Recenzja kamery internetowej Tenvis TW888 FHD 1080P

Recenzja kamery internetowej Tenvis TW888 FHD 1080P

Chociaż większość laptopów, smartfonów i tabletów ma wbudowaną kamerę internetową, nie zawsze są one najlepszej jakości. Nie są też idealne dla więcej niż jednej osoby w jednym ujęciu. Kamera internetowa Tenvis TW888 FHD 1080P ułatwia dodanie wyższej jakości kamery internetowej do dowolnego kompatybilnego urządzenia, dzięki czemu Twoje następne spotkanie lub sesja transmisji na żywo będą wyglądać o wiele lepiej.

Podsumowanie funkcji

the Kamera internetowa Tenvis TW888 FHD 1080P Z pozoru wygląda prosto, ale nie daj się zwieść. Musiałem sam przetestować tę kamerę, a prostota to naprawdę dobra rzecz. W rzeczywistości możesz zacząć go używać za kilka minut.

Przegląd kamery internetowej Tenvis Tw888 Fhd 1080p

Jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń, chociaż możesz potrzebować adaptera USB-A na USB-C, jeśli używasz go na urządzeniach z systemem operacyjnym Chrome lub Android. Jest kompatybilny z Windows, Mac, Chrome OS, Android i innymi urządzeniami z portem USB-A. Użyłem go na moim komputerze z systemem Windows 10 bez problemu.

Jakość obrazu jest oczywiście ważna, ale ta kamera internetowa oferuje wideo FHD 1080P i wykorzystuje dwa miliony czujników obrazu CMOS wraz z automatyczną korekcją światła. Nagrywa również z prędkością 30 klatek na sekundę i wykorzystuje technologię kompresji wideo H2.64, dzięki czemu przesyłanie strumieniowe i nagrywanie na żywo jest płynne.

Kamera internetowa ma 120-stopniowy kąt widzenia, dzięki czemu można umieścić wiele osób w tej samej klatce bez zagnieceń. Ponadto wbudowany mikrofon ma redukcję szumów, aby wyeliminować irytujące odgłosy tła.

Statyw do przeglądu kamery internetowej Tenvis Tw888 Fhd 1080p

Można go używać na dwa sposoby: na monitorze lub ekranie laptopa lub za pomocą dołączonego regulowanego statywu. Sam aparat obraca się o pełne 360 ​​stopni, a dołączony klips dostosowuje się do 180 stopni, aby za każdym razem uzyskać idealny kąt.

Jest to kamera internetowa typu plug-and-play, więc do rozpoczęcia nie jest potrzebne żadne skomplikowane oprogramowanie. Jest przeznaczony do użytku z dowolnym oprogramowaniem do wideokonferencji, więc można go używać jako głównej kamery internetowej.

Czytać  Recenzja zewnętrznej kamery bezpieczeństwa Netvue Vigil Pro

Skonfiguruj kamerę

Spodziewaj się, że przygotowanie wszystkiego od zamówienia do instalacji zajmie mniej niż pięć minut. Kamera internetowa Tenvis TW888 FHD 1080P została zainstalowana kilka sekund po podłączeniu kabla USB.

Ustawienia przeglądu kamery internetowej Tenvis Tw888 Fhd 1080p

Jedno, co zrobiło na mnie wrażenie, to to, że kabel USB jest wystarczająco długi, aby skutecznie używać statywu. Jeśli instalujesz kamerę internetową na większym monitorze, kabel powinien nadal być podłączony do portu USB komputera.

Jeśli umieszczasz kamerę internetową na monitorze lub laptopie, po prostu rozłóż podstawę pod kamerą i umieść ją bezpiecznie w górnej części ekranu. Jeśli naprawdę tego nie zrobisz, pozostaje na swoim miejscu.

Alternatywnie przykręć podstawę do statywu. Metalowe nogi są w pełni regulowane, aby uzyskać idealny kąt. Dno nóg ma trochę przyczepności, ale statyw porusza się swobodniej niż bym chciał. Ma jednak mniej więcej taką samą wagę jak aparat, więc nie spada łatwo.

Tenvis Tw888 Fhd 1080p Webcam Review Configuration Statyw

Jedną z wad, które znalazłem, było wyciszenie mikrofonu aparatu po zainstalowaniu go przez system Windows. Próbowałem innych kamer internetowych i nie miałem tego problemu. Przynajmniej jest to proste rozwiązanie. Korzystając z ustawień dźwięku w Panelu sterowania, mogłem ponownie aktywować mikrofon. O ile nie zrobisz tego w ustawieniach systemu operacyjnego, żadne używane aplikacje wideo nie zostaną wyciszone. Mogło to jednak stanowić problem z mojej strony.

Testowanie kamery internetowej

Przetestowałem kamerę internetową Tenvis TW888 FHD 1080P zarówno na Skype, jak i Google Meet. Pierwszą rzeczą, jaką zauważyłem, było to, jak wyraźniejszy wydawał się mój film. Właściwie wyglądał lepiej niż osoba, z którą się spotykałem. Naprawdę widziałem różnicę.

Tenvis Tw888 Fhd 1080p Webcam Review Using

Poniżej znajdują się ustawienia programu Skype, które dają porównanie wyglądu mojej wbudowanej kamery internetowej w porównaniu z kamerą internetową Tenvis. Zwróć uwagę, że kolory są znacznie ostrzejsze, a kąt widzenia jest znacznie szerszy.

Porównanie recenzji kamery internetowej Tenvis Tw888 Fhd 1080p

Nie zauważyłem tych samych usterek w filmie, do których byłem przyzwyczajony. Ponadto mikrofon wychwycił mój głos bez żadnych efektów echa, tak jak mikrofon wbudowany w moim laptopie.

Tenvis Tw888 Fhd 1080p Google Meet Webcam Review

Jeśli chodzi o redukcję szumów, miałem telewizor w tle, żeby zobaczyć, co się dzieje. Nawet kiedy się pojawił, druga osoba nigdy nie słyszała niczego poza mną. To niewątpliwa zaleta, jeśli próbujesz organizować spotkania z domu i mieć hałas w tle. Słychać będzie wszystko, co jest bardzo głośne lub bliskie, ale standardowe szumy tła są drastycznie redukowane.

Czytać  Virmee Tempo VT3 Plus Smartwatch Review: Proste śledzenie aktywności fitness

Uwielbiałem możliwość szybkiego ustawienia kamery internetowej pod wymaganym kątem bez konieczności odłączania jej od ekranu laptopa. Kiedy skończyłem, wszystko, co musiałem zrobić, to poluzować podstawę i odłączyć kabel USB.

Końcowe przemyślenia

Czy użyłbym tego jako mojej głównej kamery internetowej? Absolutnie. Jakość wideo wyglądała ostro i wyraźnie. Nawet osoba, z którą się spotkałem, zauważyła różnicę, która jest imponująca. Duży plus to regulowany statyw. Przetestowałem statyw i trzymał się doskonale, chociaż kilka razy się ślizgał przy podłączaniu kabla USB.

Ostateczna recenzja kamery internetowej Tenvis Tw888 Fhd 1080p

Jeśli szukasz niedrogiej kamery internetowej, która nie traci na jakości, wypróbuj Kamera internetowa Tenvis TW888 FHD 1080P za 45,99 USD. Teraz możesz kupić kamerę internetową za jedyne 24,99 $ z kodem rabatowym TWEB888JP.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?