Vissles-M, 15,6-calowy przenośny monitor z ekranem dotykowym, recenzja

Vissles-M, 15,6-calowy przenośny monitor z ekranem dotykowym, recenzja

Ponieważ praca w domu staje się najnowszym trendem, nie jest zaskakujące, że wzrósł również popyt na przenośne monitory. Mieliśmy okazję zapoznać się z przenośnym monitorem dotykowym Vissles-M i stwierdziliśmy, że korzystanie z niego jest przyjemnością. Zobacz więcej szczegółów poniżej.

Pierwsze wrażenie

Po wyjęciu z pudełka pierwszą rzeczą, jaką zauważyłem, było to, jak jest cienki i lekki. Przy rozmiarze ekranu 15,6 cala wydaje mi się zaskakujące, że może on obniżyć wagę do zaledwie 620 gramów. Mówiąc o przenośności, niewielka waga naprawdę ułatwia (i jest lekki) transport.

Monitor Vissles Slim Size

Rozpakowanie

Monitor jest wyposażony w magnetyczną osłonę, która działa również jako podstawka. W pudełku znajduje się również kabel HDMI, dwa kable USB-C (jeden kabel USB-A do USB-C i jeden kabel USB-C do USB-C), instrukcja obsługi i ściereczka do czyszczenia.

Rozpakowanie monitora Vissles

Głównym powodem, dla którego monitor może być tak lekki, jest brak wewnętrznej baterii. Krótko mówiąc, potrzebuje zewnętrznego źródła zasilania, aby się zasilić. Mam kolejny monitor 15,6 cala z wewnętrzną baterią i jest co najmniej o 50 procent cięższy niż ten. W zależności od tego, jak używasz tego monitora, brak wewnętrznej baterii może być zaletą lub wadą.

okular

Wyświetlacz 15,6 15 1080 * 1920 FHD z ekranem dotykowym
Ekran dotykowy 10-punktowy ekran dotykowy
Rodzaj panelu IPS
Powierzchnia wyświetlacza Antyrefleksyjna
Kontrast 800: 1
Jasność 250cd / ㎡ (typowo)
Czas odpowiedzi 30 ms
Wejście USB-C2, Mini HDMI1, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
Rozmiar 344,16 x 193,59 mm
Waga netto bez pokrowca ochronnego 0,62 kg (1,37 funta / 22 uncje)
Waga netto z pokrowcem ochronnym 1 kg (2,2 funta / 35 uncji)
Zgodność Windows, macOS, Android, Linux, konsole do gier

Występ

Mój laptop działa w systemie Linux i kiedy podłączam monitor do laptopa kablem HDMI, nie działa. Aby to działało, muszę zapewnić wejście zasilania do portu USB-C.

Czytać  Stały przegląd biurka Flexispot Comhar All-in-One

Jeśli podłączę monitor do laptopa przez USB-C, jest to połączenie bezpośrednie, ponieważ pobiera energię bezpośrednio z mojego laptopa.

Krótko mówiąc, musisz użyć zewnętrznego zasilacza i HDMI lub pojedynczego kabla USB-C (twój laptop zapewnia zasilanie), aby podłączyć się do monitora.

Monitor obsługuje maksymalną rozdzielczość 1920 × 1080, dając współczynnik 16: 9. Umożliwi to oglądanie filmów Full HD. Ekran jest wyposażony w powłokę antyrefleksyjną i dobrze blokuje odbicia światła. Uważam jednak, że jasność jest po ciemniejszej stronie, mimo że wynosi już 100 procent.

Porty monitora Vissles

Po lewej stronie monitora znajduje się przycisk przewijania, który można przewijać w górę lub w dół w celu regulacji głośności. Aby aktywować menu, należy wcisnąć przycisk przewijania do wewnątrz. Nie tylko lekki nacisk, musisz go mocno nacisnąć, aby aktywować opcję menu na ekranie.

Przycisk przewijania monitora Vissles

W menu jest sporo rzeczy, które możesz skonfigurować. Standard obejmuje jasność i kontrast. Możesz także ustawić temperaturę barwową i niskie niebieskie światło, co jest bardzo przydatne do użytku nocnego.

Dostępne są również opcje FreeSync i tryb HDR (domyślnie wyłączony). W przypadku takiego przenośnego monitora opcje są dość obszerne.

Ustawienia menu monitora Vissles

Następnie próbowałem połączyć się z moją konsolą Nintendo Switch, aby sprawdzić, czy mogę na niej grać w gry. Podobnie, będziesz potrzebować zewnętrznego zasilacza, aby go zasilić, ponieważ połączenie Nintendo Switch nie wystarczy, aby go zasilić.

Vissles Monitor Connect Nintendo Switch

Granie na monitorze jest w porządku. Ekran jest ostry, a liczba klatek na sekundę płynna. W Ustawieniach jest tryb gry, ale radzę go nie włączać, ponieważ uważam, że wynik nie jest lepszy niż tryb standardowy.

Kończący się

Za cenę 209 USD Przenośny monitor Vissles-M korzystanie z niego jest przyjemne. Brak wewnętrznej baterii sprawia, że ​​jest lekki i przenośny, ale może być niewygodny, gdy nie znajdujesz się w pobliżu źródła zasilania.

Czytać  Recenzja słuchawek Mu6 Ring Open Air

.

Czy ten artykuł jest przydatny?