Recenzja głośnika Bluetooth Tronsmart Studio

Recenzja głośnika Bluetooth Tronsmart Studio

Głośniki Bluetooth są koniecznością dla melomanów. Słuchawki i słuchawki są dobrze dostępne dla wygody i zdrowia psychicznego członków publiczności, którzy nie podzielają twojego złego gustu w muzyce. Ale kiedy jesteś sam lub z przyjaciółmi, którzy mogą nie podzielać twojego tak zwanego „smaku”, ale przynajmniej go tolerują, potrzebujesz mówcy. Tronsmart ma reputację producenta dobrej jakości i opłacalnych produktów audio. Ciesząc się słuchawkami, byłem ciekawy, jak zmierzy się głośnik Tronsmart Studio Bluetooth.

W pudełku

ten Głośnik Bluetooth Tronsmart Studio Jest to głośnik Bluetooth w stylu retro o mocy 30 W z wejściem pomocniczym i gniazdem na kartę microSD. Ładuje się za pomocą kabla USB-C i prawdopodobnie ma na górze odporne na zalanie gumowe przyciski. Te przyciski kontrolują włączanie / wyłączanie, głośność, pauzę i odtwarzanie oraz aktywują oba tryby; Zaawansowane nadawanie SoundPulse i TuneConn. Ten ostatni łączy wiele głośników Tronsmart Studio i synchronizuje je z siecią głośników, które będą odtwarzać ten sam dźwięk. Możesz także przesłać niestandardowe tryby EQ do głośnika z aplikacji Tronsmart na telefonie z systemem iOS lub Android.

Tronsmart Studio Pełne Słońce

Istnieją trzy przetworniki: centralny głośnik niskotonowy i dwa mniejsze głośniki wysokotonowe po obu stronach do obrazowania stereo. Istnieją również cztery pasywne radiatory basowe, które kołyszą się magnetycznie, zapewniając prawdziwe dudnienie basów. Zakres dynamiczny wynosi od 60 Hz do 20 kHz, co oczywiście jest subiektywne i zależy od Twojego wieku i profilu słuchu.

Obudowa wykonana z utwardzonego aluminium i bardzo wytrzymała. Waży mniej niż 1 kg (2 funty), ale wydaje się solidny i bardzo mocno osadzony na szerokiej gumowej stopce, co oznacza, że ​​nigdy nie grzechocze ani nie podskakuje.

Logo narożne Tronsmart Studio

Obudowa posiada certyfikat IP4, co oznacza, że ​​posiada ochronę przed wnikaniem cząstek większych niż 1mm, ale nie jest całkowicie odporna na piasek i wodę. Wewnątrz i w ogrodzie jest w porządku, ale zabierz go na plażę, a będziesz sam.

Czytać  Przegląd smartfonów Orbic Myra 5G

Ładowanie trwa około dwóch do trzech godzin, a gra podobno działa przez około 10-15 godzin w idealnych warunkach temperatury i głośności. Nie zmierzyłem dokładnie czasu, ale mogłem słuchać przez sześć do ośmiu godzin. Głośnik jest dostarczany w komplecie z dodatkowym kablem stereo audio i kablem do ładowania USB-C.

W pełni funkcjonalny

Zawsze jestem grzecznie zaskoczony, gdy głośniki Bluetooth działają dobrze. Moja edukacja w zakresie projektowania głośników była im większa, tym lepsza. Dobra produkcja dźwięku polega na przemieszczaniu powietrza i posiadaniu ogromnych rezonansowych drewnianych pudełek, które zawierają puste przestrzenie wypełnione dużymi kieszeniami powietrza.

Oczywiście technologia się rozwinęła i możesz uzyskać dobry, pełny dźwięk, nawet z małymi głośnikami. Na przykład mikrogłośniki w telefonie iPhone lub telefonie z systemem Android zapewniają niezwykły dźwięk jak na swój rozmiar. Przetestowałem głośnik za pomocą filmu testowego głośnika YouTube i wykryłem 60 Hz – 10 kHz, ale straciłem trochę na górnym końcu słuchu, więc możesz usłyszeć więcej niż ja. Wydaje się, że ma bardzo dobry zasięg i z łatwością przeszedł wszystkie testy grzechotania.

Stopa do nauki Tronsmart

SoundPulse to technologia ulepszania dźwięku firmy Tronsmart, która dodaje prawdziwy bas i czystość dźwięku. Chociaż jest świetny, nie we wszystkich sytuacjach. Czasem jest przesadny, ale dobrze jest mieć go wtedy, gdy jest potrzebny.

Aplikacja Tronsmart dodaje zdalne sterowanie i korektor do głośnika przez Bluetooth. Dzięki aplikacji możesz zdalnie dostosować kształt dźwięku za pomocą różnych ustawień wstępnych. Możesz ustawić korektor, który najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz.

Tylne porty badawcze Tronsmart

Tryb 3D aplikacji wydaje się działać najlepiej, gdy głośniki znajdują się na tym samym poziomie co uszy. Efekt jest imponujący, a niektóre dźwięki w spektrum stereo wydają się dochodzić z odległości jednej do dwóch stóp po lewej lub prawej stronie głośnika. To trochę dziwna magia audio, ale jest naprawdę efektywna i przyjemna, i dodaje czegoś, szczególnie przy przestrzennej, przewiewnej muzyce z szerokim obrazem stereo.

Czytać  Recenzja zmodyfikowanego kontrolera PS5 MegaModz

Nie ma wielu wad tego głośnika, tylko drobne irytacje. Gumowe guziki mają matowe wykończenie i są trwałe, ale bardzo łatwo przyjmują ślady palców. Nie wiem, czy moje palce są szczególnie tłuste, ale na testowanym przeze mnie głośniku środki przycisków zawsze wyglądają na błyszczące, co jest irytujące, ale nie jest śmiertelne.

Przyciski Tronsmart Studio

Chciałbym też, żeby istniał jakiś sposób na edycję ustawień korektora, aby pasowały do ​​przestrzeni, w której się znajdujesz. Jest wystarczająco dużo, aby znaleźć taki, który działa, ale jestem retuszerem i lubię ręcznie dostosowywać rzeczy tam, gdzie mogę.

Inną dziwną rzeczą jest to, że jeśli zatrzymasz muzykę, głośnik nie wydaje się wyłączać przez długi czas. Oznacza to, że bateria się wyczerpie, jeśli nie pamiętasz o jej wyłączeniu. To nie jest przełom, ale mam inne głośniki, które wyłączają się po kilku minutach bezczynności i denerwujące jest to, że robią to tak szybko. Dlatego długi czas, w którym głośniki studyjne nie są wyłączone, można postrzegać jako zaletę lub wadę.

Możesz także wyłączyć głośnik za pomocą aplikacji bez wstawania z krzesła, więc jest to bonus, ale denerwujące, że nie możesz go ponownie włączyć z aplikacji.

Kupuj mądrze

ten Głośnik Bluetooth Tronsmart Studio To bardzo przyzwoity głośnik w tej cenie, ze świetnymi funkcjami i bardzo kilkoma wadami. Ma świetny dźwięk z dużą ilością energii i wygląda elegancko, w stylu retro. Możesz go teraz dostać za jedyne 69,99 USD.

Czy ten artykuł jest przydatny?