Uzyskaj 100% zniżki na MacX DVD Ripper Pro

Uzyskaj 100% zniżki na MacX DVD Ripper Pro

Zmierz się z tym. Odtwarzacze DVD stały się nieco staromodne. Niestety, wielu z nas ma dużą stawkę w naszych kolekcjach DVD, między ulubionymi filmami, całą serią godnych pożałowania programów telewizyjnych, a niezastąpionymi filmami domowymi. Najlepszym rozwiązaniem jest zgranie płyt DVD do formatu, który można odtwarzać na komputerze, smartfonie, iPadzie itp. Za pomocą oprogramowania takiego jak MacX DVD Ripper Pro.

To oprogramowanie Mac zgra DVD na MP4, HEVC, H.264, MOV, M4V, QT, AVI, MPEG, FLV, MP3 i wiele innych. Twoje zgrane filmy można oglądać w iTunes, Quicktime, odtwarzaczu multimedialnym i na smartfonie, praktycznie w dowolnym miejscu, w którym chcesz oglądać te filmy. Importuj wyodrębnione pliki wideo do iDVD, Final Cut, iMovie, praktycznie wszędzie, gdzie chcesz odtwarzać wideo. Wykonaj kopię 1: 1 zawartości DVD do obrazu ISO, MKV i MPEG-2, bez utraty jakości dźwięku i obrazu.

Ponadto dzięki MacX DVD Ripper Pro możesz położyć kres błędom kopiowania DVD podczas odtwarzania nowszych płyt DVD, które mogą mieć ponad 40 GB. Jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami płyt DVD, w tym z ostatnio wydanymi filmami. Nieodtwarzalne, uszkodzone i zablokowane w regionie dyski DVD mogą być kopiowane ze 100% skutecznością.

Zrzut ekranu Macx Dvd Ripper Pro

Twoje płyty DVD zostaną zgrane z najwyższą szybkością i wysoką jakością dzięki unikalnej akceleracji sprzętowej, technologii Hyper-Threading, konwersji wsadowej i technologii przetwarzania wielordzeniowego procesora. Wideo można skopiować w ciągu zaledwie pięciu minut przy użyciu technologii akceleracji sprzętowej poziomu 3. Zachowa on tę samą jakość co oryginał dzięki wysokiej jakości silnikowi i zaawansowanemu akceleratorowi usuwania przeplotu, ale rozmiar pliku zostanie znacznie zmniejszony, aby nie zagrażać przestrzeń magazynowa.

Możesz nawet zgrać swoje ulubione filmy z domowych płyt DVD do witryn do udostępniania wideo, takich jak YouTube, Google, Facebook i Vimeo za pomocą szybkiego rippera DVD. ° 1. Edytuj również swoje filmy, przycinając, przycinając, scalając i dodając napisy. Oprogramowanie działa równie dobrze przy zgrywaniu muzyki w formacie MP3 i zdjęć zapisanych na płytach DVD.

Czytać  Ściągawka ze skrótów klawiaturowych Slack - ułatwia korzystanie z technologii

Zaoszczędź 100% na MacX DVD Ripper Pro, oszczędzając 67,95 USD. Do 15 sierpnia 2021 r. każdego dnia rozdawanych będzie do 200 darmowych egzemplarzy.

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.