Usuń trend w tle kontynuuje z Pinterest Shuffles

Pinterest Shuffles Remove Background Featured

Dawno minęły czasy pracy z myszą, próbującą fachowo i starannie wymazać tło obrazu. Podczas gdy kiedyś można było znaleźć kilka aplikacji mobilnych, które zrobiłyby to za Ciebie, teraz zapełniają się one wszędzie, a stare ulubione aplikacje dodają tę funkcję. Pinterest Shuffles pozwoli Ci tworzyć kolaże i usuwać tło z obrazu.

Tasowanie na Pintereście

Po spędzeniu kilku dekad w branży graficznej wykonałem żmudną pracę usuwania tła za pomocą myszy. Przechodząc do iPada, zacząłem to robić za pomocą Apple Pencil. Nigdy nie byłem zadowolony z wyniku, ale na szczęście wydano kilka aplikacji, które czasami to zrobią, chociaż sztuczna inteligencja ma trudności z obchodzeniem się z białym lub innym jasnym obiektem.

Pinterest jest dobrze znany jako aplikacja społecznościowa, która pozwala zapisywać i udostępniać wszystko, co Cię interesuje. Stał się także czymś w rodzaju nowej Betty Crocker w Internecie. Szukasz nowego przepisu, o którym słyszałeś? To jest miejsce, do którego należy się udać. Zastanawiasz się, co zrobić z mieloną wołowiną, piklami i serem? Cheeseburgery byłyby moją pierwszą myślą, ale kiedy sprawdziłam Pinterest, znalazłam przepisy na quesadillas, zapiekanki, a nawet bułki jajeczne.

Pinterest Shuffle Usuń tło Wytnij kolaż

Wygląda na to, że Pinterest rozwija się, dzieląc się bardziej kreatywnym aspektem. The Aplikacja Pinterest Shuffles mówi, że jest „przeznaczony do kolażu zbiorowego”. Wszyscy stworzyliśmy kolaże z urodzin naszego przyjaciela, wakacji na plaży, wakacji itp., ale teraz jest to nieco bardziej rozwinięte, ponieważ pozwala oddzielić obiekty od tła, a następnie dodać je do innych elementy, które chcesz dodać do kolażu.

Opis opisuje proces robienia zdjęć obiektów, które chcesz w kolażu i ewentualnie dodawania do niego z biblioteki zdjęć Pinterest Shuffles. Następnie jednym dotknięciem wycinasz obiekty z tła.

Możesz także ułożyć je tak, jak chcesz, nakładając na siebie warstwy, obracając i zmieniając rozmiar. Dodaj animacje i inne efekty, jeśli chcesz, a następnie opublikuj swoje Tasowania, aby inni mogli się nimi cieszyć, a oni z kolei mogą je zmienić, aby stworzyć własne dzieło.

Pinterest Tasuje Usuń tło listy oczekujących

Niestety aplikacja nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich. Kiedy go pobrałem, automatycznie zalogował mnie na moje konto na Pintereście i powiedział, że to tylko zaproszenie, co pozwala mi poprosić o zaproszenie.

Czytać  Zoom wprowadza znaczące zmiany w roku pandemicznym

Aplikacja Zdjęcia na iOS 16 i iPadOS 16

Wspaniale, że Pinterest umożliwia tworzenie kolaży i usuwanie tła, nawet jeśli musisz pobrać osobną aplikację. Pozwala to jednak pozostać przy Pintereście zamiast pobierać inną aplikację.

Prawdopodobnie tak myślał Apple z nową funkcją w swoim Aplikacja Zdjęcia na iPhone’y i iPady. Możesz też upuścić tło. iOS 16 i iPadOS 16 nie będą dostępne dla ogółu społeczeństwa prawdopodobnie do drugiej połowy września, ale dostępne są dla nich beta deweloperskie i publiczne.

Pinterest Shuffles Usuń tło Ios 16 zdjęć

W aplikacji Zdjęcia na nowy iPadOS i iOS wystarczy położyć palec na obiekcie, który chcesz wyodrębnić z obrazu, poruszać nim trochę, aż będziesz mógł stwierdzić, że złapałeś tylko obiekt, a następnie przeciągnąć go do Twojego projektu w Pages, Wiadomościach, Poczcie itp.

Po raz kolejny sprawia to, że nie musisz używać aplikacji innej firmy, aby to osiągnąć. Nie było myszy ani Apple Pencil, aby upuścić wszystkie liście na powyższym obrazku. To był tylko mój palec, który wybierał kwiaty i przeciągał je do wiadomości. To takie proste.

Pinterest Shuffles, iOS 16 i iPadOS 16 z pewnością nie robią nic rewolucyjnego, ale ułatwiają nam życie. Wydaje się, że to właśnie ma na myśli ByteDance, teraz, gdy został zgłoszony jako znak towarowy w TikTok Music. Uniemożliwia opuszczenie aplikacji, jednocześnie ułatwiając sprawę.

Źródło obrazu: Zrzuty ekranu aplikacji Shuffles autorstwa Laury Tucker

Czy ten artykuł jest przydatny?

Zapisz się do naszego newslettera!

Nasze najnowsze samouczki dostarczane prosto do Twojej skrzynki odbiorczej