Recenzja słuchawek Mu6 Ring Open Air

Recenzja słuchawek Mu6 Ring Open Air

Jedną z zalet prawdziwych słuchawek bezprzewodowych jest to, że można je założyć i bez problemu słuchać muzyki. Niektóre słuchawki są nawet wyposażone w funkcję redukcji szumów, która może blokować hałas zewnętrzny, dzięki czemu możesz pracować w absolutnym spokoju. Są jednak przypadki, w których chcesz słuchać muzyki i nadal słyszeć dźwięki otoczenia. Tutaj mogą się przydać słuchawki outdoorowe. Mieliśmy okazję przetestować słuchawki outdoorowe Mu6 Ring. Czy są dla Ciebie odpowiednie? Dowiedzmy Się.

Co to są słuchawki outdoorowe?

Aparaty słuchowe do użytku na zewnątrz to takie formy aparatów słuchowych, w których głośniki nie wchodzą bezpośrednio do ucha. Zamiast tego są umieszczane blisko ucha, dzięki czemu możesz słuchać swojej muzyki i pozostać świadomym swojego otoczenia. Ten typ zestawu słuchawkowego jest szczególnie przydatny podczas uprawiania sportów, takich jak jazda na rowerze na świeżym powietrzu lub bieganie, gdzie ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z otaczającego ruchu.

Przegląd słuchawek Mu6 Ring

Jak działa pierścień Mu6

Słuchawki Mu6 Ring mają pałąk, który mieści się za głową. Dwa końce pałąka to głośniki wyposażone w zawiasy, które można obracać, aby ustawić głośniki blisko ucha. Obsługują obrót do 120 °, dzięki czemu można je łatwo regulować, niezależnie od wielkości głowy.

Konstrukcja słuchawek z pierścieniem Mu6

Wewnątrz pałąka znajduje się antypoślizgowa mata, która zapobiega zsuwaniu się z głowy. Używałem go zarówno do biegania, jak i do jazdy na rowerze, a nawet gdy obficie się pociłem, słuchawki nadal dobrze trzymały się na głowie i nie drgały.

Wydajność

Po prawej stronie pałąka znajduje się tylko jeden długi przycisk, dzięki czemu można go łatwo kontrolować. Naciśnij i przytrzymaj przycisk, aby go włączyć. Przy pierwszym włączeniu domyślnie przełączy się w tryb parowania. Po prostu włącz Bluetooth w telefonie, przeprowadź wyszukiwanie, wybierz z listy „Mu6 Ring”, a zestaw natychmiast się sparuje. Cały proces parowania zajął mniej niż pięć sekund. Po sparowaniu możesz położyć go na głowie i cieszyć się muzyką.

Przycisk słuchawkowy Mu6 Ring

Dwa końce długiego przycisku pozwalają kontrolować głośność muzyki. Długie naciśnięcie spowoduje przejście do następnego / ostatniego utworu. Naciśnięcie środka przycisku spowoduje odtworzenie / wstrzymanie muzyki; podwójne kliknięcie aktywuje asystenta głosowego. Krótko mówiąc, nawigacja jest dość prosta i łatwo się do niej przyzwyczaisz.

Czytać  Treblab FX100: wytrzymały głośnik zewnętrzny dla entuzjastów outdooru

W cichym miejscu muzyka jest dość dobrze słyszalna przy 50% głośności. Jednak w trakcie mojej kariery stwierdziłem, że muszę zwiększyć głośność do 80 procent, aby moja muzyka była wyraźnie słyszalna. Ponieważ muzyka jest nadawana na zewnątrz, gdy głośność jest wystarczająco wysoka, osoby znajdujące się w pobliżu mogą usłyszeć buczenie i hałas dochodzący ze słuchawek. Należy o tym pamiętać podczas zwiększania głośności.

O dziwo, jakość rozmów słuchawek jest całkiem dobra. Podczas mojej podróży moja żona nadal słyszała mnie wyraźnie, mimo że moje otoczenie było pełne wiatru i odgłosów ruchu ulicznego.

Żywotność baterii jest całkiem dobra. Podczas gdy specyfikacje wymagają 10 godzin użytkowania, użyłem go sporadycznie przez około osiem godzin, zanim wymagał ładowania. Myślę, że to imponujące. Drobną skargą, gdybym był wybredny, byłby port ładowania micro USB. Wolałbym, żeby był to port USB-C, więc nie musisz używać dodatkowego kabla USB do ładowania.

Przy masie 35 g jest również na tyle lekki, że nie czujesz dużego ciężaru na głowie.

Jeśli chodzi o jakość muzyki, to dobrze, jeśli nie jesteś audiofilem. Jakość muzyki, choć nie jest doskonała, jest akceptowalna do użytku podczas uprawiania sportu. Aby wyjaśnić, jakość muzyki nie jest zła. Jest wystarczająco głośny i wyraźny, jak zwykłe słuchawki, ale zdecydowanie nie można go porównać do słuchawek z wyższej półki, które kosztują kilka razy więcej. Podczas joggingu jakość muzyki jest najmniejszym z moich zmartwień, dlatego te słuchawki są dla mnie odpowiednie. Jeśli planujesz używać tego do głośnej muzyki basowej, proponuję szukać gdzie indziej lepszych słuchawek z większymi przetwornikami.

Specyfikacje

Kierowca 16 mm
Impedancja 20Ω
Wrażliwość 112∓3db
Zakres odpowiedzi częstotliwościowej 20 Hz – 20000 Hz
Wersja Bluetooth Bluetooth 5.0
Częstotliwość robocza Bluetooth 2400–2483 MHz
Zasięg Bluetooth ⪰10m
Protokół Bluetooth A2DP, HFP, HSP, AVRCP
Wejście zasilania 5 V, 200 mAH
Pojemność baterii 200 mAH
Pogawędka 9 godzin
Odtwórz dźwięk 9 godzin
Czas oczekiwania 200 godzin
Port ładowania Micro USB
Rozmiar słuchawek 157 x 121 x 20 mm
Waga słuchawek 35g

Kończący się

Dla tych, którzy chcą słuchać muzyki w ruchu, ale nie lubią słuchawek dousznych, słuchawki Mu6 Ring są dla Ciebie. Przy cenie katalogowej 59 dolarów mogą być dla Ciebie dobrym towarzyszem bez rozbijania banku. Możesz je wprowadzić Amazonka i użyj kodu RYNEK 05 aby uzyskać dodatkowe 5% rabatu lub na Aliexpress i użyj kodu MU6RING aby otrzymać dodatkowe 5% rabatu.

Czytać  Recenzja przenośnego monitora Aukai 15,6 "

.

Czy ten artykuł jest przydatny?