Recenzja słuchawek Peacock Flight TWS: profesjonalne słuchawki monitorujące

Recenzja słuchawek Peacock Flight TWS: profesjonalne słuchawki monitorujące

Starsi ludzie mogą prawie zapytać, jakie słuchawki nosili. Ci, którzy mieli zmierzch, mogli nosić ogromne słuchawki nauszne; Dzieci w latach 80. nosiły mniejszą, dyskretną parę w metalowej oprawie. Słuchawki Peacock Flight TWS firmy Linsoul wydają się nadać ludziom lat 2020 stylistyczny akcent w ulubionym stylu tego pokolenia.

Tutaj przyjrzymy się słuchawkom Peacock Flight TWS, aby dowiedzieć się, czy śpiewają słodko, czy wytwarzają nutę żaby.

Przedstawiamy słuchawki Peacock Flight TWS

Linsoul pracował przez dwa lata, aby udoskonalić te słuchawki, mając na celu zapewnienie masom profesjonalnej jakości monitorowania w rozsądnej cenie. Ponieważ standardowe modele branżowe wynoszą około 1000 USD, a Słuchawki Peacock Flight TWS są mniej niż to, to ambitne zadanie.

Słuchawki oferują najnowszy chipset Bluetooth, co oznacza, że ​​powinny być łatwe do podłączenia i używania z różnymi urządzeniami. Linsoul twierdzi, że każda para jest wykonywana i malowana ręcznie. Są wyraźnie dumni z projektu i zgadzamy się, że makieta szylkretowa wygląda wspaniale.

Słuchawki Peacock Flight w etui ładującym.

Istnieje również kilka innych wzorów: jeden styl białej muszli i dwa style marmurowe.

Pozostałe projekty słuchawek Peacock Flight.

Jednak wygląd nie pomoże słuchawkom Peacock Flight zdobyć fanów – jakość dźwięku i łatwość obsługi tak. Najpierw przyjrzyjmy się kluczowym cechom słuchawek.

Kluczowe cechy

Linsoul zwraca uwagę na kilka funkcji, które mogą zainteresować i kusić wiele osób, zwłaszcza użytkowników iPhone’a:

Ponadto istnieje kilka typowych cech, których można oczekiwać od profesjonalnych, ręcznie robionych słuchawek:

 • Wodoodporność IPX4
 • Niskie zużycie energii
 • Wybór nauszników w różnych rozmiarach.
 • Sześć godzin aktywnego słuchania na baterii z 90-minutowym czasem ładowania.

Podsumowując, zestaw funkcji jest imponujący i sprawdzi się w wielu pudełkach dla wielu użytkowników. Ponieważ jednak głównym punktem sprzedaży jest jakość dźwięku, to właśnie o tym będziemy myśleć.

Korzystanie ze słuchawek Peacock Flight

Rozpakowanie słuchawek Peacock Flight jest dość proste: otwórz pudełko, wyjmij etui i zacznij z nich korzystać.

Rozpakowywanie słuchawek Peacock Flight.

Nie ma innego procesu konfiguracji niż podłączenie słuchawek do połączenia Bluetooth. Dla nas było to kliknięcie przycisku w systemie iOS.

Wymiana końcówek dousznych

Do wyboru są trzy zestawy końcówek dousznych i chociaż domyślny będzie odpowiedni dla większości, zdecydowaliśmy się na mniejszy rozmiar, aby lepiej dopasować.

Nauszniki Peacock Flight.

Zmiana nasadek jest często napiętym doświadczeniem, niezależnie od marki, ponieważ wydaje się, że odłączasz słuchawkę.

Zmiana tutaj była zgodna z innymi słuchawkami – czujesz, że jesteś niezdarny, ale w końcu wszystko się ułoży.

Pierwsze użycie

Po wyjęciu słuchawek i ich założeniu zaczęliśmy od dedykowanej listy odtwarzania, aby przetestować zakres tonalny. Jednak coś wydawało się nie w porządku.

Czytać  Przegląd systemu bezprzewodowego nagrywania mikrofonu Bietrun

Znaleźliśmy mocne, przeszywające wysokie tony, prawie bez basu i wyraźny „honky” środek. W rzeczywistości brzmiały jak stare słuchawki Apple, co nie jest dobrą rzeczą. Próbowaliśmy użyć korekcji basów (EQ), która trochę pomogła. Mimo to nie wyglądało na to, że Linsoul chciał nam dać to doświadczenie.

To nasz żenujący moment w roku – słuchawki były do góry nogami w naszych uszach. AirPods i inne podobne wkładki douszne są skierowane w dół i tak też używamy Peacock Flight.

Kształt słuchawek Peacock Flight.

Jednak po obróceniu ich, aby usiąść z kierowcą przy uchu, dźwięk się otwiera. Z tym zły krok z drogi, moglibyśmy spojrzeć, aby ocenić jakość dźwięku, tak jak miał być słyszany.

