Świętuj 8. rocznicę Tronsmart z Apollo Air i Air +

Świętuj 8. rocznicę Tronsmart z Apollo Air i Air +

Wiemy, jak ważne są dobre produkty audio, takie jak głośniki i słuchawki Bluetooth. Tronsmart również zdaje sobie sprawę z tego znaczenia, zwłaszcza po ośmiu latach w biznesie. Aby uczcić ósmą rocznicę działalności firmy Tronsmart oraz wprowadzenie na rynek słuchawek Apollo Air i Apollo Air +, rozdają szereg nagród, w tym pudełko upominkowe o wartości ponad 500 USD.

Tronsmart, założona w 2013 roku, projektuje i produkuje akcesoria techniczne polecane przez jedne z największych nazwisk w branży, w tym Make Tech Easier. Tronsmart obejmuje Luisa Suareza jako ambasadora marki.

Rocznicowy triumf Tronsmart

W ciągu ostatnich ośmiu lat firma rozrosła się do 70 krajów w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, na Bliskim Wschodzie iw Azji. Jego technologia SoundPulse to tylko jeden z 40 patentów. Firma ma na celu ułatwienie życia poprzez dostarczanie swoim klientom zaawansowanych technologicznie, wysokiej jakości i wydajnych produktów.

Wejdz do Zawartość z okazji 8. rocznicy Tronsmart i wygraj:

  • Pierwsza nagroda: pudełko o wartości ponad 500 USD (30)
  • Druga nagroda: słuchawki Apollo Air + ANC o wartości 99 USD (30)
  • Trzecia nagroda: słuchawki Apollo Air ANC o wartości 69 USD (50)
  • Szczęśliwa nagroda: 15% kupon rabatowy na „geekbuying”

Koniecznie sprawdź również Apollo Air i Apollo Air + słuchawki. Air + ma wysokiej jakości dekodowanie dźwięku Qualcomm aptX Adaptive, ładowanie bezprzewodowe, wykrywanie w uchu i teksturowany, perłowy wygląd, wszystko za mniej niż 100 USD. Zarówno Air, jak i Air + mają hybrydową aktywną eliminację szumów, chip Qualcomm QCC3046 Wiodący w branży, Qualcomm Dekodowanie dźwięku aptX, niestandardowy sterownik grafenowy, technologia dwuusznej transmisji synchronicznej TWS + oraz technologia Bluetooth 5.2.

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 64 USD na odblokowanym smartfonie Ulefone Note 9P