Recenzja zestawu słuchawkowego Bluetooth Tronsmart Battle Bluetooth

Recenzja zestawu słuchawkowego Bluetooth Tronsmart Battle Bluetooth

Słuchawki do gier Tronsmart Battle Bluetooth to bezprzewodowe słuchawki w częściowo przezroczystej walizce z oświetleniem RGB. Czy te słuchawki są zgodne z Twoim marketingowym „gamingowym” marketingiem? Czy są dobre poza grami? Zanurzmy się w to!

Sprzęt i parowanie

Najpierw porozmawiajmy o sprzęcie. Futerał na Zestaw słuchawkowy do gier Tronsmart Battle Bluetooth Jest to plastikowa obudowa, która po otwarciu oświetla pierścień podświetlenia RGB na dole obudowy. Pulsuje różnymi kolorami, po czym zatrzymuje się po około 10 sekundach. Jednak znacznie trudniej jest go wykryć w świetle dziennym niż w pomieszczeniach.

Tronsmart Battle Earbuds Review Otwórz etui na słuchawki

Po wyjęciu wkładek dousznych z futerału mają one nieco podobny do AirPods wygląd, którego można oczekiwać od bezprzewodowych wkładek dousznych w dzisiejszych czasach. Powiem jednak, że były całkiem wygodne podczas długich sesji noszenia i lepsze niż inne słuchawki, z których korzystałem. „Rozszerzone użycie” odnosi się również do aspektu gier.

Twórca: Gd Jpeg V1.0 (przy użyciu Ijg Jpeg V62), Jakość = 90

Zanim jednak zagłębię się zbyt głęboko w rozgrywkę, chcę poświęcić chwilę, aby porozmawiać o parowaniu Bluetooth ze słuchawkami Tronsmart Battle. Zasadniczo, gdy tylko otworzysz futerał, słuchawki przejdą w tryb parowania. Powoduje to wyłączenie efektu podświetlenia RGB na dole, a kontrolki na słuchawkach szybko migają i wyłączają się po ich faktycznym podłączeniu.

Zamknięcie etui ładującego za pomocą wkładek dousznych powoduje zatrzymanie procesu parowania po jego uruchomieniu, i tutaj napotkaliśmy mały problem – kilka razy umieszczałem wkładki douszne w etui w niewłaściwy sposób.

Niezależnie od tego, czy znajdują się po przeciwnych stronach, czy po prostu są obrócone w złym kierunku, konstrukcja wkładek dousznych i etui naprawdę nie robi wiele, aby uniemożliwić umieszczenie ich w etui w niewłaściwy sposób. A jeśli to zrobisz, nie będą się prawidłowo ładować, gdy zamkniesz etui lub sparują się, gdy je otworzysz. Z biegiem czasu uporałem się z tym sporadycznym problemem, ale skłoniło mnie to do sprawdzenia, czy wskaźniki ładowania na obu słuchawkach są obecne za każdym razem, gdy wkładam je z powrotem do etui.

Poza tym największym problemem, z jakim miałem do czynienia podczas korzystania z wkładek dousznych Tronsmart Battle, był tryb pojedynczej wkładki dousznej. Działało dobrze, ale ponowne rozpoczęcie rejestracji wkładek dousznych w obu uszach wymagało kilku resetów z obu wkładek dousznych, ponieważ każda z nich zaczęła działać jako oddzielne urządzenia audio za każdym razem, gdy próbowałem je sparować. Ponadto nie ma wskaźnika, które słuchawki są które, gdy obie chcą sparować w trybie pojedynczych słuchawek, ale jeśli zostawisz w etui i zamkniesz tę, której nie używasz, możesz uniknąć tej części.

Czytać  Recenzja drukarki fotograficznej Liene

Ponieważ są przeznaczone do grania, tryb pojedynczych słuchawek nie wydaje się praktycznym scenariuszem użycia, ponieważ w rezultacie tracisz dużo świadomości przestrzennej. Oprócz problemów z parowaniem, które powoduje, nie zalecam używania trybu pojedynczej wkładki dousznej z tymi bezprzewodowymi wkładkami dousznymi.

