Recenzja projektora VANKYO Leisure 530W

Recenzja projektora VANKYO Leisure 530W

Siedzenie w domu na wieczory filmowe staje się coraz bardziej powszechne. Łatwym sposobem na uzyskanie dużego ekranu, siedząc wygodnie na kanapie, jest projektor VANKYO Leisure 530W. Od zamiany ściany w kino po instalację kina na swoim podwórku, ten projektor sprawia, że ​​oglądanie telewizji i filmów na znacznie większym ekranie jest zaskakująco łatwe.

Podsumowanie funkcji

Projektor VANKYO Leisure 530W to świetny projektor średniej klasy, który z łatwością zmieni Twój dom lub ogród w kinowe doświadczenie. Ważący około czterech funtów, lekki i kompaktowy (9,5 8.3 x 8,3 ″ x 3,5 ″) projektor Wi-Fi nie zajmuje dużo miejsca, ale zapewnia znaczące rezultaty.

Przegląd recenzji projektora Vankyo Leisure 530w

Kopia lustrzana ekranu umożliwia przesyłanie z systemu iOS, Androida i dowolnego innego urządzenia z wyświetlaczem obsługującym technologię Miracast. Alternatywnie możesz podłączyć telewizor, dekoder telewizji kablowej, konsolę do gier, urządzenie do przesyłania strumieniowego lub komputer przez HDMI jako alternatywę dla Wi-Fi.

Dzięki rozdzielczości 1920 X 1080 i proporcjom obrazu 1000: 1 filmy HD wyglądają niesamowicie. Obsługuje również 4K dla jeszcze lepszej jakości obrazu. Nowa wersja 2021 jest nawet o 80 procent jaśniejsza, dzięki czemu idealnie nadaje się do oglądania na zewnątrz, nawet w świetle dziennym.

Niezależnie od tego, czy używasz dołączonego 100-calowego ekranu, czy innej powierzchni, możesz łatwo wprowadzić poprawki, aby upewnić się, że wszystko jest idealnie dopasowane. Dzięki 50-stopniowej korekcji zniekształcenia trapezowego w poziomie i pionie oraz 50-procentowemu powiększeniu możesz dokonywać szybkich regulacji, aby za każdym razem uzyskać wspaniałe wrażenia wizualne. Dostępne są również menu umożliwiające sterowanie jasnością, kolorami i nie tylko.

Ekran recenzji projektora Vankyo Leisure 530w

Steruj projektorem za pomocą dołączonego pilota lub wbudowanego panelu dotykowego. Oba oferują intuicyjne elementy sterujące do poruszania się po menu, dokonywania szybkich regulacji i łączenia się z odpowiednim źródłem.

Obsługiwane są sieci Wi-Fi 2,4 i 5,0 GHz, ale dostępne są również wejścia dla kart HDMI, USB, tylko audio, VGA i micro SD. To sprawia, że ​​projektor jest znacznie bardziej kompatybilny z szeroką gamą urządzeń. Jeśli chcesz, możesz nawet podłączyć głośnik zewnętrzny, chociaż wbudowany głośnik brzmi zaskakująco dobrze.

Wejścia do przeglądu projektora Vankyo Leisure 530w

Chociaż zalecane jest utrzymanie zakresu projekcji między 33 a 220 cali, może on dochodzić do 300 cali.

Czytać  Recenzja Mibro Color Smartwatch - Uczyń technologię łatwą .

W ramce

Pudełko z recenzją projektora Vankyo Leisure 530w

Wszystko, czego potrzebujesz, aby natychmiast podłączyć się i cieszyć się projektorem VANKYO Leisure 530W, jest dołączone. Oczywiście jest sam projektor, który zawiera ochronną pokrywkę obiektywu, która zawsze jest przyjemna.

Osłona remontowa projektora Vankyo Leisure 530w

Dostępny jest również zestaw do czyszczenia ułatwiający konserwację projektora. Doceniam to, że filtr wentylacyjny jest naprawdę łatwy do usunięcia, aby projektor był czysty. Wraz z przewodem zasilającym VANKYO dołączyło również kable HDMI i AV, co było miłym zaskoczeniem. Otrzymujesz również pilota do łatwego sterowania. Z przodu iz tyłu projektora znajduje się czujnik do sterowania nim z dowolnego kierunku.

Jeśli chcesz zamontować projektor na suficie, dołączone są śruby. W menu znajduje się ustawienie odwracania obrazu.

Otrzymujesz również 100-calowy ekran z klipsami montażowymi. Dołączona torba jest wielokrotnego użytku, co pomaga w utrzymaniu ekranu w czystości i bezpieczeństwie między użyciami. Właściwie polecam przechowywanie pudełka, ponieważ wszystko jest schludnie przechowywane i nie zajmuje dużo miejsca.

