Recenzja pasków LED Eco4life Wi-Fi: Rozpocznij imprezę

Recenzja pasków LED Eco4life Wi-Fi: Rozpocznij imprezę

Odpowiednie oświetlenie tworzy nastrój na relaksujący wieczór, zabawną imprezę, a nawet doskonałe oświetlenie tła. Podczas gdy instalacja świateł może być kłopotliwa, taśmy LED mogą być prostym i łatwym sposobem na dodanie światła tam, gdzie go potrzebujesz. Taśmy LED Eco4life Wi-Fi oferują w pełni regulowane oświetlenie z dowolnego powodu i okazji. Niedawno miałem przyjemność osobiście sprawdzić światła.

Podsumowanie funkcji

Taśmy LED od dawna są popularnym sposobem oświetlania dowolnego obszaru, szczególnie jeśli chcesz dodać odrobinę koloru. Taśmy LED eco4life Wi-Fi nie tylko robią to wszystko, ale można nimi sterować z dowolnego urządzenia z systemem iOS (8 i nowsze) lub Android (5.0 i nowsze). Istnieje również dołączony pilot, który może sterować do pięciu podłączonych pasków jednocześnie.

Przegląd świateł LED Eco4life Wi Fi

Do korzystania z tego inteligentnego paska świetlnego nie jest wymagana koncentrator. Możesz jednak użyć Asystenta Google lub Amazon Alexa, aby sterować nimi za pomocą głosu. Każdy pasek o dużej gęstości zawiera około 18 świateł na stopę w porównaniu ze standardową gęstością, która obejmuje około jednej trzeciej tych świateł. Oznacza to więcej światła z tego samego paska. Dodatkowo dzięki mocy 450 lumenów z pewnością rozświetlą każdy obszar.

Kontroluj światła zdalnie przez aplikację lub głosowo w sieci 2,4 GHz. Należy pamiętać, że nie będą one działać w sieciach 5,0 GHz.

Połącz kilka pasków razem za pomocą szybkich adapterów, które są dołączone do pudełka.

Złącze przeglądu świateł LED na pasku Eco4life Wi Fi

Możesz również przyciąć pasek, aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom. Zaznaczone obszary cięcia są rozmieszczone co kilka cali. Zestaw, który wypróbowałem, zawiera trzy paski po 3 stopy każdy i już przymocowane.

Eco4life Wi Fi Led Strip Lights Review Strip

Oczywiście są to diody LED, które zmieniają kolor. Z łatwością dostosuj jasność, kolor i wzór światła (statyczne lub różne opcje zmiany koloru). Ustaw harmonogramy i timery, aby móc je „ustawić i zapomnieć”. Zsynchronizują się nawet z muzyką w tle, aby lepiej nadać ton przyjęciu lub niewielkiemu zgromadzeniu lub po prostu dodać ładne tło podczas intensywnej sesji gry.

Czytać  Recenzja routera Rock Space AX1800 Wi-Fi 6: rozwiązanie dla dużego ruchu

Same paski świetlne są wodoodporne, dzięki czemu idealnie nadają się do użytku na zewnątrz i przy basenie. Jednak pilot i zasilacz nie są wodoodporne, więc należy je chronić przed warunkami atmosferycznymi.

W ramce

W pudełku znajduje się wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pracę z taśmami LED eco4life Wi-Fi. Zaimponowało mi to, że było coś więcej niż tylko lepki pasek, który utrzymywał światła na miejscu. Z tyłu świateł i klipsów znajduje się pasek samoprzylepny, który jest dostarczany z kawałkami kleju 3M, aby przykleić klipsy na miejscu.

Eco4life Wi Fi LED Strip Lights Box z recenzją

Pilot jest podłączony do jednego z listew, więc na pewno go nie zgubisz. Zasilacz podłącza się do końca paska. Jeśli masz gniazdko w pobliżu, możesz zacząć używać świateł.

Instalowanie świateł

Instalacja jest prosta. Wybierz, gdzie chcesz zainstalować taśmy LED eco4life Wi-Fi. Wszystkie trzy paski zostały umieszczone na szpuli, ale można je rozdzielić w miejscu styku łączników lub przeciąć pasek. Wystarczy wyciąć pasek w miejscu, w którym jest zaznaczony, w przeciwnym razie uszkodzisz światła. W zestawie znajdują się szybkozłączki, aby dodać dodatkowe paski lub ponownie połączyć wycięte elementy. Podczas testu nic nie wyciąłem, ale obszary są wyraźnie zaznaczone.

