Uzyskaj 70 USD zniżki na 14-calowy laptop HP Chromebook

Uzyskaj 70 USD zniżki na 14-calowy laptop HP Chromebook

Jeśli pracujesz nad listą zakupów z okresu powrotu do szkoły, możesz rozważyć zakup nowego laptopa. Może być niedrogi i nie musisz wyczerpywać całego budżetu. Możesz dostać Laptop HP 14″ Chromebook z 4 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci eMMC, systemem operacyjnym Google Chrome i nie tylko.

Ten Chromebook ma dwurdzeniowy procesor Intel Celeron N3350. Posiada 14-calowy ekran o przekątnej 178° i szerokim kącie do oglądania wszystkich zdjęć, filmów z YouTube i multimediów przesyłanych strumieniowo. Posiada 32 GB dysk twardy eMMC z 4 GB pamięci DDR4-2400 SDRAM, Wi-Fi 6 i Bluetooth 4.2. Bateria może wytrzymać do 11-1 / 2 godzin mieszanego użytkowania.

Notebook HP Chromebook 14

Wszystko to da ci moc, której potrzebujesz, aby używać go przez cały dzień zarówno do pracy, jak i zabawy. Pozwoli Ci to zachować produktywność w ciągu dnia, a później zrelaksować się i cieszyć się rozrywką. Środowisko Chrome OS pozwala korzystać z ulubionych aplikacji na Androida, a dzięki karcie graficznej Intel HD Graphics 500 płynnie przechodzisz od pracy do zabawy.

Podwójne głośniki i dźwięk od B&O pozwolą Ci zanurzyć się w muzyce lub filmach akcji. Możesz także łatwo udostępniać swoją rozrywkę znajomym i rodzinie.

Zniżka 70 USD od ceny tego laptopa i zapłać tylko 219,99 USD.

Laptop HP 14″ Chromebook

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Jak wyłączyć filtr SmartScreen w systemie Windows