Przygotowywanie się

W większości proces konfiguracji nie wymaga wyjaśnień. Gdy włączasz projektor po raz pierwszy, możesz użyć panelu dotykowego lub pilota, aby wybrać wejście.

Panel dotykowy do przeglądu projektora Vankyo Leisure 530w

Domyślnie ten, który testowałem, dublowanie ekranu było dla iOS. W instrukcji obsługi nie znalazłem niczego, co wyjaśniałoby, jak przejść na Androida. Jeśli jednak wprowadzisz adres IP projektora w przeglądarce, możesz zmienić ustawienia sieciowe i przełączać tryby między systemem Android i iOS. Kiedy to zrobiłem, dublowanie ekranu działało idealnie.

Przełącznik recenzji projektora Vankyo Leisure 530w

Korzystając z menu, można dostosować różne ustawienia, w tym ustawienia cyfrowego zniekształcenia trapezowego. Możesz również użyć kółek samego projektora VANKYO Leisure 530W do ręcznej regulacji.

Koło recenzji projektora Vankyo Leisure 530w

Cztery gumowe nóżki utrzymują projektor na miejscu, nawet jeśli jest nachylony pod kątem. Pierścienie na wyświetlaczu również ułatwiają przymocowanie dostarczonych klipsów, ale faktycznie użyłem go na zewnątrz i przymocowałem do ramy huśtawki zewnętrznej, która działała niesamowicie dobrze.

Od początku do końca skonfigurowanie wszystkiego zajęło 5-10 minut. Obejmuje to podłączenie kabla HDMI do mojego komputera w celu przetestowania tego połączenia.

Czytać  Recenzja 24-calowego monitora AUZAI: uprość technologię

Projektor VANKYO Leisure 530W w akcji

Pomimo średniej ceny, ten projektor radzi sobie równie dobrze, jak wiele opcji z wyższej półki. Jasne, żywe kolory dobrze wyglądają nawet w jasnym świetle słonecznym lub w dobrze oświetlonym pomieszczeniu, dzięki czemu idealnie sprawdzą się zarówno w biurze, jak i w domu.

Podczas gdy przeprowadziłem kilka testów w pomieszczeniu z dublowaniem ekranu na moim urządzeniu z Androidem, rzeczywisty test był dla mnie na zewnątrz. Chciałem spędzić wieczór filmowy na świeżym powietrzu z moją rodziną. Dzięki stolikowi i obrotowej ramie miałem zainstalowany projektor i gotowy do odtwarzania filmu w zaledwie kilka minut. Dopasowanie go do ekranu było dziecinnie proste.

Vankyo Leisure 530w lustro do przeglądu projektora

Pomimo jasnego światła na podwórku film był ostry na dostarczonym ekranie. Zmniejszyłem dźwięk o około 50 procent i nadal brzmiał świetnie. Wzrost do około 75 procent prawdopodobnie trochę zdenerwowałby moich sąsiadów. Spodziewałem się podstawowego dźwięku, ale głośnik miał bogatą, pełną jakość. Oczywiście, jeśli chcesz, zawsze możesz podłączyć jeszcze lepszy głośnik.

Recenzja projektora Vankyo Leisure 530w Mte

Miałem projektor od dwudziestu do ośmiu stóp od ekranu, ale z łatwością mogłem cofnąć się dalej. Jednak to działało dobrze w tym, co chciałem zrobić.

Wyświetlanie recenzji projektora Vankyo Leisure 530w

Oprócz przesyłania strumieniowego filmu próbowałem również przeglądać zdjęcia z dysku USB i karty micro-SD. Obie wyglądały świetnie. Podłączyłem też odtwarzacz DVD, co jest dobrą opcją, jeśli nie masz Wi-Fi.

Końcowe przemyślenia

Projektor VANKYO Leisure 530W jest idealny, jeśli chcesz przenieść duży ekran do swojego salonu lub nawet na zewnątrz. Idealnie nadaje się również na spotkania biurowe i konferencje.

Recenzja projektora Vankyo Leisure 530w za granicą

Chociaż chciałbym zobaczyć jakiś statyw w zestawie, łatwo jest umieścić projektor na stoliku do kawy, przenośnym stole lub blacie, nie martwiąc się, że się ześlizgnie. Wyświetlacz nie rozmywał kolorów, co było miłym zaskoczeniem. Co więcej, głośnik brzmiał niesamowicie.

Na pewno spędzę więcej wieczorów filmowych z tym projektorem w letnie noce. Możesz wypróbuj projektor VANKYO Leisure 530W za jedyne 199,99 USD po „przypięciu” kuponu o wartości 30 USD w Amazon.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?