Recenzja Flexispot Sanodesk: biurko stojące, które Ci odpowiada

Recenzja Flexispot Sanodesk: biurko stojące, które Ci odpowiada

Podczas globalnej pandemii ponownie skupiono się na naszym zdrowiu. Chociaż nie mówimy o wirusach, mówimy o naszych kręgosłupach. Praca w domu na stojąco może przynieść wiele korzyści, a jak pokazuje ten przegląd Flexispot Sanodesk, nie musi to mieć wpływu na codzienną pracę.

Tutaj przyjrzymy się elektronicznie regulowanemu biurkowi stojącemu, aby sprawdzić, czy jest to przedmiot luksusowy, czy też istotna część Twojego życia zawodowego.

Przedstawiamy biurko stojące Flexispot Sanodesk

Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, stojące biurko jest dokładnie tym, czym brzmi. To biurko, przy którym zatrzymujesz się do pracy. Jeśli wydaje się to niepoważnym i niepotrzebnym zakupem, pomyśl jeszcze raz. Istnieje wiele problemów zdrowotnych związanych z siedzeniem przez długi czas. Wstawanie jest antidotum.

Flexispot Sanodesk składa się z dwóch części: ramy i biurka. W przypadku tych ostatnich masz kilka opcji do wyboru w różnych opcjach drewna, stylach i rozmiarach. Mamy prostokątne mahoniowe biurko i czarną ramę. Zobaczysz obrazy w całym artykule.

Wprowadzenie do biurka stojącego Flexispot Sanodesk

Montaż biurka jest prosty. Nie ma tego w żadnym miejscu na opakowaniu, ale będziesz potrzebować również śrubokręta krzyżakowego do części zespołu ramy. Jednak do sukcesu jest sześć kroków, chociaż dwie pary silnych rąk będą musiały podnosić elementy (zwłaszcza po złożeniu).

Samo biurko jest ładne i grube. Przetestowaliśmy model 55 x 28 cali, a mahoniowe wykończenie jest gładkie i bezbłędne.

Wykończenie mahoń Sanodesk.

Te wymiary sprawiają, że całe biurko jest pojemne, nawet z niektórymi przedmiotami na blacie. Na przykład mamy 13- i 16-calowe MacBooki, Rain Design mStand, tablet Wacom, wzmacniacz gitarowy Orange Dark Terror na lunchbox i Nikon D7500. Nawet po dodaniu rośliny i dwóch kotów jest mnóstwo miejsca:

Kompletny projekt Sanodeska.

Rozmiar naszego pokoju to około 80 cali kwadratowych, więc dominuje biurko. Jednak pod ramą i z tyłu jest dużo miejsca na ścianę z gitarami:

Układ sali mieszczący Sanodesk.

Wciąż jest miejsce do poruszania się, a gdyby to biurko znajdowało się w większym pokoju, okazałoby się, że idealnie pasowałoby do rachunku.

Czytać  Recenzja projektora VANKYO Leisure 530W

Jeśli chodzi o sterowanie, to bułka z masłem. Panel sterowania posiada siedem przycisków i intuicyjny układ.

Centrala Sanodeska.

Przyciski w górę iw dół przesuwają pulpit w górę iw dół. To płynny i cichy proces. Aby zapisać pozycję wzrostu, umieść biurko na miejscu, a następnie naciśnij przycisk M. Pojawi się uchwyt, po którym wciskasz przyciski 1 lub 2, aby zapisać ustawienie. Pozostałe ustawienia przechowują pozycje stojące i wysokości siedziska.

Szczerze mówiąc, na tym biurku nie można siedzieć. Konfiguracja i odłączenie pulpitu jest łatwe, a także zaoszczędzi Ci wtyczki. Jeśli jednak trzymasz biurko podłączone i masz dzieci, przytrzymanie przycisku M aktywuje blokadę dziecięcą.

Cennik Flexispot Sanodesk

Jak możesz sobie wyobrazić, ta jakość wykonania i funkcjonalność mają swoją cenę. Rama kosztuje tylko około 500 do 550 USD, co jest drogie. Ponadto warto również rozważyć drewno na biurko.

Tak, w mgnieniu oka możesz użyć starego biurka, jeśli je posiadasz, ale powinno ono zmieścić się w minimalnych wymiarach (120cm na 60cm) i ramie.

Flexispot sprzedaje również odpowiednie komputery stacjonarne za około 100 do 150 USD, więc w sumie warto wydać od 600 do 700 USD na to stojące biurko. Jeśli jest to nakład wykraczający poza Twój budżet, to Twoja decyzja. Wierzymy, że jest to coś, co byłoby inwestycją, która z czasem przyniosłaby Ci szereg korzyści.

Jeśli powinieneś kupić biurko stojące Flexispot Sanodesk?

Podsumowując, uważamy, że Flexispot Sanodesk to najwyższej klasy biurko stojące do szerokiej gamy konfiguracji. Jak widzieliście w tym artykule, ma dużo miejsca, jest solidny jak skała i można go dostosować dzięki silnikom elektrycznym.

Podobnie jak w przypadku wielu z tych decyzji, cena jest zawsze czynnikiem. To ciężki początkowy zakup czegoś, z czego możesz nie wiedzieć, że potrzebujesz. Uważamy, że warto 700 USD ze względu na jakość i wydajność komputera stacjonarnego.

Czytać  Treblab FX100: wytrzymały głośnik zewnętrzny dla entuzjastów outdooru

W związku z tym bez wahania go polecimy. Dla tych, którzy pracują w domu i chcą zadbać o zdrowie, Flexispot Sanodesk jest strzałem w dziesiątkę.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?