Recenzja tłumacza Langogo Summit Language

Recenzja tłumacza Langogo Summit Language

Jaka jest najgorsza rzecz w podróżowaniu do obcego kraju? Uważam, że brak zrozumienia języka jest problemem numer jeden. Tłumacz językowy Langogo Summit pomaga usunąć barierę językową, aby ułatwić poruszanie się, spożywanie posiłków i rozmawianie. Mogłem sam przetestować tłumacza, aby zobaczyć, jak dobrze radzi sobie z tłumaczeniem głosu i zdjęć.

Podsumowanie funkcji

Langogo Summit Language Translator to małe, ale potężne urządzenie wielkości małego smartfona. 4-calowy ekran i trzy rozmiary czcionek ułatwiają czytanie tłumaczeń niemal w czasie rzeczywistym.

Przegląd tłumacza Langogo Summit Language Translator

Urządzenie przeznaczone jest do krótkich i długich rozmów, w tym przemówień czy wykładów. Jest wyposażony w cztery mikrofony wielokierunkowe, które wychwytują dźwięk bez względu na to, jak go trzymasz.

Korzysta z 24 silników tłumaczeniowych, aby pomóc w tłumaczeniu między 104 różnymi językami. Jest nawet zaprojektowany do pracy z różnymi akcentami dla większej precyzji.

W zależności od języka wyniki tłumaczenia można odczytać na głos. Tłumacz obsługuje zestawy słuchawkowe TWS Bluetooth w celu szybszego tłumaczenia dźwięku, chociaż nie są one wymagane do tłumaczenia. Są jednak dobrym pomysłem, jeśli słuchasz i tłumaczysz przemówienie w czasie rzeczywistym i nie chcesz przeszkadzać osobom w pobliżu.

Langogo Summit Language Translator Review Photo

Oprócz słuchania, Langogo Summit tłumaczy również obrazy. Aparat 8 MP wykorzystuje technologię OCR do identyfikacji tekstu i przetłumaczenia go na żądany język. Obecnie działa tylko w 46 ze 104 języków. the instrukcja obsługi (wybierz Summit), które możesz pobrać bezpośrednio z list Langogo, które języki są obsługiwane przez które funkcje tłumaczenia.

Urządzenie będzie otrzymywać aktualizacje systemu w celu poprawy wydajności. Posiada również algorytm samouczący się, który zapewnia lepsze wyniki podczas korzystania z niego.

Otrzymujesz 32 GB wbudowanej pamięci. Daje to godziny nagrań. Możesz również zarejestrować się w usłudze premium w chmurze, aby uzyskać więcej miejsca.

Chociaż może być używany w sieciach Wi-Fi, obsługuje również dane globalne z abonamentem premium. Możesz także kupić kartę SIM lub skorzystać z wbudowanej karty eSIM, aby używać urządzenia jako mobilnego punktu dostępowego.

Odkrywanie tłumacza języka Langogo Summit

Langogo Summit Language Translator Review Microphones

Jeśli wiesz, jak korzystać ze smartfona, szybko nauczysz się obsługi tłumacza. Langogo Summit Translator prosi tylko o skonfigurowanie hasła i połączenie z dostępną siecią Wi-Fi podczas początkowej konfiguracji.

Langogo Summit Language Translator Review Menu

Po prostu przesuń palcem w górę, aby zobaczyć wszystkie opcje menu. Obejmują one wszystkie opcje tłumaczenia, ustawienia, plan danych, szczegóły konta, a nawet notatki.

Zobaczysz mikrofony w każdym rogu ekranu. Gdy urządzenie znajduje się przed tobą, po prawej stronie znajdują się wszystkie przyciski, w tym zasilanie, tłumaczenie / słuchanie i głośność. Po lewej stronie znajduje się otwór na kartę SIM. Karta eSIM jest wbudowana, ale jeśli chcesz, możesz używać własnej fizycznej karty SIM z pakietem danych innego dostawcy.

Przyciski recenzji tłumacza języka Langogo Summit

Ekran dotykowy mógłby być nieco bardziej czuły. Czasami trzeba nacisnąć mocniej niż w przypadku ekranu dotykowego smartfona.

Czytać  Przegląd projektora Wi-Fi Dr. J. Professional AK-40

Opcje tłumaczenia

To nie jest tylko jeden rodzaj tłumacza. Właściwie przedstawia pięć różnych opcji, w zależności od Twoich potrzeb. Już samo to pomaga odróżnić tłumacz języka Langogo Summit od wielu innych urządzeń tłumaczących.

Langogo Summit Language Translator Review Opcje tłumaczenia

Pięć trybów obejmuje:

  • Inteligentne nagrywanie – W tym trybie nagrywany jest dźwięk, taki jak przemówienia i wykłady, oraz zapis w ciągu kilku minut.
  • Tryb tłumacza – Uzyskaj ciągłe tłumaczenie bez przytrzymywania przycisku tłumaczenia.
  • Tłumaczenie – Szybkie tłumaczenie, przytrzymując przycisk tłumaczenia podczas mówienia. Jest to świetne rozwiązanie do rozmów lub tłumaczenia zdania lub dwóch.
  • Tłumaczenie głosowe – Ten tryb działa podobnie do trybu tłumacza i udostępnia napisy.
  • Tłumaczenie zdjęć – Zrób zdjęcie menu, znaku lub innego tekstu do przetłumaczenia.

