Recenzja głośnika bezprzewodowego EMeet Luna: krystaliczna czystość

Recenzja głośnika bezprzewodowego EMeet Luna: krystaliczna czystość

Wszyscy byliśmy na spotkaniach głosowych lub wideo, na których czyjś mikrofon brzmi okropnie lub mówca jest niewyraźny, a podczas spotkania tracisz ważne informacje. Dlatego byłam podekscytowana możliwością przetestowania bezprzewodowego głośnika eMeet Luna. Nie tylko spodziewałem się lepszej jakości dźwięku, ale także chciałem wypróbować redukcję szumów AI, aby nikt nie słyszał mojego telewizora w tle.

Podsumowanie funkcji

Jak na kompaktowy rozmiar, eMeet Luna zawiera wiele przydatnych funkcji bez niczego, czego nie potrzebujesz. Jest przeznaczony do mniejszych spotkań z maksymalnie ośmioma osobami, chociaż można połączyć szeregowo dwa głośniki dla maksymalnie dwunastu osób na spotkanie w tym samym pomieszczeniu. Możliwość łączenia łańcuchowego jest nowością w modelu Luna.

Recenzja głośnika bezprzewodowego Emeet Luna Daisy

Dla ułatwienia połączenia nie tylko obsługuje Bluetooth, ale możesz podłączyć go bezpośrednio do urządzenia za pomocą dostarczonego kabla USB i kabla pomocniczego. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz korzystać z Bluetooth, dostępne są inne opcje.

Jednak głośnik jest całkowicie bezprzewodowy, gdy go potrzebujesz. Ładuje się za pomocą dostarczonego kabla USB w ciągu trzech do czterech godzin.

Kolejną świetną funkcją i moją ulubioną jest redukcja szumów AI. Został zaprojektowany tak, aby skutecznie blokować hałas otoczenia, tak aby ludzie po drugiej stronie spotkania słyszeli Cię, a nie kafeterię, w której się znajdujesz, telewizor lub radio za komputerem.

Cechy recenzji bezprzewodowego głośnika Emeet Luna

Niektóre inne godne uwagi funkcje obejmują:

  • Uniwersalna kompatybilność z większością oprogramowania do spotkań (osobiście testowałem proste grupowe spotkanie głosowe, Zoom, Google Meet i Skype)
  • Zgodność z systemem Windows 7 i nowszym oraz Mac OS, a także z systemem Android i iOS
  • Głośność 80 dB (zwiększona w stosunku do poprzednich modeli)
  • Technologia VoiceIA dla lepszego odbioru głosu i redukcji szumów
  • Odbiór głosu w zakresie 360 ​​stopni z trzema dołączonymi mikrofonami

Startowy

Będę szczery, nie musisz nawet czytać instrukcji, aby rozpocząć. Ale chciałem się upewnić, że w pełni rozumiem wszystko, co ma do zaoferowania głośnik bezprzewodowy eMeet Luna. Ponadto w instrukcji obsługi znajduje się pomocny przewodnik po tym, co oznaczają wszystkie światła w środku, więc zdecydowanie warto go zobaczyć.

Rozpoczęto recenzję głośnika bezprzewodowego Emeet Luna

Mój był prawie w pełni naładowany, więc byłem gotowy do wyjścia z pudełka. Zacząłem od połączenia Bluetooth, co stało się szybko i łatwo. Parowanie było tak proste, jak przytrzymanie przycisku Bluetooth na głośniku przez kilka sekund.

Czytać  Przegląd 62-klawiszowej klawiatury mechanicznej Ajazz K620T

Użyłem dołączonego klucza Bluetooth, ale w rzeczywistości podłączono go również do mojego komputera z systemem Windows 10 bez niego. Nie miałem też problemu z rozpoznaniem głośnika przez mój system po podłączeniu go kablem AUX.

Nie ma potrzeby instalowania żadnego skomplikowanego oprogramowania ani konfiguracji. Jeśli z jakiegoś powodu eMeet Luna nie jest ustawiony jako obecny głośnik i mikrofon po podłączeniu, może być konieczna ręczna zmiana głośnika / mikrofonu w systemie lub w ustawieniach oprogramowania konferencyjnego.

