Recenzja inteligentnego plecaka TAJEZZO PZ5

Recenzja inteligentnego plecaka TAJEZZO PZ5

Istnieje wiele „inteligentnych” urządzeń. Oprócz smartfona są też inteligentne światła, inteligentny telewizor, inteligentny dzwonek do drzwi itp. A może sprytny plecak? Czy kiedykolwiek natknąłeś się na jeden? Rzućmy okiem na inteligentny plecak TAJEZZO PZ5.

Czym jest inteligentny plecak TAJEZZO PZ5?

Kiedy produkt jest reklamowany jako „inteligentny”, często oczekuje się, że może połączyć się z Internetem i podejmować decyzje za Ciebie. W takim przypadku będziesz tym rozczarowany TAJEZZO torba. W tym plecaku znajdują się dwa główne urządzenia: wbudowany głośnik Bluetooth i panel świetlny LED. Jedyne, co czyni go „inteligentnym”, to możliwość podłączenia głośnika do telefonu, aby odtwarzać muzykę i słuchać rozmów telefonicznych.

Projekt

W przeciwieństwie do innych plecaków, które możesz posiadać, PZ5 ma wielościenną twardą skorupę z przodu, która odróżnia go od reszty. Sam plecak jest długi i ogromny. Jeśli nie jesteś wystarczająco wysoki, plecak łatwo cię pochowa podczas noszenia.

W górnej części plecaka znajduje się szklany panel, który może wyświetlać interaktywne oświetlenie. Należy jednak pamiętać o jednej rzeczy: to tylko pasek światła, który może migać różnymi kolorami.

Panel świetlny Tajezzo

Sztywna skorupa została zaprojektowana tak, aby była odporna na kolizje, dzięki czemu może chronić rzeczy znajdujące się w środku, a jednocześnie dodaje dużo wagi, dzięki czemu plecak jest ciężki nawet przed wypełnieniem go rzeczami. Nic nie mówi się o projekcie wielościennym, podobno w celu nadania mu „fajnego” wyglądu. Jednak twarda skorupa nie pozwala na samodzielne ustawienie torby, zmniejszając jej użyteczność.

Projekt plecaka Tajezzo

Tył plecaka jest mocno wyściełany i wygodny. Zamek błyskawiczny jest w linii i ukryty, aby zapobiec kradzieży.

Poduszka oparcia Tajezzo

Lewy pasek posiada pilota, który umożliwia sterowanie głośnikiem (o tym później).

Pilot zdalnego sterowania na lewy pasek Tajezzo

Jest pasek na bagaż i tylna kieszeń, w której możesz umieścić telefon do ładowania. Posiada również kabel z trzema różnymi portami: USB-C, Lightning i USB-A. Port USB-A służy do ładowania głośnika plecakowego, a pozostałe dwa służą do ładowania Androida lub iPhone’a.

Czytać  Recenzja zestawu słuchawkowego Bluetooth Tronsmart Battle Bluetooth

Nie mniej ważne, jest też klamra magnetyczna FIDLOCK, dzięki której możesz zabezpieczyć swoją torbę.

Pasek magnetyczny Tajezzo

Wewnątrz

Torba posiada dużą wewnętrzną przestrzeń do przechowywania. Zamek błyskawiczny można całkowicie rozpiąć, dzięki czemu można całkowicie otworzyć torbę, aby spakować rzeczy lub wyjąć rzeczy z torby. Przestrzeń wewnętrzna torby podzielona jest na trzy komory. W dolnej przegrodzie możesz umieścić ubrania lub duże przedmioty. Druga komora przeznaczona jest na drobiazgi takie jak książki, foldery itp. Trzecia dotyczy 15-calowego (lub mniejszego) laptopa lub tabletu.

Komora wewnętrzna Tajezzo

Posługiwać się

Aby rozpocząć korzystanie z głośnika Bluetooth w plecaku, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania na pilocie na lewym pasku. Spowoduje to włączenie głośnika i wprowadzenie go w tryb parowania.

Zasilanie zdalnego sterowania Tajezzo

Uzyskaj dostęp do ustawień Bluetooth telefonu i sparuj go z „TAJEZZO Smart Backpack”.

Cztery przyciski odgrywają ważną rolę w pilocie Twojej torby. Przycisk „Żarówka” steruje światłem LED. W sumie dostępne są 4 tryby oświetlenia:

  • Tryb muzyczny: Moduł dynamicznego oświetlenia będzie migał w rytm muzyki.
  • Tryb sportowy– Czujnik ruchu na szklanym panelu będzie monitorował ruch i włączał go w przypadku nagłego startu/zatrzymania. Podczas jazdy na rowerze będzie działać jako awaryjne światło hamowania.
  • Tryb nocny: czujnik światła będzie monitorował otoczenie. W warunkach słabego oświetlenia światło włączy się automatycznie.
  • Światło wyłączone: wyłącz wszystkie efekty świetlne.

Kliknięcie przycisku „Muzyka” rozpocznie odtwarzanie muzyki/dźwięk przez głośnik. Jeśli masz ochotę na publiczne odtwarzanie muzyki, na przykład na spotkaniu lub pikniku, to pomoże. W przeciwnym razie puszczanie muzyki podczas chodzenia zapewni niepotrzebne spojrzenia.

Istnieją dwa tryby muzyczne, między którymi możesz się przełączać: Treble i Bass. Kliknij przycisk Muzyka, aby przełączać się między nimi. Gdy muzyka jest odtwarzana, kliknięcie przycisku zasilania zatrzyma muzykę.

Oczywiście przycisk „Telefon” umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń (przez głośnik). Osobiście wolałbym, aby moja rozmowa była stonowana, niż odtwarzać ją głośno przez głośnik.

Czytać  Recenzja inteligentnej lampy księżycowej ECOLOR: inteligentne oświetlenie nastrojowe

Moje myśli

TAJEZZO PZ5 to bardzo funkcjonalny plecak o futurystycznym designie, wytrzymałym twardym futerale, dużym schowkiem i mnóstwem poduszek zapewniających ergonomiczne wsparcie. Jak na urządzenie inteligentne, wciąż brakuje mu funkcji. Jednak dodanie głośnika i światła LED nie sprawi, że nagle staniesz się „inteligentny”. Zdecydowanie założyłbym go na krótką wycieczkę, ale granie muzyki (lub odbieranie telefonów) w miejscach publicznych, to dla mnie nie.

Inteligentny plecak Tajezzo PZ5 jest wciąż na etapie zbierania funduszy. Możesz to wesprzeć w swoim Rozrusznik nożny strona.

Czy ten artykuł jest przydatny?