Przegląd instalacji świateł LED Eco4life Wi Fi

Oczyść powierzchnię, na której chcesz zainstalować światła. Wystarczy oderwać klej i przykleić go do wybranej powierzchni. Naciśnij mocno przez 15-30 sekund, aby upewnić się, że się nie poruszają. Nie miałem problemu z ich wypadaniem w ciągu tygodnia, w którym je stosowałem.

Naklejka z recenzją świateł LED Eco4life Wi Fi

Możesz także użyć dołączonych klipów. Jasne paski dobrze pasują. Jeśli planujesz je często przenosić, może to być lepsza opcja, aby nie trzeba było szukać długich pasków samoprzylepnego podłoża do pasków.

Po zainstalowaniu należy pobrać aplikację, aby wszystko skonfigurować.

Korzystanie z aplikacji eco4life

Instrukcje zalecają zainstalowanie bezpłatnej aplikacji eco4life przed włączeniem świateł. Jednak działają również bez aplikacji. Po prostu nie są tacy „sprytni”. Przycisk na pilocie umożliwia przechodzenie między podstawowymi ustawieniami, ale niewiele więcej.

Czytać  Recenzja słuchawek Mu6 Ring Open Air

Aplikacja jest bezpłatna dla systemów iOS i Android. Aplikacja poprowadzi Cię przez proces podłączania świateł do sieci. Zajmie to tylko kilka minut, a następnie możesz zacząć sterować światłami.

Eco4life Wi Fi Led Strip Lights Przejrzyj ustawienia aplikacji

Domyślnie mają najjaśniejsze ustawienie, ale można je łatwo dostosować w aplikacji. Na jednym ekranie możesz wybrać kolor, jasność i intensywność kolorów. W ciągu sekundy zmień kolor od jaskrawej neonowej zieleni do stonowanej lawendy.

Taśma LED Eco4life Wi Fi Sprawdź ustawienia światła

W aplikacji dostępnych jest osiem gotowych wzorów, ale możesz je edytować i dostosowywać do swoich potrzeb. Twórz własne sceny z wybranym wzorem błysku, kolorem i innymi elementami. W aplikacji pojawiają się nowe sceny, których można używać za dotknięciem palca lub głosem.

Taśmy LED Eco4life Wi Fi Przejrzyj sceny

Aplikacja jest naprawdę niesamowicie łatwa w użyciu. Nie ma wielu menu i opcji, więc wszystko jest intuicyjne.

Chcesz zsynchronizować swoje światła z muzyką? Przejdź do obszaru muzyki w aplikacji. Mikrofon w pilocie słucha muzyki i dostosowuje intensywność światła oraz migotanie muzyki. Podczas moich testów to zadziałało. Czasami światła po prostu szybko migotały, nawet przy delikatnej muzyce fortepianowej w tle. Innym razem działały idealnie. Bez żadnego hałasu po prostu szybko mrugają. Kiedy ta konfiguracja działała, dostosowanie się do muzyki zajęło około 15 sekund.

Końcowe przemyślenia

Eco4life Wi Fi LED Strip Lights Ostateczny przegląd

Ogólnie rzecz biorąc, podobało mi się używanie pasków LED eco4life Wi-Fi. Są bardzo łatwe do zainstalowania i łatwe do dostosowania w zależności od potrzebnej długości. Aplikacja daje Ci pełną kontrolę nad światłami. Od harmonogramów po ustawienia wstępne – możesz mieć światła gotowe do pracy i migające zgodnie z wybranym wzorem w ciągu zaledwie kilku minut.

Żywe kolory świetnie wyglądają. Uwielbiam też to, jak łatwo je przyciemnić, gdy jest to potrzebne, aby uzyskać bardziej miękkie kolory. Chociaż chciałbym, żeby synchronizacja muzyki działała trochę lepiej, to naprawdę jedyna wada, jaką mogę znaleźć.

Wypróbuj je bezpośrednio pod adresem eco4life za 49,99 USD lub Amazonka za 39,99 USD.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?