Recenzja słuchawek Tronsmart Apollo Air

Recenzja słuchawek Tronsmart Apollo Air

Słuchawki Tronsmart Apollo Air są częścią nowego rynku średniej klasy, oferującego wysokiej jakości, a jednocześnie niedrogie bezprzewodowe słuchanie. Pojawienie się na rynku nowych słuchawek bezprzewodowych może być nieco niepokojące dla kupujących. Jest tak wiele ultra tanich słuchawek, że łatwo jest spojrzeć na dolny koniec skali i zastanawiać się, dlaczego zapłaciłbyś więcej za parę. To prosta odpowiedź: ze względu na twoje uszy. Spójrzmy prawdzie w oczy, masz tylko jedną parę uszu i musisz się nimi zająć.

Tronsmart Apollo Air Packshot

Muzyka z powietrza

Tronsmart Apollo Air Słuchawki bezprzewodowe to aktywne słuchawki z funkcją redukcji szumów z obsługą Bluetooth. Oznacza to, że zawierają technologię, która nasłuchuje szumu otoczenia i odwraca fazę (to sprawa techniczna, nie martw się), skutecznie eliminując wszelkie szumy otoczenia. Oznacza to, że możesz słuchać w hałaśliwym otoczeniu.

Ładowalna para wkładek dousznych w zestawie zawiera mikrofony do rozmów telefonicznych i ma etui ładujące, co oznacza, że ​​gdy są w zgrabnym, małym etui, ładują się. Zestaw zawiera wkładki douszne, etui ładujące i kabel do ładowania etui. Dostajesz również trzy zestawy miękkich silikonowych wypustek, które pasują do kanału słuchowego, utrzymując je na miejscu i uszczelniając dźwięk w uchu.

Kompletny zestaw Tronsmart Apollo Air

Wszystko jest aktualne pod względem technologicznym. Słuchawki wykorzystują wiodący w branży układ Qualcomm QCC3046, aby zapewnić bezprzewodowy dźwięk i eliminację szumów oraz Bluetooth 5.2 zapewniający solidne połączenie, mniejsze wymagania dotyczące zasilania i mniejsze opóźnienia. To całkiem solidny układ, który jest używany w naprawdę fajnych słuchawkach. Te słuchawki wykorzystują ten szanowany chip do napędzania zaawansowanego technologicznie sterownika grafenowego 10 mm, dzięki czemu są lżejsze, zużywają mniej energii i oferują lepszą jakość dźwięku.

Maksymalna odległość Bluetooth od źródła wynosi 10 m. Do użytku na zewnątrz warto również zauważyć, że posiadają ochronę przed kurzem i wilgocią zgodnie ze standardem IP45. W zasadzie można je nosić na zewnątrz w lekkim deszczu, ale nie wchodź pod prysznic.

Z technologicznego punktu widzenia te pędy zaznaczają pola.

Solidna inwestycja?

Z przeprosinami dla Tronsmart, wcześniej nie znałem ich produktów, wstyd mi to powiedzieć. Najwyraźniej jestem mniejszością, ponieważ firma istnieje od 2013 roku i wywołała pewne fale swoimi poprzednimi iteracjami linii słuchawek Apollo i high-endowym Apollo Bold, aż do low-endowego Onyx Ace.

Czytać  Profesjonalna jakość gimbala z iSteady X

Te nowe słuchawki Apollo Air plasują się mocno w środku swojego przedziału cenowego, prezentując oczekiwanie określonego poziomu jakości. Pąki nie zawodzą. Dźwięk jest pełny i czysty, a w trybie redukcji szumów ma ciepło i obecność, które są całkiem satysfakcjonujące. Dostępne są trzy tryby ANC: ambient, off i redukcja szumów. Tryb Ambient dodaje do miksu pewną ilość zewnętrznych dźwięków, zwiększając Twoją świadomość, co oznacza, że ​​nie zostaniesz przewrócony przez ciężarówkę z lodami, gdy będziesz spacerował z psem i poruszał się w złych rytmach.

