Uzyskaj 125 USD zniżki na odblokowany smartfon Samsung Galaxy S21 5G

Uzyskaj 125 USD zniżki na odblokowany smartfon Samsung Galaxy S21 5G

Nie musisz kupować starszego smartfona, aby zaoszczędzić, ponieważ możesz też wydać mniej na niedawno wydane produkty. the Smartfon Samsung Galaxy S21 5G Został uruchomiony w zeszłym miesiącu i jest już oferowany ze znaczną zniżką. Jest również odblokowany, co oznacza, że ​​nie będzie powiązany z określoną siecią komórkową.

Bez wątpienia punktem sprzedaży tego smartfona jest profesjonalny system kamer 64 MP. Możesz powiększać jak profesjonalista za pomocą łatwego w obsłudze aparatu z wieloma obiektywami, aby tworzyć zdjęcia, które można udostępniać. Możesz także przybliżyć z daleka lub powiększyć szczegóły dzięki stałej ostrości 30 Space Zoom.

Oferta Samsung Galaxy S21 przód tył

Oprócz zdjęć możesz także nagrywać ostre wideo 8K, dzięki czemu możesz zachować najlepsze chwile na nadchodzące lata. Niezwykle płynne wideo 8K zapewnia obrazy w stylu kinowym. Nagrywaj swoje filmy i GIF-y na wiele sposobów. Możesz to zrobić na żądanie dzięki nagrywaniu z wielu kamer i profesjonalnym efektom automatycznym.

Oprócz systemu aparatu telefon obiecuje również inteligentną baterię na cały dzień. Zarządzaj użytkowaniem, aby oszczędzać energię, aby telefon nie wyłączał się, gdy go najbardziej potrzebujesz. Otrzymasz również moc 5G w tym telefonie i ekran 6,2 ″ 2400 x 1080.

Odejmij 125 USD od 128 GB S21 do wyboru w czterech kolorach i zapłać tylko 674,99 USD. Jest również dostępny w 256 GB i 512 GB oraz jako S21 Ultra i S21 + Plus w różnych cenach.

Odblokowany smartfon Samsung Galaxy S21 5G

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 30 USD na drukarce fotograficznej Liene 4 „x 6”