Doświadczenie w grach

Ponieważ te słuchawki są sprzedawane głównie z myślą o grach, myślę, że powinienem porozmawiać o moich doświadczeniach z grami. Zdecydowałem się na jedną z moich ulubionych gier FPS, Ultrakill. Ultrakill to bardzo szybki FPS inspirowany głównie wczesnymi FPS-ami 3D (jak Quake) i stylową akcją (jak Devil May Cry). Skutkuje to grą z wieloma różnymi dźwiękami wizualnie i funkcjonalnie odrębnych wrogów, z których wielu może cię zabić w kilka sekund, jeśli stracisz czujność.

Tronsmart Battle Earbuds Review Zamknięty futerał na słuchawki

Kiedy grasz w szybkie gry FPS, uczysz się dość szybko identyfikować ogony dźwiękowe na podstawie kierunku i odległości. Słuchawki są pod tym względem zaskakująco skuteczne, co czyni je popularnymi wśród profesjonalnych graczy FPS do przenoszenia dźwięku z gry. Tak więc słuchawki do gier Tronsmart Battle naprawdę działają zgodnie z oczekiwaniami – są całkiem dobre w strumieniowaniu dokładnego dźwięku w grze. Ich regulacja daje im również lekki efekt redukcji szumów, co jest świetne, gdy chcesz skupić się na dźwięku w grze i starasz się zminimalizować szumy tła.

Słuchawki zawierają również mikrofon. Niestety, ten mikrofon nie wydaje się mieć żadnej jakości redukcji szumów i nie wydaje się być bardzo wysokiej jakości do rozruchu. Z tego powodu zalecam używanie tylko oddzielnego mikrofonu do komunikacji w grze, jeśli grasz na komputerze lub konsoli, ale rozumiem, że nie będzie to opcja dla wszystkich.

Trzykrotne stuknięcie w dowolną słuchawkę aktywuje również „Tryb gry” o niskim opóźnieniu. Czułem, że nawet bez włączonego trybu gry słuchawki nie mają zauważalnych problemów z latencją w porównaniu z moim przewodowym dźwiękiem w grze. O ile nie występują problemy, zalecam włączenie trybu gry, aby zmaksymalizować wydajność zgodnie z zamierzeniami.

Czytać  Przegląd przenośnego głośnika Bluetooth Tronsmart Splash 1

Wrażenia słuchowe i werdykt

Na koniec porozmawiajmy o tym, jak brzmi zestaw słuchawkowy do gier Tronsmart Battle Bluetooth. Oprócz używania ich w domu na moim komputerze (gdzie ograniczenia w porównaniu ze słuchawkami Hi-Fi byłyby bardziej widoczne), używałem także słuchawek Tronsmart Battle Gaming do słuchania muzyki na lokalnych imprezach gamingowych. Odkryłem, że skutecznie wyciszyły dźwięki otaczających odtwarzaczy i nadal odtwarzały moją muzykę głośno i wyraźnie. Chociaż doskonale sprawdzały się w tym scenariuszu gry, ogólnie uważam, że są one wygodne w użyciu.

oświetlenie RGB w akcji; Efekt kończy się kilka sekund po rozpoczęciu.

Jednak w mniej hałaśliwych i gorączkowych ustawieniach stwierdziłem, że wrażenia słuchowe były słabsze w porównaniu z innymi słuchawkami, których używałem. Chociaż dźwięk jest ogólnie głośny i wyraźny, słuchanie muzyki z mniejszymi niuansami i większą złożonością nie działa tak dobrze. Tylko w przypadku gier jest to w porządku, ale jeśli chcesz zagrać oraz słuchając muzyki, z pewnością są lepsze opcje.

Gdybym miał zakończyć swoje przemyślenia na temat Zestaw słuchawkowy do gier Tronsmart Battle BluetoothPowiedziałbym, że to solidna para niedrogich słuchawek Bluetooth z całkiem niezłym futerałem. Działają dobrze do blokowania hałasu z zewnątrz i uzyskania przyzwoicie wciągającego pejzażu dźwiękowego w grze.

Zestaw słuchawkowy do gier Tronsmart Battle Bluetooth robi to wszystko w przyzwoicie niskiej cenie i dodaje trochę wykończenia RGB, aby to uzupełnić. Powiedziałbym, że są dobre, szczególnie przy sugerowanej cenie detalicznej 49,99 USD, która została teraz obniżona do niewiarygodnych 24 USD. Ale niedroga jakość ich dźwięku sprawia, że ​​uważam, że RGB powinno zostać obniżone na rzecz lepszego. poprawa jakości dźwięku lub konstrukcji.

Czy ten artykuł jest przydatny?