Top 6 najlepszych kontrolerów Xbox One innych firm

Top 6 najlepszych kontrolerów Xbox One innych firm

Jeśli zapytasz kogoś, jaki jest najlepszy kontroler do Xbox One, prawdopodobnie powie oficjalny model. Jeśli jednak jesteś jednym z tych, którzy nie lubią oficjalnego kontrolera Xbox One, dostępnych jest wiele świetnych kontrolerów innych firm. Oto jedne z najlepszych kontrolerów Xbox One innych firm.

1. Razer Wolverine Ultimate

Od peryferyjnego giganta Razera pochodzi Ultimate Wolverine, kontroler Xbox One przeznaczony dla tych, którzy wyobrażają sobie siebie jako profesjonalnych graczy. Wolverine Ultimate oferuje szereg funkcji, które mogą dać graczom przewagę. Po pierwsze, kontroler ma sześć dodatkowych programowalnych przycisków wraz ze standardowym układem kontrolera Xbox 1. Gracze znajdą dwa przyciski na ramieniu obok lewego i prawego przycisku na zderzaku / wyzwalaczu, a także cztery przyciski spustu umieszczone na spodzie kontrolera.

xbox-razer-rosomak

Dodatkowo Wolverine Ultimate jest wyposażony w joysticki umożliwiające szybką wymianę i pady kierunkowe. Łączą się one ze sterownikiem za pomocą magnesów, co ułatwia dostosowanie kontrolera w locie. Wolverine Ultimate działa również na PC; jednak użytkownicy Xbox One skorzystają z aplikacji Razer Synapse Xbox One.

Ta aplikacja pozwala użytkownikom dostosować takie rzeczy, jak czułość joysticka i skonfigurować wiele profili sterowania. Niestety, Wolverine Ultimate ma wysoką cenę przekraczającą 150 USD.

2. Hyperkin Duke podłączony

Jeśli jest to najlepszy nostalgiczny kontroler Xbox One, którego szukasz, nie poradzisz sobie lepiej niż Hyperkin Duke podłączony. To nowe podejście do ukochanego klasycznego projektu dodaje zupełnie nowy poziom zabawy podczas sesji grania na konsoli Xbox. Wibracje są z przodu i na środku, podobnie jak precyzyjne analogowe wyzwalacze i zderzaki. Jednostka jest solidnie zbudowana, a układ klawiszy jest od razu znajomy, ponieważ niewielu odważyłoby się zmienić konfigurację X, B, A, Y.

Kontroler Xboxone firmy Hyperkin innej firmy

„Duke”, jak jest lepiej znany, nie jest małym kontrolerem. Ten plus bycie przewodowym kontrolerem to chyba jedyne dwa minusy Hyperkin. Pomijając klasyczny design, Hyperkin dodał animowany przycisk Xbox na kontrolerze, który odtwarza się podczas uruchamiania. To zabawny, jeśli nie do końca przydatny dodatek, który przemawia do poziomu radości wynikającego z posiadania księcia.

Czytać  Gdzie uzyskać legalne ROMy do gier wideo?

3. SCUF Prestige

Zaprojektowany z myślą o rywalizacji w grach SCUF Prestige dodaje wiele funkcji do kontrolera akcji, które sprawiają, że jest wart swojej ceny sprzedaży premium. Ergonomia jest najważniejsza podczas długich sesji grania, ponieważ redukcja wagi sprawia, że ​​jest jeszcze lżejszy niż standardowy kontroler. SCUF naprawdę błyszczy dzięki czterem wymiennym łopatkom, które można przypisać do 14 różnych funkcji kontrolera.

Kontroler Xboxone innej firmy Scuf Prestige

Chcesz zmienić przypisanie swojego A, B, X, Y lub lewego drążka? Możesz szybko sprawić, że jedna z palet podwoi tę funkcję. Pozwala to trzymać ręce na drążkach analogowych bez poświęcania czasu odpowiedzi. Chcesz zmienić drążki analogowe? To nie jest problem, ponieważ SCUF pozwala zdjąć panel czołowy i zamienić go na dostępną opcję dla prawdziwego dostosowania.

