Te zabawne memy na Androida umilą Ci dzień

Te zabawne memy na Androida umilą Ci dzień

Memy są ważne w życiu codziennym. Wiesz dlaczego? Są stałym przypomnieniem, szczególnie w mrocznych sferach Internetu, aby nie branie wszystkiego na serio przez cały czas. Są zabawne, wyśmiewają dziwne rzeczy, które uważamy za święte (takie jak marka lub system operacyjny naszych telefonów z Androidem) i sprawiają, że nasze dni stają się jaśniejsze.

To jest nasza lista najlepszych memów na Androida, które są istotne w 2021 roku (lub po prostu klasyki starej szkoły, które do dziś są zabawne).

Ty memy

Najlepsze memy na Androida Iphone vs Android 1

Zacznijmy od rozpalenia na nowo klasycznej rywalizacji i polania na nią nafty. Użytkownicy iPhone’a lubią prostotę, użytkownicy Androida uwielbiają dostosowywanie i swobodę techniczną na Androidzie. Kim wolałbyś być?

Najlepsze memy na Androida Bateria na iPhone'a na Androida

Ok, nie można generalizować z tak różnorodną platformą jak Android, ale problemy z baterią iPhone’a są dobrze udokumentowane i uchwycone w tym bezczelnym memie.

Najlepsze memy na Androida Android Apple do tej pory

To nie tyle mem, co plemienna flaga wojny rozrzucona na oknach sypialni użytkowników Androida, ale mimo to jest zabawna. Dzięki VeryDemotivational za inspirację!

Najlepsze memy na Androida Zdobywca Oscara Leo

Nikt nie mówi tego lepiej niż Leonardo DiCaprio, zdobywca Oscara i mem niezwykły. To pytanie z pewnością podekscytuje sekcje komentarzy na blogu i Reddit. Jeśli naprawdę chcesz rozpocząć dyskusję i patrzeć, jak płonie świat, to jest to pytanie, które należy zadać na dowolnej stronie technologicznej. Śmiało i spróbuj.

Aparaty Memy

Jeśli spędzałeś czas w świecie memów, prawdopodobnie widziałeś w swoim czasie mem z aparatem z Androidem lub dwa. Grają na dziwnym stereotypie, że aparaty w telefonach z Androidem są do bani. A nawet jeśli to nieprawda tak jak kiedyś, musisz się śmiać.

Najlepsze memy na Androida Android Camera Gta

Przede wszystkim docenią to weterani gier wideo, którzy „byli tam” w GTA: San Andreas. Spójrz poza złą pisownię i możesz docenić klasyczną niechęć, że aparaty z Androidem wyglądają nieco „PS2” w jakości. Już słyszę, że posiadacze Galaxy S21 Ultra i Pixela 5 kipią z oburzenia…

Zabawny aparat z Androidem Meme 1 1

Ale oddajmy także hołd memowi, który potępia błędne myślenie tych (głównie użytkowników iPhone’ów), którzy naśmiewają się z aparatów z Androidem.

Zabawny mem z Androidem 2

Wracamy do fanów iPhone’a.

Czytać  7 najlepszych aplikacji krokomierza i licznika kroków na iPhone'a w 2021 r.

Najlepsze z pozostałych memów na Androida

Najlepsze memy na Androida Krzysztof Kolumb

Od pierwszego dnia fani Androida żartowali z Apple Maps i ich „wskazówek”. Czy z czasem się poprawiło? Pewny. Mimo to, jeśli Krzysztof Kolumb używał Apple Maps w 1492 roku, kto wie, co jeszcze mógł odkryć!

Najlepsze decyzje dotyczące memów na Androida

Decyzje, decyzje! Jasne, mógłby zastąpić tam kilku innych producentów, ale w dzisiejszym świecie Androida telefony Pixel od Samsunga i Google są jednymi z najlepszych. Próba wyboru między tymi dwoma może wywołać wiele niepokoju. Niech ktoś pomoże temu biednemu facetowi podjąć decyzję, zanim zemdleje.

Wykres kołowy najlepszych memów na Androida

Ze wszystkich wykresów kołowych, jakie kiedykolwiek widział świat, ten może być najdokładniejszy. Od dnia premiery miliony użytkowników kupiło iPhone’a tylko dlatego, że jest „fajny”. Wykres kołowy przedstawia prawdziwą historię Androida. Jednak nie pirackie swoich aplikacji, to nie jest w porządku.

Najlepsze memy na Androida Galaxy Store

Sklepy Samsunga są pełne niesamowitych i ekscytujących technologii. To jak Toys R Us dla dorosłych, ale z dużo lepszą technologią. Mimo to nie możesz powstrzymać się od śmiechu z tej kalambury. Strażnicy Galaktyki jako pseudonim strażników sklepów Samsung? To absolutnie jeden z tych momentów, kiedy moja mama chciałaby, żebym powiedział: „jeśli but pasuje…” Cóż, mamo, but absolutnie pasuje.

Od lat memy na Androida od dawna są źródłem humoru. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy szukasz memów na Androida i iPhone’a. Są wszędzie i większość z nich jest naprawdę fajna. Tylko uważaj, aby nie zajść zbyt daleko w króliczą norę memów na Androida. Nie jest łatwo znaleźć drogę powrotną. Zaufaj mi.

Po dobrej zabawie możesz sprawdzić naszą listę najlepszych aplikacji na Android TV? Możemy również wyjaśnić, jak synchronizować postępy w grze między urządzeniami z Androidem.

Czy ten artykuł jest przydatny?