Recenzja zewnętrznej kamery bezpieczeństwa Netvue Vigil Pro

Recenzja zewnętrznej kamery bezpieczeństwa Netvue Vigil Pro

Od pilnowania złodziei paczek po pilnowanie swoich dzieci, gdy wracają ze szkoły, potrzebujesz kamery bezpieczeństwa, której możesz zaufać. Zewnętrzna kamera monitoringu Netvue Vigil Pro zapewnia wszystkie funkcje potrzebne do monitorowania tego, co dzieje się tuż za drzwiami lub na podwórku. Miałem okazję osobiście przetestować ten aparat i muszę przyznać, że od razu byłem pod wrażeniem czystości obrazu.

Podsumowanie funkcji

Zewnętrzna kamera monitoringu Netvue Vigil Pro zawiera imponujące funkcje w małym, ale bardzo wytrzymałym opakowaniu. Kamera z obsługą Wi-Fi wymaga przewodowego podłączenia do zasilania, ale jeśli masz dostępne gniazdko elektryczne, nie stanowi to problemu.

Przegląd zewnętrznej kamery monitorującej Netvue Vigil Pro 1

Został zaprojektowany, aby zapewniać lepszą jakość wideo niż tradycyjne kamery 1080P, i podczas moich testów tak się stało. Nawet w nocy można zobaczyć niesamowite szczegóły, a w prawdziwym świetle nadal można uzyskać kolorowe obrazy w nocy.

Artykuły przeglądowe Netvue Vigil Pro Outdoor Security Camera

Oto niektóre z głównych funkcji, które pomagają wyróżnić Netvue Vigil Pro:

 • Prosty proces instalacji
 • Jakość wideo 2K 3MP Super HD
 • Diody podczerwieni 850 mm do widzenia w nocy (patrz do 60 stóp w nocy lub w warunkach słabego oświetlenia)
 • Wysokowydajne kodowanie wideo H.265 dla płynniejszych filmów (tak, to działa)
 • Dwukierunkowe audio
 • Kąt widzenia 110 stopni
 • Wykrywanie ruchu oparte na sztucznej inteligencji
 • Stopień odporności na warunki atmosferyczne IP66
 • 8-krotny zoom cyfrowy
 • Filmy i zdjęcia zajmują znacznie mniej miejsca, dzięki czemu możesz przechowywać więcej na karcie SD
 • Obsługuje karty microSD (do 128 GB) i przechowywanie w chmurze (wymagana subskrypcja)
 • Zmniejszenie zużycia energii o 30 procent w porównaniu do innych modeli.
 • Kompatybilny z Amazon Alexa i może oglądać filmy na urządzeniach Echo Show

Jedynym minusem, jaki widzę, jest to, że najniższa temperatura wynosi 14 stopni Fahrenheita (-10 stopni Celsjusza), co może nie być wystarczająco niskie dla chłodniejszych obszarów.

Spojrzenie w kamerę

Sam aparat jest bardzo wytrzymały i nie ma problemu przy złej pogodzie. Podczas ulewnego deszczu, wiatru i lodu kamera nigdy się nie zachwiała. Miałem też wyraźne obrazy nawet w deszczu.

Kamera przeglądowa do monitoringu zewnętrznego Netvue Vigil Pro

Kamera ma dołączone trzy adaptery, w tym port zasilania, port Ethernet (do połączenia przewodowego, jeśli wolisz) i zamknięty przycisk resetowania. Jeśli używasz kabla Ethernet, istnieje również wodoodporna rurka chroniąca połączenie.

Porty przeglądu zewnętrznych kamer monitoringu Netvue Vigil Pro

Zasilacz posiada długi przewód ułatwiający mocowanie aparatu. Chociaż wolałbym, żeby był trochę dłuższy, nie miałem problemu z zainstalowaniem go tam, gdzie chciałem.

Czytać  Daybetter Smart LED Strips Recenzja: Oświetlenie otoczenia w przystępnej cenie

Możesz wyregulować podłączone anteny, aby uzyskać lepszy sygnał. Tak długo, jak masz silny sygnał Wi-Fi, możesz iść. Jeśli nie możesz uzyskać dobrego sygnału, rozważ użycie przewodowego połączenia Ethernet.

Łatwa instalacja

Instalacja składa się z dwóch części. Najpierw musisz zeskanować kod QR w instrukcji obsługi, aby pobrać aplikację Netvue na iOS lub Androida. Aby uzyskać najlepsze wyniki, podłącz zewnętrzną kamerę monitoringu Netvue Vigil Pro do sieci wewnętrznej. Obsługuje tylko sieci 2,4 GHz.

Netvue Vigil Pro Outdoor Security Camera Review App

Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w aplikacji Netvue, aby podłączyć kamerę do sieci domowej. Ten proces zajmuje tylko kilka minut. Po prawidłowym podłączeniu czas zainstalować go na zewnątrz.

