Uzyskaj kamerę internetową Angetube z lampą pierścieniową za mniej niż 50 USD

Uzyskaj kamerę internetową Angetube z lampą pierścieniową za mniej niż 50 USD

Kryzys zdrowotny, w który zepchnął świat, doprowadził do wzrostu liczby YouTuberów, transmisji na żywo i wideokonferencji – wszystkich czynności, które wymagają użycia kamery internetowej lub wbudowanej kamery. Jeśli bierzesz udział w tych zajęciach i nie jesteś zadowolony z wbudowanej kamery, rozważ: Kamera internetowa Angetube ze światłem pierścieniowym z podwójną redukcją szumów oraz szybkim i dokładnym autofokusem.

Kamera posiada wbudowany regulowany pierścień świetlny. Jego trzy poziomy jasności spełniają różne wymagania dotyczące oświetlenia podczas transmisji lub wideokonferencji. Pierścień świetlny zredukuje cząsteczki i pozwoli uzyskać szczegóły w ciemnym otoczeniu. Mikrofony poprawią jakość Twojej mowy, czyniąc ją wyraźną, jednocześnie odfiltrowując hałas z otoczenia. Dźwięk będzie rejestrowany w odległości do trzech metrów.

Urządzenie z kamerą internetową Angetube

Podłącz i odtwarzaj kamerę internetową Angetube z oświetleniem pierścieniowym na konsoli Xbox One, co pozwala dostosować tło podczas gry. Jest również kompatybilny z wieloma programami do transmisji na żywo, w tym OBS Xsplit i Mixer. Chromacam umożliwia zastępowanie tła.

Funkcja autofokusa oznacza, że ​​nie musisz być na nim cały czas, dzięki czemu aparat pozostaje stabilny. Wideo jest wyraźniejsze i płynniejsze dzięki 1080P 30FP / S i H.264 w YouTube, transmisji na żywo i wideokonferencjach.

Zniżka o 27% od ceny tej kamery internetowej i przytnij kupon Amazon 10%, aby zapłacić zaledwie 45,78 USD.

Kamera internetowa Angetube ze światłem pierścieniowym

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 30 USD na smartwatchu Fitbit Versa 3 z GPS