Recenzja tłumacza języka Langogo Genesis

Recenzja tłumacza języka Langogo Genesis

Komunikacja jest kluczowa. Jeśli nie możesz dotrzeć do bliskich, to niepokojące. Ale z około 6500 językami na świecie, z pewnością natkniesz się na sytuacje, w których nie będziesz w stanie porozumieć się z bliskimi ludźmi. Posiadanie kieszonkowego tłumacza może uratować ci życie. W tej recenzji przyjrzymy się tłumaczowi języka Langogo Genesis, aby sprawdzić, czy jest to korzystne narzędzie do pomocy w takich okolicznościach.

Ustawienia tłumacza języka Langogo Genesis

Rozpakowywanie tłumacza języka Langogo Genesis

ten Tłumacz języka LangogoGenesis Jest to proste urządzenie i zawiera zaledwie kilka elementów:

  • Urządzenie tłumacza
  • Pasek do noszenia
  • Kabel do ładowania USB-C
  • Narzędzie SIM
  • Instrukcja obsługi

To wszystko, czego potrzebujesz. Ale zapomnij o instrukcji obsługi, to nie jest przydatne. Szczegółowo opisuje zawartość pudełka i opisuje różne przyciski i porty, ale nie idzie dalej. Google musi wyszukać plik za pomocą odpowiednia instrukcja obsługi. Nie ma nawet kodu QR, który pomógłby ci go znaleźć.

Wybierz język

Język systemu tłumaczeń językowych Langogo Genesis

Po włączeniu tłumacza przyciskiem zasilania po lewej stronie zostaniesz poproszony o wybranie języka i dostępnych jest kilka opcji. Po wybraniu angielskiego dało mi tylko możliwość tłumaczenia między angielskim a chińskim.

Langogo Genesis tłumacz języka chińskiego

Później zaktualizowałem oprogramowanie i udało mi się znaleźć więcej języków. To było świetne, ponieważ miało regionalne dialekty. Moja córka ma dobrego przyjaciela, który pochodzi z Panamy. Miałem to na uwadze, ustawiając język tłumaczenia. Nie tylko miał opcję „hiszpańskiego”, ale miał wszystkie regionalne dialekty hiszpańskiego, w tym panamski.

Łączenie się z siecią

Następnie zalogowałem się do sieci Wi-Fi. Możesz połączyć się z Genesis przez Wi-Fi, kartę SIM lub E-SIM. Dostarczane jest narzędzie do wkładania karty SIM, ale kartę SIM należy kupić osobno.

Ustawienia tłumacza języka Langogo Genesis

Logowanie do Wi-Fi działa tak samo jak na każdym innym urządzeniu. Przesuń ekran główny w lewo, aby odsłonić kolejny ekran z Ustawieniami, gdzie możesz zalogować się do sieci Wi-Fi.

Nie testowałem urządzenia z kartą SIM ani jako punkt dostępowy, ale przetestowałem E-SIM. Miesięczna opłata nie jest złą ceną, jeśli używasz tego na wakacje. Miesiąc kosztuje tylko 3,95 USD. Musi zostać aktywowana w ciągu 180 dni i jest ograniczona do 2 GB.

Tłumacz języka Langogo Genesis E Sim2

Kliknij „Globalny Wi-Fi” na ekranie głównym, a następnie wybierz „Plan wykorzystania danych tłumaczeniowych”. Zostaniesz poprowadzony przez proces zakupu planu. Możesz to łatwo zrobić za pomocą karty kredytowej lub Paypal.

Czytać  Zaoszczędź 32 USD na iiwey dashcam z noktowizorem

Możesz również użyć tłumacza jako punktu dostępu, co z pewnością może być przydatne. Nie możesz jednak użyć w tym celu „Planu wykorzystania danych tłumaczeniowych”. „Musisz zakupić„ Plan wykorzystania punktów dostępu i danych tłumaczeniowych. „To jest 4,80 USD za 300 MB / dzień. Fi, gdy jesteś poza krajem.

Korzystanie z tłumacza języka Langogo Genesis

Ekran główny tłumacza języka Langogo Genesis2

Jest kilka różnych sposobów na przetłumaczenie tego, co słyszysz lub co chcesz powiedzieć.

Tłumaczenie jednym kliknięciem

Tryb tłumaczenia jednym kliknięciem naprawdę nie może być prostszy. Wystarczy kliknąć i przytrzymać przycisk po prawej stronie tłumacza języka Langogo Genesis. To rejestruje osobę lub osoby mówiące. Zwolnij przycisk, gdy skończą, a przetłumaczy to, co zostało powiedziane na wybrany przez Ciebie język.

Alternatywnie możesz uzyskać dostęp do tego trybu, klikając przycisk „Tłumaczenie” na ekranie głównym.

