Uzyskaj 62% zniżki na stereofoniczny zestaw słuchawkowy do gier BENGOO G9000

Uzyskaj 62% zniżki na stereofoniczny zestaw słuchawkowy do gier BENGOO G9000

Gracze, którzy lubią bawić się ze znajomymi, a także społeczność graczy, wiedzą, że dobry zestaw słuchawkowy z mikrofonem to konieczność. the Stereofoniczny zestaw słuchawkowy do gier BENGOO G9000 jest idealny w tym scenariuszu, działa z PS4, PS5 i Xbox One, a można go kupić za jedyne 19 USD.

Oprócz kompatybilności z PlayStations i Xbox, ten zestaw słuchawkowy jest również kompatybilny z laptopami, tabletami, smartfonami i nie tylko. Pamiętaj, że jeśli łączysz się ze starszą wersją kontrolera Xbox One, będziesz potrzebować dodatkowego adaptera Microsoft, który nie jest dołączony. Wygodne poduszki nauszne, wielopunktowa belka na głowę i przyjazny dla skóry materiał skórzany pozwalają na długie godziny noszenia.

Oferta niebieski zestaw słuchawkowy do gier Bengoo

Stereofoniczne słuchawki do gier BENGOO G9000 zapewniają czysty dźwięk z mocnymi basami i izolacją od szumów otoczenia. Dokładne ustawienie akustyczne poprawia czułość głośnika. Jest idealny do grania w Halo 5 Guardians, Call of Duty, World of Warcraft Legion i nie tylko.

Mikrofon wielokierunkowy przesyła wysokiej jakości komunikację z redukcją szumów. Potrafi wychwycić głos z dużą czułością, jednocześnie eliminując hałas. Długi, elastyczny mikrofon dostosuje się do żądanego kąta. Zapobiega plątaniu się kabla 49 ″ i umożliwia łatwą regulację głośności oraz wyciszenie.

Uzyskaj 62% zniżki na te zestawy słuchawkowe do gier i zapłać tylko 19,11 USD.

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy do gier BENGOO G9000

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 230 USD na laptopie Acer Chromebook Spin 311 Convertible