Nasza testowa playlista dla słuchawek Peacock Flight

Często zauważysz, że audiofile używają tych samych utworów do testowania różnych głośników, słuchawek i innych urządzeń audio. W przypadku tego przeglądu Peacock Flight mamy własne odniesienie w dalszej części artykułu:

 • Nie czujesz, bo przesunąłem twoje krzesło – Arctic Monkeys
 • Bombtrack – Rage Against the Machine
 • Otwarty ogień – Ciemność
 • Lawina błotna – Ciemność
 • Gwendolyn – Jeff Tweedy
 • ZaZas i jakiś Runtz (Przerwa na dym) – Terry Show Off
 • Dwustronna miłość – Richard Thompson
 • Boyz – Jesy Nelson (z Nicki Minaj)
 • Kiss My (Uh Oh) – Anne-Marie i Little Mix

Mamy dobrą mieszankę rocka, popu, R&B, starych i nowych piosenek. Wyróżniającą się piosenką jest „Bombtrack” Rage Against the Machine. Jest to klasyczny utwór audiofilski i jest używany jako typowy standard testowy ze względu na płynny i zrównoważony miks.

Niezależnie od tego porozmawiajmy o tym, jak powstaje dźwięk.

Nasza dogłębna analiza jakości dźwięku

Porównamy słuchawki Peacock Flight z Apple AirPods Pro, które uważane są za jedne z najlepszych słuchawek na rynku. Są wyważone i działają lepiej ze średnim zakresem niż poprzednie produkty Apple.

Dla porównania słuchawki Peacock Flight mają wyraźny bas, który może przeszkadzać w niektórych utworach. „Bombtrack” był jednym z najlepiej dopasowanych do AirPods.

„Two-Faced Love” też nie brzmiał dobrze na słuchawkach Peacock Flight, nawet z kilkoma niskimi korektorami EQ. Jednak basy czy to mają głęboki cios, który jest przyjemny, gdy wokół nich buduje się miks (jak „Boyz” Jesy’ego Nelsona). The Flights brzmiało świetnie z takimi utworami.

Niskie „średnie” i wysokie tony dawały bogatą głębię, choć nieco wzmocnioną i „wełnistą”. w zależności od mieszanki. W przypadku niektórych artystów lub gatunków może być potrzebne niskie cięcie. Zespoły takie jak The Darkness (klasyczny rock) i Jeff Tweedy (country rock) mają uroczą równowagę, która sprawia, że ​​Peacock Fights błyszczy.

Czytać  Flexispot Flexi-Chair Oka BS9 Krzesło biurowe Recenzja

Jednak wysokie tony są słabe, brzmią chwytliwie i nadal są szorstkie dla ucha. Często oznacza to, że częstotliwości te są sztucznie wzmacniane (około 8-12 kHz i więcej). Lekkie popowe piosenki brzmią dobrze, lepiej też brzmią rap, R&B i stary rock.

Średnie (pomyśl o wokalach i uderzeniach werbla) są lekko zachmurzone. Ma to wpływ na głębię niektórych utworów, przez co nie można usłyszeć niuansów niektórych instrumentów.

Wreszcie, coś, co chcemy podkreślić, to inteligentna eliminacja szumów. Apple przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji, ale loty nie. Jednak wyniki są fantastyczne i nie zauważysz efektu, dopóki ktoś nie dotknie Cię w ramię.

Napędowy

Jeśli chodzi o obsługę, słuchawki Peacock Flight mogą być lepsze. Chociaż dotyk jednej z wkładek dousznych jest solidny i prosty, okazało się, że istnieje wiele fałszywych wyzwalaczy i trudno było skalibrować dotyk w uchu.

Dało nam to kilka minut wrażeń za każdym razem, gdy chcieliśmy zatrzymać muzykę, ale przyzwyczaisz się do tego.

Dotyk tych słuchawek jest nieco lepszy niż u konkurencji. Po pewnym czasie nie czuliśmy ich i były wystarczająco wygodne, aby nosić je przez dłuższy czas. Chociaż nie są dopasowane do ucha, są bardziej naturalne niż słuchawki AirPods.

Ile zapłacisz za słuchawki Peacock Flight

Jak obecnie napisano, słuchawki Peacock Flight mają Ponad 300 wspierających na Kickstarterze. Cena detaliczna to 109 USD, ale istnieją inne poziomy, które oferują zaawansowaną wysyłkę.

Szacowana dostawa to kwiecień 2022, czyli sześć miesięcy od daty tego artykułu. Aby zdecydować, czy czekać tak długo, zapoznaj się z naszym podsumowaniem poniżej.

Jeśli powinieneś kupić parę słuchawek lotniczych Peacock

Na początku myśleliśmy Słuchawki Peacock Flight TWS wszyscy rozmawiali, a nie śpiewali. Jednak po wyjściu z naszego tysiącletniego mózgu odkryliśmy, że słuchawki są fantastyczną parą do codziennego użytku. Jakość dźwięku czy to Brakuje go w porównaniu z naszymi ulubionymi Apple AirPod Pros, ale niewiele.

Ogólnie rzecz biorąc, są wygodne w noszeniu, łatwe w użyciu i dostarczane w miejscach, które mogą uatrakcyjnić sesje słuchania muzyki. Również cena jest fantastyczna (chociaż na dostawę trzeba będzie poczekać). Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości słuchawek z redukcją szumów bez wgnieceń w portfelu, słuchawki Peacock Flight TWS będą dla Ciebie.

Czy ten artykuł jest przydatny?