Będziesz potrzebować wiertła, aby przymocować kamerę do ściany zewnętrznej, pokładu lub innej powierzchni. Zmierz odległość między gniazdkiem (może znajdować się w pomieszczeniu, jeśli poprowadzisz przewód przez ścianę lub na zewnątrz) przed rozpoczęciem wiercenia w cokolwiek.

Następnie użyj dostarczonego szablonu, aby wstępnie wywiercić otwory. Sam aparat jest częściowo zdejmowany z podstawy, aby ułatwić umieszczenie śruby.

Recenzja zewnętrznej kamery bezpieczeństwa Netvue Vigil Pro oddzielnie

Kamera dostosowuje się nieco po zainstalowaniu, aby uzyskać idealny kąt. Jednak nie porusza się łatwo, co jest dobre.

Monitorowanie terenu

A teraz zastanawiasz się: jak dobrze zewnętrzna kamera monitoringu Netvue Vigil Pro monitoruje Twój dom? Działało znacznie lepiej, niż się spodziewałem. Użyłem innych kamer bezpieczeństwa i byłem pod wrażeniem tego, jak wyraźny jest ten materiał. Ponadto, nawet jeśli wokół jest trochę światła, materiał filmowy jest kolorowy, nawet w nocy.

Monitor do przeglądu zewnętrznej kamery monitoringu Netvue Vigil Pro

Aplikacja Netvue zapewnia pełny dostęp do kamery przez cały czas, o ile jest ona podłączona do sieci domowej i ma sygnał. (Dane mobilne też działają dobrze).

Możesz zmienić ustawienia aparatu w dowolnym momencie, dotykając ikony Ustawienia (koło zębate) na aparacie w aplikacji. Jedną rzeczą, którą będziesz chciał od razu skonfigurować, są ustawienia czujnika ruchu. Ogólne ustawienia pozwalają na sformatowanie karty SD, co również będziesz musiał zrobić.

Netvue Vigil Pro Outdoor Security Camera Review Sensor ruchu

Dzięki ustawieniom czujnika ruchu możesz wybrać obszar czujnika, zakres czasu (który może być cały czas, jeśli chcesz) i poziom czułości. Ustaw to na średnie lub mniejsze, albo będziesz bombardowany powiadomieniami o każdym małym błędzie, który wprowadzisz. Jeśli masz Subskrypcja Netvue Protect, możesz również skonfigurować alerty ruchu tylko dla ludzi (2,99 USD / miesiąc). Miałem problem z zapisaniem moich ustawień przez aplikację, ale po kilku dniach wszystko działało dobrze.

Widok przeglądu zewnętrznej kamery monitoringu Netvue Vigil Pro

Jeśli chodzi o monitoring, w każdej chwili możesz oglądać transmisję na żywo. Możesz także zrobić zdjęcia materiału filmowego. Z łatwością przeglądaj zapisaną historię z chmury (subskrypcja Netvue Protect za 5,99 USD / miesiąc) lub z karty SD (w zależności od rozmiaru karty) do 10 dni wstecz.

Czytać  Recenzja głośnika bezprzewodowego EMeet Luna: krystaliczna czystość

Możesz także sprawdzić alerty. Jeśli masz Netvue Protect Event Video Recording (1,99 USD / miesiąc), oprócz bezpłatnych obrazów będziesz mieć również dostęp do alertów o klipach wideo. Są one przechowywane do 60 dni na serwerach Netvue.

Jak widać, obrazy są niesamowicie wyraźne zarówno w dzień, jak iw nocy.

Dzień przeglądu zewnętrznej kamery monitoringu Netvue Vigil Pro
Noc przeglądu zewnętrznej kamery monitoringu Netvue Vigil Pro

Jeśli twój sygnał słabnie, możesz uzyskać lekko rozmyte zdjęcia ostrzegawcze, ale należy się tego spodziewać.

Końcowe przemyślenia

Jeśli szukasz czegoś, co jest łatwe w instalacji i nie ma skomplikowanych konfiguracji, Netvue Vigil 2 jest idealny do monitorowania domu. Dwukierunkowy dźwięk ułatwia rozmowę z kierowcami i gośćmi, jednocześnie pomagając odstraszyć intruzów.

Recenzja końcowa zewnętrznej kamery monitoringu Netvue Vigil Pro

Udało mi się zapisać więcej materiału na karcie SD za pomocą tej kamery bezpieczeństwa niż inne. Jeśli więc nie chcesz subskrypcji w chmurze, będziesz mógł przechowywać o wiele więcej zdjęć, zanim będziesz musiał usunąć coś z karty SD.

Ogólnie jest cennym dodatkiem do każdego domu. Ty też możesz Podnieś zewnętrzną kamerę monitoringu Netvue Vigil Pro za jedyne 59,99 USD, co czyni go bardzo przystępnym rozwiązaniem zabezpieczającym.

Czy ten artykuł jest przydatny?