Weź 100 $ zniżki na Facebook Portal Plus z Alexa

Weź 100 $ zniżki na Facebook Portal Plus z Alexa

Połączenia wideo były kiedyś czymś, co telewizja i filmy przedstawiały jako futurystyczne. Ale to już nie przyszłość, to tu i teraz i ważna część naszej komunikacji. Jeśli jest to integralna część Twojej komunikacji i codziennego życia, nie należy jej sprowadzać do funkcji na telefonie lub tablecie. Zamiast tego zdobądź dedykowane urządzenie, takie jak Portal Facebook Plus. Jeśli myślisz, że chciałbyś umieścić w domu lub biurze urządzenie, które obejmuje połączenia wideo, możesz je teraz kupić ze zniżką w wysokości 100 USD.

Nawet jeśli Twoi znajomi i rodzina nie mają urządzenia Portal, nadal mogą uczestniczyć z Tobą w rozmowach wideo. Każdy może być w polu widzenia inteligentnego aparatu, który przewija się i powiększa, dzięki czemu nie musisz trzymać telefonu i wszyscy próbują znaleźć się w zasięgu wzroku.

Możesz dołączyć lub wykonać połączenie grupowe do 50 osób w Messenger Rooms, ponieważ jest to w końcu urządzenie Facebooka. Portal ułatwia również pracę w domu, ponieważ można go nawet używać do rozmów Zoom. .

Inteligentny portal Facebook Plus

Facebook Portal Plus wykorzystuje Smart Sound, który wzmacnia Twój głos, dzięki czemu niechciany hałas w tle nie stanowi problemu. . Ale możesz łatwo wyłączyć mikrofon lub po prostu zablokować obiektyw osłoną kamery, aby nie być widzianym ani słyszanym, gdy nie chcesz. Wszystkie rozmowy wideo są również szyfrowane.

Dzięki wbudowanej funkcji Alexa możesz obsługiwać Portal jak każde inne urządzenie Alexa. Możesz poprosić go o odtwarzanie muzyki podczas wyświetlania tekstów, sprawdzania pogody, odtwarzania wiadomości, odpowiadania na pytania lub sterowania inteligentnym domem. Ale zamiast być funkcją na urządzeniu Alexa, Alexa jest funkcją w Portal Plus.

Zaproś swoje dzieci do działania, czytając razem ich ulubione bajki z wciągającą muzyką, animacjami i efektami rzeczywistości rozszerzonej. Spraw, aby urządzenie działało tak, jak chcesz, zamiast polegać na smartfonie.

Czytać  Zdobądź 7-calowy tablet dla dzieci Pritom za jedyne 55 USD

Zaoszczędź 100$ na tym portalu i zapłać tylko 179$. Oferty oferowane są również w innych rozmiarach z Portalu Facebook i Portalu TV.

Portal Facebook Plus

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.