Recenzja przenośnego monitora Aukai 15,6 „

Recenzja przenośnego monitora Aukai 15,6 "

Przy liczbie urządzeń, które mamy dzisiaj, posiadanie przenośnego monitora może naprawdę pomóc. Służą dwóm celom: są dostępne do zabrania ze sobą, a jednocześnie służą jako dodatkowy wyświetlacz. Ta recenzja dotyczy przenośnego monitora Auzai 15,6 cala.

Rozpakowanie

Na szczęście Przenośny monitor Aukai Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby go podłączyć, w tym kable (prawie, ale o tym później). Pudełko zawiera monitor, instrukcję, zabezpieczenie ekranu, ściereczkę do czyszczenia, kabel USB-C-USB-C, kabel USB-C-USB-A i kabel HDMI do Mini-HDMI.

Przegląd rozpakowywania przenośnego monitora Aukai

Zanim zrobisz cokolwiek innego, musisz założyć osłonę ekranu. Zdecydowałem się tego nie robić, ponieważ nie uważam tego za konieczne w przypadku zawijanego pokrowca. Niepokoi mnie też zakładanie ochraniaczy na duże ekrany.

Porty i połączenia

Monitor można podłączyć do komputera, urządzenia do przesyłania strumieniowego, tabletu, konsoli do gier, smartfona itp. Oto jak podłączyć go do iPada, Apple TV i iPhone’a. Instrukcja zawiera instrukcje podłączenia do komputera przez USB-C, urządzenia mobilnego z USB-C, Nintendo Switch z USB-C, komputera z Mini HDMI oraz „innych” urządzeń HDMI.

Sprawdź porty przenośnego monitora Auzai

Z boku są trzy porty: mini HDMI i dwa porty USB-C. Dwa porty USB-C nie są wymienne. Jeden służy do przesyłania danych, a drugi do zasilania. Jest to bardzo ważne, ponieważ ustawienia nie będą działać, jeśli je pomieszasz.

Podłączanie do iPada Pro

To było moje najłatwiejsze połączenie. Dzieje się tak dlatego, że jest to iPad Pro z USB-C. Szybko się przekonałem, że połączenia USB-C-USB-C są najłatwiejsze, ponieważ wymagają tylko jednego kabla.

Recenzja przenośnego monitora Aukai Ipad Pro

Aby połączyć się z iPadem Pro przez USB-C:

1. Włóż jeden koniec kabla USB-C do portu USB-C iPada Pro.

2. Włóż drugi koniec kabla do portu danych (w środku).

3. Monitor powinien się włączyć samoczynnie.

Podłączanie do Apple TV

Połączenie z Apple TV lub innym urządzeniem do przesyłania strumieniowego byłoby świetnym rozwiązaniem w podróży. Wszystkie przedmioty byłyby tak łatwe do przechowywania w Twojej torbie.

Recenzja przenośnego monitora Aukai Apple TV

Aby połączyć się z Apple TV:

1. Włóż jeden koniec kabla USB-C-USB-C do gniazda zasilania (na dole).

Czytać  Recenzja iPada Pro 11 „2021: czy jest lepsza?

2. Włóż drugi koniec do źródła zasilania.

3. Podłącz Apple TV do źródła zasilania za pomocą przewodu zasilającego.

4. Podłącz końcówkę HDMI kabla HDMI do Mini HDMI do Apple TV.

5. Włóż końcówkę Mini HDMI kabla do monitora do portu mini HDMI (powyżej).

6. Jeśli monitor nie włączy się od razu, włącz Apple TV za pomocą pilota.

Podłączanie do iPhone’a

To zadziała, ale będziesz potrzebować dodatkowego kabla. Będziesz potrzebował adaptera Lightning na HDMI i musi to być adapter marki Apple, inaczej nie będzie działać.

Przekaż nam swoją opinię na temat przenośnego monitora Aukai Iphone

Aby połączyć się z iPhonem:

1. Włóż jeden koniec kabla USB-C-USB-C do portu zasilania (na dole) monitora.

2. Podłącz drugi koniec kabla do źródła zasilania.

3. Podłącz złącze Lightning adaptera Lightning do HDMI do telefonu iPhone.

4. Włóż końcówkę HDMI kabla HDMI do Mini HDMI do adaptera.

5. Włóż końcówkę Mini HDMI kabla do portu Mini HDMI (u góry) monitora.

6. Monitor powinien się włączyć.

Uwaga: Jeśli monitor informuje, że działa w trybie „Oszczędzanie energii” i nie ma źródła, oznacza to, że nie masz dobrego połączenia zasilania. Jeśli pojawi się czarny ekran, oznacza to problem z połączeniem się z urządzeniem.

