Recenzja inteligentnej lampy księżycowej ECOLOR: inteligentne oświetlenie nastrojowe

Recenzja inteligentnej lampy księżycowej ECOLOR: inteligentne oświetlenie nastrojowe

Światła i świece są często używane do tworzenia nastroju. Technologia daje nam możliwość szerszej i lepszej konfiguracji tego oświetlenia otoczenia. W tej recenzji przyjrzymy się inteligentnej lampie księżycowej ECOLOR, aby zobaczyć, w jaki sposób może ona dodać trochę oświetlenia otoczenia do twojego życia.

Konfiguracja inteligentnej lampy księżycowej ECOLOR

Rozpakowanie lampy Ecolor Smart Moon

Do rozpakowania jest tylko kilka rzeczy Inteligentna lampa księżycowa ECOLOR pudełko, ale nie potrzebujesz dużo. Pudełko zawiera:

  • Inteligentna lampa księżycowa
  • Kabel USB-A do Micro-USB
  • Instrukcja obsługi

Należy tutaj zauważyć, że instrukcja obsługi nie jest zbyt pomocna. Oznacza tylko części lampy i podaje najbardziej podstawowe instrukcje, bez żadnych instrukcji korzystania z aplikacji.

Ecolor Smart Moon Micro lampa USB

Z tyłu lampy znajduje się port Micro USB. Podłącz odpowiednią końcówkę dostarczonego kabla do lampy, a końcówkę USB-A do ładowarki. Ta lampa nie posiada akumulatora.

Należy pamiętać, że kabel jest dość krótki. Ma tylko metr długości, co ogranicza umiejscowienie lampy. Jeśli masz dłuższy kabel USB-A do Micro USB, przyda się.

Ecolor inteligentna lampa księżycowa włączona wyłączona

Lampa wyłącza się i włącza, dotykając ikony „zasilanie” u góry.

Przyciski lampy Ecolor Smart Moon

Z boku znajdują się dwa przyciski do sterowania: Dimmer i My Color.

Ecolor Smart Moon Lamp Biały Zielony Czerwony

Daje to kilka świetnych opcji, ale znajdziesz o wiele więcej, korzystając z aplikacji App Store / Google Play. Należy tutaj zauważyć, że lampa jest bardziej użyteczna jako oświetlenie otoczenia niż oświetlenie.

Aplikacja Ecolor Smart Moon Lamp

Pobierz aplikację, a lampa sparuje się przez Bluetooth. Mój został sparowany bardzo łatwo bez konieczności wybierania urządzenia (aplikacja działa z wieloma urządzeniami ECOLOR) lub dodawania go za pomocą Ustawień na moim iPhonie.

Korzystanie z inteligentnej lampy księżycowej ECOLOR

Kolor lampy Ecolor Smart Moon

Pierwsza opcja, którą otwierasz, jest najbardziej oczywista: kolor. Możesz wybrać żądany kolor z linii kolorów, koła kolorów lub listy popularnych kolorów.

Ecolor Smart Moon Sofa z Lampką

Możesz także wybrać kolor, skupiając na nim aparat telefonu. Skupiłem go na mojej bordowej sofie i zapalił lampę w pokazanym powyżej kolorze.

Kolor segmentu inteligentnej lampy księżycowej Ecolor

Inną opcją jest kolor segmentu. Pozwala na wybór kolorów do przypisania do oświetlonych sekcji lampy. Dostępne są opcje dwóch, trzech, czterech i pięciu sekcji. Możesz tworzyć piękne projekty.

Tryb uśpienia lampy Ecolor Smart Moon

Ciągle dostawałem tę denerwującą wiadomość. Dobra, była 1:25 w nocy. M., Ale pracowałam, nie kładłam się spać. Założyłem konto i próbowałem wyłączyć opcję wyłącznika czasowego. W końcu udało mi się go wyłączyć, ale nie jestem pewien, co zrobiłem, aby stworzyć sytuację lub ją zakończyć. Opcja „Wyjdź z trybu uśpienia” nie działała; ani opcja wyskakującego okienka, aby włączyć / wyłączyć lampę. I wrócił następnej nocy.

Sceny z lampy Ecolor Smart Moon

Gdy udało mi się wyczyścić tę irytującą sytuację, mogłem uzyskać dostęp do opcji Sceny. Do wyboru jest kilka scen z tego zestawu kolorów, błysków, pościgów itp. Są świetną zabawą do grania i oglądania.

Ecolor Smart Moon Music Lamp

Jeszcze przyjemniejsza gra to opcja Muzyka. Możesz ustawić lampę ECOLOR Smart Moon tak, aby kolorowała i migała, ścigała się itp. z odtwarzaną muzyką. Możesz ustawić czułość na muzykę, czy chcesz, aby światło zmieniało się szybko czy wolno, i czy chcesz, aby światła zmieniały się w melodię, podążały za dymkiem, czy po prostu podążały. Światła, które zmieniają kolor w rytm muzyki, istnieją już od jakiegoś czasu, ale te opcje sprawiają, że jest to bardziej spektakularne.

Czytać  Recenzja korektora postawy CZUR Mirror AI: najlepsza postawa w ciągu 7 dni

Dostępność

Obecnie możesz uzyskać Inteligentna lampa księżycowa ECOLOR za jedyne 24,99 USD po przycięciu kuponu rabatowego 9 USD na Amazon.

Za jedyne 25 USD to świetna okazja. Niska cena pozwala mi przeoczyć pewne słabe punkty, takie jak bezużyteczna instrukcja obsługi i myląca aplikacja. To wciąż piękna lampa o dużej powierzchni światła i wielu opcjach.

Czy ten artykuł jest przydatny?