGo będzie w stanie przeczytać twoją wiadomość e-mail. Firma sprawia, że ogromna przeszkoda w Twojej reklamie nie muszą zapisywać swojego adresu e-mail. W rzeczywistości posuwają się nawet do stwierdzenia, że ​​nawet nagłówki nie są zapisywane (do / z), więc nie ma historii przybycia lub wysłania wiadomości e-mail.

Duckduckduckgo Ochrona poczty e-mail Prywatność

Jedyną informacją, która jest zapisywana, jest miejsce, do którego e-mail jest przesyłany, i jest to w porządku, ponieważ celowo udostępniasz usłudze ten adres. Jeśli dojdziesz do punktu, w którym chcesz usunąć swoje konto, Twój adres e-mail zostanie usunięty 30 dni po usunięciu konta, zapewniając, że nie ma informacji o Tobie. Co ważniejsze, jeśli adres e-mail zostanie przejęty w Internecie, możesz go łatwo usunąć i zacząć od nowa.

Jakie są wady?

Realistycznie, biorąc pod uwagę nacisk na większą prywatność w Internecie, usługa ochrony poczty e-mail DuckDuckGo brzmi naprawdę fajnie. Być może jedyną wadą jest to, że podczas gdy wiadomości e-mail są wysyłane przez serwer i dostarczane do skrzynki odbiorczej, nie można utworzyć wiadomości e-mail z adresem e-mail @ duck.com. Mamy nadzieję, że jest to coś, co firma zajmie się w przyszłości i chociaż prawdopodobnie nie będziemy potrzebować innej skrzynki odbiorczej do zarządzania pocztą e-mail, warto rozważyć korzystanie z niej w pełnym wymiarze godzin.

Porównanie DuckDuckGo z Apple iCloud + Private Relay

Ochrona poczty e-mail Duckduckduckgo Hidemyemail

W czasie, gdy DuckDuckGo ogłosił tę usługę, nieuniknione było dokonanie porównań z usługą Apple iCloud + Hide My Email, która jest dostępna w systemie iOS 15. Dzięki tej usłudze Twój iPhone i Apple, co za tym idzie, pomogą ukryć Twój adres e-mail. losowy e-mail Apple i uniemożliwi aplikacjom lub witrynom poznanie Twojego rzeczywistego adresu e-mail. Z drugiej strony DuckDuckGo oferuje usługę wieloplatformową, która działa na iPhonie, Androidzie, urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych. Jedyną zaletą Apple jest możliwość wysyłania i odbierania wiadomości e-mail za pomocą Hide My Email, ale miejmy nadzieję, że jest to coś, co DDG zajmie się w przyszłości.

Czytać  4 najlepsze strony do oceniania nauczycieli online

Jak zarejestrować

Jak można się spodziewać po DuckDuckGo, dołączenie do prywatnej listy oczekujących jest nie tylko łatwe, ale także chroni Twoją tożsamość online. Zamiast udostępniać jakiekolwiek dane osobowe, takie jak e-mail, aby zapisać swoje miejsce w kolejce, tworzona jest sygnatura czasowa, która istnieje wyłącznie na Twoim urządzeniu, a firma powiadomi Cię, gdy nadejdzie pora dołączenia.

Lista oczekujących ochrony poczty e-mail Duckduckduckgo

Aby dostać swoje miejsce, przejdź do strony Ustawienia w aplikacji DuckDuckGo na Androida lub iOS i dotknij „Ochrona poczty e-mail”. To jest. Jesteś na liście oczekujących. Serwis codziennie dodaje nowych użytkowników, chociaż firma nie wskazała, kiedy usunie listę oczekujących lub status beta.

Końcowe przemyślenia

DuckDuckGo, podobnie jak inne wyszukiwarki, żyje w cieniu Google, ale wyrobił sobie markę jako silny zwolennik prywatności w Internecie. Fakt, że jest on dostępny jako potencjalna domyślna wyszukiwarka na iPhone’a i Androida, świadczy o jego rosnącej popularności. Podczas gdy w przestrzeni wyszukiwarek jest duża konkurencja o prywatność, DuckDuckGo nie czeka, aż ta konkurencja dogoni. Zamiast tego, wraz z uruchomieniem usług takich jak Ochrona poczty e-mail, już myślisz o kolejnej wielkiej rzeczy.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?