Moje doświadczenie z eMeet Luna

Po kilku testach, aby upewnić się, że inne metody łączności działają, pozostałem przy Bluetooth do końca testu. Wcześniej włączałem i wyłączałem inne głośniki Bluetooth, więc naprawdę chciałem zobaczyć, jak dobrze ten działa.

Bezprzewodowy głośnik Emeet Luna w użyciu, recenzja

Wszystkie przyciski są wyraźnie oznaczone i łatwe w użyciu. Możesz odbierać i kończyć połączenia, zmieniać głośność, wyciszać mikrofony, włączać / wyłączać redukcję szumów, podłączać / rozłączać Bluetooth oraz włączać / wyłączać urządzenie.

Przyciski przeglądu głośników bezprzewodowych Emeet Luna

Moim pierwszym spotkaniem była rozmowa wideo na Skypie. Nie powiedziałem drugiej stronie, że używam nowego mikrofonu, ale od razu zauważyli różnicę. Jego pierwsze pytanie brzmiało: „Dlaczego słyszę cię o wiele wyraźniej?” Oczywiście moje doświadczenie było takie samo.

Słyszałem rozmówcę prawie tak wyraźnie, jakby byli w pokoju ze mną. Nie było żadnych opóźnień ani echa.

Co więcej, kiedy włączyłem redukcję szumów za pomocą przycisku głośnika, mogłem pisać i miksować dokumenty, nie słysząc nikogo innego. Głośnik właśnie odebrał mój głos. Przerzuciłem nawet papiery o cal od głośnika, a druga osoba nie słyszała tego, tylko mój głos.

Jedną z rzeczy, które uwielbiam, jest uchwyt klucza Bluetooth wbudowany w tylną część głośnika. Ułatwia to noszenie plecaka, jeśli nosisz głośnik w drodze. Ponadto znacznie ułatwia pakowanie go do torby.

Klucz do recenzji głośników bezprzewodowych Emeet Luna

Kolejnym plusem są antypoślizgowe uchwyty na spodzie. Nie da się tego łatwo usunąć z pulpitu.

Czytać  Recenzja zewnętrznej kamery bezpieczeństwa Netvue Vigil Pro

Spotkanie z grupą

Dzięki dystansowi społecznemu tylko kilka osób przyszło do mojego domowego biura, aby pomóc mi przetestować bezprzewodowy głośnik eMeet Luna. Siedzieliśmy wszyscy wokół mojego stołu w kuchni z głośnikiem pośrodku między nami. Byliśmy z łatwością metr lub więcej od głośnika, a ludzie po drugiej stronie połączenia mogli nas wyraźnie słyszeć.

Wstałem nawet i poruszyłem się, ale mój głos nigdy nie był przytłumiony. Musiałem całkowicie wyjść z pokoju i zamknąć drzwi, zanim mikrofon przestał odbierać mój głos.

Końcowe przemyślenia

EMeet Luna ma najwyraźniejszą jakość rozmów, jaką kiedykolwiek doświadczyłem z bezprzewodowego głośnika w tej cenie, a niektóre kosztują znacznie więcej. Funkcja redukcji szumów sprawia, że ​​jest to pozycja obowiązkowa, jeśli zamierzasz przebywać w hałaśliwym otoczeniu lub po prostu chcesz wykluczyć coś tak prostego, jak dźwięk klawiatury podczas robienia notatek.

Recenzja końcowego głośnika bezprzewodowego Emeet Luna

Jedyny zarzut, jaki mogę znaleźć, nie jest taki zły. Ładowanie może zająć do czterech godzin, co może być niewygodne, jeśli skończy Ci się po jednym spotkaniu, ale szybko możesz mieć następne.

Jest idealny do małych i / lub zdalnych spotkań oraz do nauki zdalnej. Ponadto, jeśli musisz się poruszyć, twój głos nie zanika.

To jest głośnik, którego będę używać podczas wszystkich moich spotkań. Jakość dźwięku jest naprawdę dobra. Możesz wypróbuj bezprzewodowy głośnik eMeet Luna za jedyne 89,99 $.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?