4. Ulepszona mocA

the Ulepszony kontroler przewodowy PowerA jest to prawie dokładna kopia kontrolera dostarczanego przez firmę Microsoft z konsolą Xbox 1. Za mniej niż połowę ceny rzeczywistej, dzięki temu PowerA Enhanced jest atrakcyjny jako dodatkowy kontroler. Niestety, obniżenie kosztów oznacza pominięcie funkcji bezprzewodowych. To powiedziawszy, nie będziesz musiał martwić się o ładowanie baterii.

xbox-powera

Oprócz tego, że jest bardzo przystępny cenowo, PowerA Enhanced ma dwa przyciski aktywacji na spodzie kontrolera, które można łatwo zaprogramować w locie. Dodatkowo kontroler PowerA Enhanced jest dostępny w szerokiej gamie kolorów.

5. PDP przewodowy

Co Sterownik przewodowy PDP w przypadku Xbox One brakuje mu funkcji, nadrabia to przystępną ceną. Podczas gdy profesjonalne kontrolery są świetne dla zapalonych użytkowników Xbox One, bardziej przypadkowi użytkownicy mogą pokochać to przewodowe rozwiązanie. PDP jest dobrze znany ze swojej niezawodnej jakości wykonania za ułamek ceny droższej konkurencji. Wszystko, czego potrzebujesz do gry, jest tutaj, w tym gniazdo słuchawkowe 3,5 mm do gier online.

Przewodowy kontroler PDP do konsoli Xboxone innej firmy

Czy chcesz zmienić przypisanie przycisków, aby uzyskać bardziej komfortowe wrażenia z gry? Chwyć aplikację PDP Control Hub i zrób dokładnie to. Kolejną wyróżniającą cechą jest dołączenie dedykowanego przycisku funkcyjnego, który umożliwia użytkownikom szybką regulację głośności w górę lub w dół. Przycisk funkcyjny umożliwia również przenoszenie gry / czatu od lewej do prawej za pomocą zaledwie kilku dotknięć. Ostatnią korzyścią jest dołączenie specjalnych uchwytów na spuście i przyciskach naramiennych, dzięki czemu Twoje dłonie pozostają na miejscu.

Czytać  Jak przywrócić ustawienia fabryczne konsoli Xbox

6. Zła zmiana

the Zła zmiana jest ulubieńcem e-sportu wśród użytkowników Xbox One. Podobnie jak SCUF, Evil Shift koncentruje się głównie na systemie łopatkowym, który pozwala na zmianę przycisków w celu spersonalizowanej rozgrywki. Jako kontroler zatwierdzony do e-sportu, możliwość zmiany przypisania przycisków w celu szybkiego wykonywania złożonych ruchów ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia zwycięstwa. Oprócz tego ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu idealnie leży w dłoniach podczas dłuższych sesji grania.

Kontroler Xboxone innej firmy Evil Shift

Gumowe wiosła zapewniają idealną przyczepność i kontrolę, dzięki czemu nie przegapisz żadnej okazji, aby zmiażdżyć przeciwników. Specjalistyczne drążki są zbudowane z większą powierzchnią niż domyślny kontroler, aby zapewnić maksymalną kontrolę w środku gry. Oprócz wszystkiego, co ma do zaoferowania Evil Shift, możesz dodać spinki do włosów, które natychmiast reagują na szybkie przyciski, które mogą zaoszczędzić milisekundy potrzebne do osiągnięcia zwycięstwa w ostatniej chwili.

Końcowe przemyślenia

Jak widać, na rynku dostępnych jest wiele świetnych opcji kontrolerów Xbox One innych firm. Jeśli jednak nadal kochasz kontroler Xbox One, możesz również podłączyć go do telefonu z systemem Android, aby grać w gry.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?