Uzyskaj ekran rozmowy wideo na portalu Facebook za mniej niż 100 USD

Uzyskaj ekran rozmowy wideo na portalu Facebook za mniej niż 100 USD

Dzięki postępowi technologicznemu nauczyliśmy się, że wideo może być świetnym sposobem na utrzymywanie kontaktu, pracę i naukę. Możesz to zrobić na komputerze, telefonie lub tablecie, ale jeśli potrzebujesz dedykowanego urządzenia, które Ci w tym pomoże, rozważ Ekran rozmowy wideo portalu Facebook które pozwolą Ci prowadzić wideorozmowy i wiele więcej.

Ten 10-calowy ekran dotykowy HD jest umieszczony w czarnej lub białej ramie, która będzie pasować do każdego wystroju. Umożliwia łatwe wykonywanie połączeń wideo ze znajomymi i rodziną, którzy korzystają z własnego portalu, ale nie muszą tak być. Mogą również korzystać z WhatsApp lub Facebook Messenger na swoim komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Powiększenie portalu Facebook

Inteligentna kamera na ekranie rozmów wideo portalu Facebook będzie automatycznie przesuwać i powiększać, aby nadążyć za Twoim ruchem. Pozwala to na poruszanie się i rozmowę podczas pracy, nauki lub pokazywania czegoś nowego; przepis, będąc zawsze w kadrze.

Alexa jest wbudowana w Portal, dzięki czemu można go używać do weryfikacji kamery bezpieczeństwa przy drzwiach wejściowych, która jest również zsynchronizowana z Alexą. Będzie również odtwarzać muzykę, wiadomości, pogodę i wszelkie inne dźwiękowe lub wizualne działania Alexa, które lubisz.

Możesz także wyświetlać swoje zdjęcia na Portalu z Facebooka, Instagrama lub rolki aparatu smartfona. Możesz także użyć go do opowiadania swoim dzieciom bajek na dobranoc z muzyką, animacją i efektami rzeczywistości rozszerzonej.

Zdejmij 80 USD z 10-calowego ekranu z tyłu lub zapłać tylko 99 USD. Kup także Portal TV w tej samej cenie i Portal Plus za 229,99 USD.

Ekran rozmowy wideo portalu Facebook

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Uzyskaj 125 USD zniżki na odblokowany smartfon Samsung Galaxy S21 5G