Recenzja GiiKER Smart Four: Zmierz się!

Recenzja GiiKER Smart Four: Zmierz się!

Nic nie kocham bardziej niż dobre wyzwanie. To jedyny rodzaj gry, którą uprawiam: gry słowne i łamigłówki. Początkowo widziałem GiiKER Smart Four jako małe wyzwanie podobne do Connect Four. Aspekt wielopoziomowy dał mi większe wyzwanie niż się spodziewałem. Dowiedz się więcej w tej recenzji GiiKER Smart Four.

Konfiguracja GiiKER Smart Four

Giiker Smart Four Unboxi

Rozpakowanie Inteligentna czwórka GiiKER box, znajdziesz tylko kilka rzeczy, ale nie potrzebujesz niczego więcej:

  • Gra planszowa
  • Czarno-białe żetony
  • Kabel do ładowania
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Instrukcja obsługi
Inteligentne cztery ładowanie Giiker2

Plansza do gry musi zostać naładowana przed użyciem, więc jest to pierwsza rzecz, którą będziesz chciał zrobić. Pełne ładowanie zajmuje około 90 minut. Podłącz końcówkę USB-A dostarczonego kabla do bloku ładującego (brak w zestawie), a końcówkę USB-C z tyłu planszy. To sprawi, że środkowy kwadrat zaświeci się i zacznie migać.

Aplikacja Giiker Smart Four

Aby pomóc Ci wybrać niektóre aspekty gry, będziesz potrzebować aplikacji Smart Fur. Instrukcja obsługi zawiera kod QR, który umożliwia zeskanowanie go i zabranie do sklepu Google Play lub App Store w celu bezpośredniego pobrania. Kliknij symbol Bluetooth w prawym górnym rogu aplikacji, aby podłączyć planszę do gry. Założenie konta nie jest konieczne, ale będziesz go potrzebować do rozgrywania bitew online z innymi graczami Smart Four.

Gry z GiiKER Smart Four

GiiKER Smart Four pozwala grać w dwie różne gry: Connect Four i Lights Out. Dzięki Connect Four możesz grać przeciwko osobie z tobą fizycznie, przeciwko „Robotowi” lub przeciwko losowemu graczowi Smart Four. Dzięki Lights Out jesteś jedynym graczem.

Połącz cztery

Rozpoczyna się Giiker Smart Four

Możesz po prostu wskoczyć i grać bez interakcji z aplikacją lub stukania „AI Master” w aplikacji. Niezależnie od tego, czy zrobisz to za pomocą AI Master, przytrzymaj środkowy kwadrat planszy, aby go włączyć. Gry Connect Four znajdują się po lewej stronie, a Wyłączone po prawej. Aby zagrać w Connect Four przeciwko robotowi, wybierz Easy, Medium lub Hard z pierwszymi trzema kwadratami podświetlonymi po lewej stronie lub dolnym kwadratem w trybie twarzą w twarz z osobą z tobą.

Czytać  Profesjonalna jakość gimbala z iSteady X

Jeśli grasz jeden na jednego, nie ma znaczenia, kto będzie pierwszy. Wystarczy we dwoje wybrać kolory płytek: białą lub czarną. Jeśli grasz Robotem, wybierz swój kolor, a Robot powiadomi Cię, gdy wybierzesz grę, która ruszy jako pierwsza.

Giiker Smart Cztery Obroty

Jeśli grasz w Robota, mrugnij kwadrat, w którym chcesz grać. Musisz umieścić płytkę w jego kolorze na tym polu i odepchnąć. Zapobiega to miganiu. Następnie możesz umieścić płytkę swojego koloru w dowolnym miejscu. Jeszcze raz naciśnij w dół. To mówi Robotowi, gdzie zagrał i że znów jest jego kolej. Gra toczy się w ten sposób, dopóki nie zostanie zwycięzca.

Giiker Smart Four wygrywa

Celem Connect Four jest oczywiście zdobycie czterech żetonów pod rząd. Trudne jest to, że może być również na różnych poziomach, ponieważ można je układać w stosy. Wszystkie cztery mogą być poprzeczne, opadające, ukośne, wszystkie na tym samym poziomie lub nawet w górę, na przykład jeden na dole, drugi poziom w następnym kwadracie itp.

Tutaj początkowo zostałbym złapany. Patrzyłbym na to w trzech wymiarach, decydując, gdzie zagrać dalej. Po prostu musiałem nie spieszyć się i rozważyć wszystkie poziomy. To również zabiera cię i staje się kompulsywne.

Giiker Smart Four Online Bitwa

Możesz także rozegrać bitwę online z innym graczem Smart Four. Kliknij opcję Bitwa online w aplikacji, a znajdziesz godnego przeciwnika.

Giiker Smart Four tura bitwy

Aplikacja poinformuje Cię, czyja jest kolej i, w przeciwieństwie do gry w Robota lub twarzą w twarz, podczas Twojej tury obowiązuje 30-sekundowy limit czasu. Podobnie jak w przypadku robota, plansza oświetli pole, na którym grał twój przeciwnik, a ty musisz położyć na tym polu żeton i odepchnąć. To frustrujące, że czasami gra się zawieszała i inny gracz został ogłoszony zwycięzcą. Stało się to tylko w trybie bitwy online.

Giiker Smart Four wideo

Jeśli dotkniesz ikony trofeum w aplikacji, wyświetli się tabela wyników. Poniżej ikony trofeum znajduje się ikona aparatu. Kliknięcie tego przycisku spowoduje wyświetlenie filmów z Twojej gry z przeciwnikami, dzięki czemu możesz przejrzeć swoją grę i zobaczyć, gdzie poszło źle … lub dobrze! Możesz również zobaczyć to samo w grach przeciwko Robotowi, jeśli grałeś przez AI Master.

Czytać  Przegląd projektora Wi-Fi Dr. J. Professional AK-40

Wyłączyć światła

Wyłączone światła Giiker Smart Four

Lights Out to znacznie mniej skomplikowana gra i nie ma opcji wyboru koloru, walki łeb w łeb lub bitwy online.

Plansza podświetli losowy zestaw kwadratów, a twoim celem jest, aby wszystkie zgasły. Kiedy naciśniesz dowolny kwadrat, spowoduje to wyłączenie lub włączenie otaczających go kwadratów, w zależności od ich aktualnego stanu. Trwa to do momentu, aż wszystkie światła zostaną „wyłączone”.

Dostępność

Inteligentna czwórka GiiKER Jest dostępny na Amazon za 79,99 USD. Jako elektroniczna gra planszowa jest to słuszna cena, ale jeśli weźmiesz pod uwagę, że z pewnością istnieją podobne gry cyfrowe bez fizycznej planszy za znacznie, znacznie tańsze, wartość może być rozsądnie zakwestionowana.

Zabawa może być świetnym sposobem na spędzenie tego lata dla Twojego dziecka na pracy mózgu. Jest przeznaczony dla osób w wieku od 6 lat, ale jest też fajny dla dorosłych. Jeśli lubisz gry strategiczne, zapewnią rozrywkę Tobie i Twoim dzieciom.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?