Otwarta obudowa Tronsmart Apollo Air

Tak, chociaż redukcja szumów zapewnia niesamowitą jakość i zanurzenie oraz eliminuje wszystkie irytujące dźwięki zewnętrzne (na przykład z wagonu pociągu), jest to miecz obosieczny, ponieważ musisz być bardziej świadomy tego, co dzieje się z tobą. Redukują hałas otoczenia do tego stopnia, że ​​dosłownie nie zauważysz dźwięków ostrzegawczych wokół siebie, ale zwykli użytkownicy słuchawek będą do tego dobrze przyzwyczajeni.

Sterowanie jest proste: kliknij dwukrotnie dowolny przycisk, aby odtworzyć, kliknij dwukrotnie, aby zatrzymać. Tryby redukcji szumów to trzy dotknięcia. Głośność jest jednym dotknięciem: w lewo, aby zmniejszyć i w prawo, aby zwiększyć. Bardzo prosta.

Etui ładujące ma kabel micro USB i wskaźniki poziomu naładowania, ładowania i połączenia Bluetooth. Etui studyjne jest gładkie i zaokrąglone do wkładania do kieszeni i ma pokrywę, która zamyka się z satysfakcjonującym zatrzaskiem dzięki magnetycznemu zatrzaskowi.

Skrzynia Tronsmart Apollo Air2

W sumie jest to produkt, który mówi o jakości i dbałości o szczegóły. Cena detaliczna to 69,99 dolarów. To przyzwoita, w pełni funkcjonalna para bezprzewodowych przycisków średniego zasięgu, zapewniająca nieco wyższą jakość, niż można by się spodziewać.

Czy są jakieś wady? Trzeba przyznać, że dla mnie była to przede wszystkim osobista preferencja. Nie lubię silikonowych guzków, ponieważ nie znoszę uczucia, jak wypełniają moje ucho, ale rozumiem ich potrzebę w zakresie mocowania końcówek do ucha. Nienawidzę uczucia ssania w przewodzie słuchowym, ale większości ludzi to nie przeszkadza.

Czytać  Recenzja zewnętrznej kamery bezpieczeństwa Netvue Vigil Pro

Z jakiegoś powodu w moim przypadku lewy wciąż wystawał mi z ucha, ale podejrzewam, że mógł to być raczej przypadek anatomii osobistej niż produkcji. Słuchawki w większości trzymały mi się pewnie w uchu, ale nie są całkowicie odporne na bieganie, więc do uprawiania sportu potrzebujesz czegoś, co będzie mocniej osadzać się w uchu. To nie są słuchawki do długich okresów użytkowania i są przeznaczone do krótkich serii.

Etui Tronsmart Apollo Air Buds 1

Dźwięk jest bardzo dobry: jest bas, ale niewiele, a przy wyższych głośnościach trochę faworyzuje górę. Poprawia to klarowność, ale może być nieco jaskrawe podczas zwiększania głośności. Odkryłem, że elementy sterujące mają trochę wyzwalacza, co oznacza, że ​​​​możesz łatwo wstrzymać, gdy chcesz zwiększyć głośność lub włączyć i wyłączyć redukcję szumów itp. Dlatego wolę przełączniki mechaniczne od czujników zbliżeniowych. Czy denerwuje to, że kontrole nie są super pozytywne? Trochę, ale biorąc pod uwagę cenę wstępu, to mała niedogodność.

Ponadto, i to znowu jest coś bardzo osobistego, jestem nieco podejrzliwy wobec technologii bezprzewodowej z elektromagnetycznego punktu widzenia. Jest całkowicie bezpieczny, a nauka mówi, że chociaż długoterminowe ryzyko nie jest znane, w przypadku słuchawek bezprzewodowych wszystko od dwóch do czterech godzin dziennie w seriach trwających od 15 do 20 minut powinno być w porządku. Bez względu na jakąkolwiek paranoję związaną z EMR, takie słuchawki nie nadają się do długotrwałego użytkowania. Stają się niewygodne, im dłużej pozostają w uszach, a słuchawki przewodowe są najlepsze na długie sesje.

Anuluj hałas

Tronsmart Apollo Air To dobre słuchawki, ergonomiczne i z dobrym dźwiękiem. W tym przedziale cenowym jest spora konkurencja, ale byłaby to akceptowalna opcja. Są one wycenione na zaledwie 99,99 USD i dostępne u szerokiej gamy dealerów internetowych.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?