Należy zauważyć, że tłumaczenie i tłumaczenie zdjęć to jedyne dwie opcje, które nie wymagają planu premium. Jednak w przypadku tłumaczeń podróżniczych i ogólnych, z wyjątkiem nagrywania długich rozmów lub wykładów, te dwa tryby mogą być wszystkim, czego potrzebujesz.

Langogo Summit Language Translator Idea Review

Jest też inna funkcja, która nie jest dokładnie trybem tłumaczenia. Zamiast tego Idea Notes umożliwia szybkie tworzenie notatek głosowych. Na przykład, jeśli miejscowy poleca świetną restaurację, możesz dodać notatkę do jego Pomysłów, aby Ci przypomnieć. Jest to przydatna funkcja sama w sobie. Na marginesie, ekran jest znacznie wyraźniejszy niż na powyższym obrazku.

Przetestuj tłumacza

Wypróbowałem wiele języków w powyższych trybach. Chociaż nie nagrywałem długich przemówień ani wykładów, próbowałem nagrać dźwięk z YouTube, który zawierał napisy. Pomogło mi to zobaczyć dokładność.

Langogo Summit Language Translators Test Test

Ogólnie tryb tłumaczenia jest najdokładniejszy. Musiałem przytrzymać przycisk tłumaczenia przez kilka kolejnych sekund, gdy druga osoba lub ja skończyliśmy mówić do tłumacza języka Langogo Summit, aby rozpoznać, że ktoś mówi.

Tłumaczenie recenzji Langogo Summit Language Translator

Inteligentne nagrywanie, tryb tłumacza i tłumaczenie głosowe były dość dokładne. Tu i ówdzie zdarzały się problemy, w których niektóre słowa uległy zmianie lub po prostu nie pasowały. Jednak tłumaczenia zostały wykonane szybko, więc możesz być na bieżąco z tym, z kim mówisz lub kogo słuchasz.

Langogo Summit Language Translator Smart Review

Podobało mi się, że urządzenie przechowuje jednorazowo do czterech godzin i łącznie do 226 godzin. Dlatego możesz przechowywać na urządzeniu sporo transkrypcji i tłumaczeń.

Langogo Summit Language Translator Review Tłumaczenie zdjęć

Tłumaczenie zdjęcia było dla mnie strzałem w dziesiątkę. Czasami tłumaczył się prawie doskonale. Innym razem było tak daleko, że nie miało to żadnego sensu. Poprawne tłumaczenie powyższego wymagało kilku prób. Kilka razy zdarzyło mi się nawet, że to w ogóle nie zostało przetłumaczone. Sprawdziłem to i używa obsługiwanego języka: chińskiego. Miałem jednak więcej szczęścia z hiszpańskim i francuskim, ale nadal nie było tak dokładne, jak opcje tłumaczenia głosowego.

Czytać  Recenzja przenośnego monitora Aukai 15,6 "

Plan danych i funkcje premium

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do funkcji premium, musisz wykupić abonament miesięczny lub roczny. Opcja Konto umożliwia subskrybowanie.

Recenzja tłumacza Langogo Summit Vip

Należy pamiętać, że możesz bezpłatnie pobrać aplikację Notta na iOS lub Androida. Jest to aplikacja do tłumaczenia, której możesz używać, nawet jeśli nie masz tłumacza języka Langogo Summit. Otrzymujesz 120 minut bezpłatnego czasu na transkrypcję głosu i 20 godzin bezpłatnego miejsca w chmurze, zanim będziesz musiał dokonać subskrypcji. Możesz także używać tej aplikacji do udostępniania i współpracy nad przetłumaczonymi plikami.

Po aktywacji konta na urządzeniu Langogo otrzymasz jeden rok za darmo. Roczny plan jest wart ponad 98 USD. W razie potrzeby możesz kupić więcej godzin i miejsca.

Cennik recenzji tłumacza języka Langogo Summit

Ceny za globalny plan danych zaczynają się od 3,99 USD / miesiąc. Jeśli potrzebujesz również danych z hotspotów, koszt różni się w zależności od kraju i obszaru. Nie masz jednak dużo danych, więc nie planuj używania tego urządzenia jako głównego punktu dostępu do przesyłania strumieniowego lub innego intensywnego korzystania z Internetu w podróży. Na przykład plan w USA i Kanadzie oferuje 300 MB dziennie za 4,80 USD.

Końcowe przemyślenia

Recenzja tłumacza Langogo Summit Przeglądaj

Ogólnie rzecz biorąc, Langogo Summit Language Translator to cenne, kompleksowe narzędzie tłumaczeniowe dla podróżników i każdego, kto chce komunikować się z osobami, które nie mówią tym samym językiem. Studentom, którzy słuchają wykładów w innych krajach, spodoba się funkcja transkrypcji. Lub, jeśli prowadzisz interesy w innym kraju, rola tłumacza jest nieoceniona.

Chociaż tłumaczenia nie są w 100 procentach doskonałe, generalnie były wystarczająco zbliżone (z wyjątkiem zdjęć), aby łatwo zrozumieć znaczenie. Ponadto, dzięki obsłudze 104 języków, obsługiwana jest większość potrzebnych języków.

Jedynym minusem jest to, że dla wielu funkcji wymagany jest plan premium. Jeśli jednak potrzebujesz często tłumaczeń, prawdopodobnie warto. Możesz odebrać tłumacza języka Langogo Summit za 349 USD.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?