Tłumaczenie języka Langogo Genesis Tłumaczenie online 2

Choć jest to łatwe, ma swoje ograniczenia. Nagra tylko kilkuminutowy fragment rozmowy. W moim teście było to 115 słów. Ponadto tłumacz starał się nadążyć i przegapił kilka słów. Było to jednak tłumaczenie natychmiastowe i prowadzona jest ciągła liczenie wszystkich jego tłumaczeń.

Zwróć uwagę, że w powyższym przykładzie mówi, aby kliknąć go, aby uzyskać informacje o grze wideo, ale były to tylko przeprosiny i głosowanie, aby dodać je później.

Tryb tłumacza

Możesz również tłumaczyć w trybie tłumacza ustnego. Jest to tryb, którego będziesz chciał użyć, aby dowiedzieć się, jak powiedzieć lub napisać coś w innym języku. Działa to jednak również w odwrotnej kolejności. Tłumaczenie na poniższym obrazku pochodzi z klipu z YouTube, który został skopiowany na język hiszpański. Przetłumaczył mi to z powrotem na angielski.

Tryb tłumacza tłumacza języka Langogo Genesis2

Przesuń palcem w lewo na ekranie głównym i wybierz „Tryb tłumacza”. Kliknij górne pole i powiedz tłumaczowi słowa, które chcesz przetłumaczyć. Zostanie on natychmiast przetłumaczony na wybrany przez Ciebie język tłumaczenia. Przeliteruje słowa i wymówi je. Lepiej ograniczyć się do zdania lub dwóch, bo znowu nie nadąża.

W przeciwieństwie do trybu tłumaczenia jednym kliknięciem, Twoje tłumaczenia nie zostaną zapisane.

Inteligentne nagrywanie

Langogo działa również jako dyktafon. Zapisujesz te nagrania, ale aby je przetłumaczyć, musisz zapłacić za konto w chmurze. To jest 5,99 USD / 1 miesiąc, 15,99 USD / 3 miesiące i 30,99 USD / 6 miesięcy, czyli trochę więcej niż E-SIM.

Nagranie tłumacza języka Langogo Genesis

Opcję inteligentnego nagrywania można znaleźć, przesuwając ekran główny w lewo i znajduje się tuż pod trybem tłumacza. Nagrywanie za pomocą tej opcji jest takie samo, jak nagrywanie w telefonie: naciśnij okrągły przycisk, aby nagrywać i wstrzymaj, naciskając ponownie przycisk. Ale aby zatrzymać i zapisać nagranie, musisz nacisnąć zielony znacznik wyboru.

Czytać  Jak sprawdzić stan pamięci RAM w systemie Windows

Możesz zapisać te nagrania, ale nie możesz nic z nimi zrobić bez wykupienia konta w chmurze.

Asystent głosowy – Euri

Tłumacz języka Langogo Genesis ma również swojego asystenta głosowego: Euri. Nie ma porównania z Siri, Alexą i Asystentem Google i dostarcza tylko szczątkowe i niezbędne informacje. Uzyskaj dostęp do Euri, przesuwając ekran główny w lewo i dotykając Euri, a następnie dotykając żółtego kółka i zadając pytanie.

Tłumacz języka Langogo Genesis Euri

Euri zapewni pogodę, ale tylko dla Twojej aktualnej lokalizacji. Możesz zapytać, czy w piątek będzie padać, ale pokazuje tylko siedmiodniową prognozę pogody, więc możesz samodzielnie znaleźć informacje.

Pogoda w Langogo Genesis Language Translator

Możesz znaleźć najbliższe hotele, ale nie możesz podać numeru telefonu ani wskazówek dojazdu. Ma zapewniać kursy wymiany, ale nie mogłem uruchomić tej funkcji. Nie mogłem też nakłonić Euriego, aby znalazł najbliższą stację benzynową, ale to było pytanie, które przyszło mi do głowy. Znalazł kilka pobliskich restauracji; jednak wymienił je alfabetycznie i wymienił je tylko do litery C.

Ładowanie baterii

Dzięki ładowaniu przez USB-C ładuje się szybko, w ciągu godziny do 100 procent. Jednak w przypadku urządzenia, z którego chcesz korzystać od czasu do czasu na wakacjach, nie jest ono naładowane. Kiedy przez tydzień leżał w mojej torbie, był martwy, kiedy go ponownie wyjąłem.

Ostateczny werdykt

ten Tłumacz języka Langogo Genesis robi to, co ma robić dobrze. To się dobrze tłumaczy. To inne funkcje, z którymi nie zawsze się mierzy, takie jak Euri i wymóg płatnej subskrypcji w chmurze w celu tłumaczenia nagrań głosowych.

Ale jeśli chcesz prostego tłumaczenia za pomocą jednego przycisku, Langogo Genesis będzie Ci odpowiadać. Możesz go odebrać za 229 USD. Czytaj dalej, aby zobaczyć naszą recenzję tłumacza języka na szczycie Langogo.

Czy ten artykuł jest przydatny?