Korzystanie z przenośnego monitora Aukai

Korzystanie z monitora jest dość proste, ale przyciski nie są najłatwiejsze w użyciu.

Sprawdź przyciski na przenośnym monitorze Aukai

Po lewej stronie monitora znajdują się przyciski użytkownika, a także port do podłączenia słuchawek. U góry znajduje się przycisk zasilania. Służy również do wychodzenia z OSD (menu ekranowego).

Przejrzyj ustawienia przenośnego monitora Aukai

Drugi przycisk to przycisk Tuning. Może być trudny w użyciu. Nie obraca się, ale przesuwa się i jest wpychany do wewnątrz. Wywołuje OSD i porusza się również w ustawieniach.

Sprawdź głośność przenośnego monitora Aukai

Ale za każdym razem, gdy myślałeś, że wiesz, jak działa przycisk strojenia, następnym razem nie zadziała. Żeby zmienić głośność, musiałem się ruszać i kilkakrotnie wcisnąć przycisk.

Specyfikacja techniczna

Rodzaj urządzenia Technologia podświetlenia LED
funkcje W pełni funkcjonalny port USB typu C / HDMI
Rodzaj panelu IPS
Współczynnik proporcji 16: 9
Natywna rozdzielczość 1920 x 1080 przy 60 Hz
Jasność 250 cd / m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 1000: 1 (typowo)
Waga 1,37 funta
Zgodność USB-C, Thunderbolt, HDMI

Moje myśli

Kiedy w końcu zrozumiałem, jak używać przenośnego monitora Auzai, było to naprawdę fajne i dużo tego, czego potrzebowałem i chciałem. Ale to była krótka podróż, żeby się tam dostać.

Czytać  Recenzja pasków LED Eco4life Wi-Fi: Rozpocznij imprezę

Zasadniczo utrudniał to, niż było to konieczne. Instrukcja nie przeliterowała wszystkiego w T i odniosłem wrażenie, że wszystkie podłączone urządzenia muszą korzystać z portów HDMI i USB-C. Kiedy przeprowadziłem małe badania, aby dowiedzieć się, gdzie popełniłem błąd, zdałem sobie sprawę, jak proste jest połączenie.

Nawet po zdaniu sobie z tego sprawy, nie mogłem zmusić mojego iPhone’a do współpracy z monitorem, a potem zdałem sobie sprawę, że potrzebuję połączenia Lightning na HDMI, więc użyłem adaptera. Byłem sfrustrowany, że nadal nie działał, a po dalszych badaniach zdałem sobie sprawę, że to musi być adapter marki Apple. Kiedy go użyłem, działało jak urok.

Recenzja obudowy monitora przenośnego Aukai

Świetnie się też bawiłem, próbując ustawić osłonę we właściwy sposób, aby pracować jako podstawka. W końcu zrobiłem mu zdjęcie, żeby przypomnieć sobie następnym razem.

Ale kiedy już to zrozumiałem, korzystanie z przenośnego monitora Aukai było przyjemnością. Potrzebowałem go na spotkanie Zoom dla grupy społecznej, w której jestem sekretarzem. Zalogowałem się na iPhonie podłączonym do monitora podczas robienia notatek na iPadzie. Działało bardzo dobrze. Nie było nic, co mogłoby to poprawić.

Ponadto monitor jest bardzo cienki. Z łatwością mieści się w dowolnej torbie, aby zabrać ją do szkoły, pracy lub podczas następnej podróży, zarówno biznesowej, jak i osobistej.

Recenzja przenośnego monitora Auzai Display2

Ale przede wszystkim ekran robi wrażenie. Dzięki temu zdjęcia, które zrobiłem moim starym iPhonem 7, były piękne. Podwyższony wygaszacz ekranu Apple TV (na zdjęciu powyżej) był oszałamiająco piękny.

Końcowe przemyślenia

Jeśli chodzi o to, jeśli na początku miałeś trochę cierpliwości i zdałeś sobie sprawę, że jest to łatwiejsze niż myślisz, otrzymasz piękny obraz na monitorze, który można podłączyć do dowolnego urządzenia, które faktycznie może się dostać. praktyczny.

Do 31 stycznia 2022 r. Przypnij kupon do Amazon, aby zgarnąć 30 USD i zapłacić tylko 149,99 USD za Przenośny monitor Aukai.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?