Recenzja Flexispot Desksize Pro v9

Recenzja Flexispot Desksize Pro v9

Pandemia wywróciła świat pracy do góry nogami. Tyle milionów ludzi pracuje w domu, ale wielu z nich nie jest w stanie regularnie chodzić na siłownię. Wszyscy narażamy się na lekką nadwagę, jeśli nie będziemy ostrożni. Więc co możesz z tym zrobić?

Dobra wiadomość jest taka, że ​​jesteśmy w XXI wieku, istnieje wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych, które rozwiązują prawie każdy problem. Oczywiście dobrym pomysłem byłoby, gdybyś mógł ćwiczyć w domu i w pracy, pozwalając nawet zapracowanym osobom, które pracują w domu, uzyskać bardzo potrzebne ćwiczenia bez opuszczania bezpiecznego domu, a przynajmniej biurka.

Recykling w gospodarstwie domowym

Flexispot Desksize Pro Jest to innowacyjny rower treningowy połączony z akcesorium biurkowym, na którym można postawić laptopa. To w zasadzie jak rower stacjonarny, ale zamiast uchwytów masz biurko, na którym możesz oprzeć ręce podczas pedałowania, lub, co ważniejsze, komputer. Jest wygodne siedzenie w stylu rowerowym, składane pedały i zmienny opór, aby symulować różne nachylenia. Wszystko to oznacza, że ​​możesz pracować, czytać i tworzyć podczas jazdy i jednocześnie spalać kalorie.

Flexispot Deskcise Całość

Solidny rower składany ma regulowane poziomy stołu i siedziska, co oznacza, że ​​dostosowuje się do Ciebie i zapobiega uderzaniu kolanami o stół. Rower ma wbudowany komputer, który wyświetla prędkość, dystans i spalone kalorie, a także posiada uchwyt na kubek na napój sportowy.

Cały shebang jest starannie złożony w coś, co zmieści się w szafie lub pod schodami. Jest wystarczająco ciężki i wytrzymały, aby utrzymać wagę przeciętnej lub ciężkiej osoby, więc nie jest dokładnie tym, co można nazwać przenośnym po złożeniu, ale raczej przenośnym. Jest to idealne rozwiązanie do utrzymania sprawności fizycznej podczas wykonywania zasadniczo siedzącej pracy, która nie pozostawia czasu na nabranie formy.

Rowerzysta na fotelu

Każdy, kto mnie zna, powie Ci, że prawdopodobnie nie jestem typem, który szuka sposobów na ćwiczenia. Biorąc to pod uwagę, jestem bardzo świadomy tego, jak mało ćwiczę i trochę mnie to niepokoi, ponieważ wiem, jak ważne jest to. Wyobrażam sobie, że to powszechne doświadczenie. Chociaż zdajesz sobie sprawę, że ćwiczenia i sprawność fizyczna mają kluczowe znaczenie dla Twojego zdrowia, trudno jest znaleźć czas na przerwę w pracy i rozpoczęcie ćwiczeń. Jest to podwojone, jeśli jesteś samozatrudniony.

Pedały biurkowe Flexispot

Jednym z rozwiązań jest oczywiście odgryzienie kuli i zapisanie się na siłownię, a co ważniejsze, skorzystanie z niej. Ale siłownie są drogie i mogę powiedzieć, że za każdym razem, gdy za nie zapłaciłem, nie korzystałem z nich. Rzeczywiście, tracisz czas jeżdżąc na siłownię, rozgrzewając się, robiąc swoje sety, rozgrzewając się, biorąc prysznic i wracając do domu. To nie jest luka czasowa, którą przeciętny freelancer może łatwo przejść. Tak więc koncepcja, że ​​możesz wydać te pieniądze, które zainwestujesz w niewykorzystane członkostwo w siłowni, na coś, co możesz wykorzystać w domu podczas pracy, jest atrakcyjna.

Czytać  Recenzja przenośnego monitora Aukai 15,6 "

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o tym produkcie, muszę przyznać się do zakłopotania – roześmiałem się głośno, ponieważ brzmiało to jak zbyt prosta odpowiedź na problem i zdecydowanie nie jest to coś, co mnie interesuje. Pomysł „produktów combo” był popularnym żartem w mojej grupie rówieśniczej, a głównym żartem był toster-telewizja. Więc moje oczekiwania wobec tego produktu były bardzo niskie. Miał nadzieję, że to sztuczka i nie przyda się zbytnio.

Komputer zbliżeniowy Flexispot Deskcise

Pierwsze wrażenia były zaskakujące, przede wszystkim dlatego, że był niesamowicie ciężki. Spodziewałem się czegoś cienkiego, ale rower jest ciężki i wytrzymały i wygląda na poważny. Jakość wykonania jest wysoka, a wykończenie profesjonalne i drogie. Po drugie, bardzo podoba mi się sposób, w jaki można go złożyć w znacznie bardziej zwarty kształt do przechowywania. To nie jest coś, co chciałbyś mieć cały czas, ponieważ zajmuje dużo miejsca.

Nogi Flexispot Deskcise

Po rozpakowaniu, wyjęciu nóżek i postawieniu stolika na słupku i wkręceniu śruby ustalającej, dodałem trochę baterii do komputera, aby zaczął liczyć i włączyłem. Kolejnym krokiem jest dopasowanie wysokości stołu i siedziska do kształtu ciała i wysokości kolan podczas jazdy na rowerze.

Ergonomia to coś, o czym zawsze należy pamiętać, korzystając z osobistych urządzeń do ćwiczeń. Czy biurko jest wystarczająco wysokie, aby uniknąć kolan? Ale czy jest za wysoko dla twoich ramion? Możesz obniżyć poziom kolan, podnosząc siedzenie lub podnosząc stół. Ale trzeba trochę pograć, żeby to zrobić dobrze. To głównie zdrowy rozsądek, ale jeśli w jakikolwiek sposób wydaje się to niewygodne lub złe, musisz to nieco poprawić.

Po usunięciu wszystkich błędów w ustawieniach mogłem pedałować podczas pracy. Właściwie teraz jeżdżę na rowerze, kiedy piszę tę część. Oczywiście papierkiem lakmusowym, czy ten rower nadaje się do pracy, jest napisanie recenzji podczas jazdy. Mogę powiedzieć, że na najniższym ustawieniu i swobodnej jazdy na rowerze podczas pisania jest to dziwnie relaksujące i przyjemne doświadczenie. Przejechałem kilometr lub dwa, kiedy dotarłem do początku tego akapitu i muszę powiedzieć, że było to łatwe.

Korpus Flexispot Deskcise

Bardzo trudno jest przedstawić negatywy na temat tego produktu, ale spróbuję go solidnie. Jest bardzo, bardzo ciężki, a wchodzenie i schodzenie po schodach to coś, czego za wszelką cenę zalecam unikać. To bardziej trening niż chcesz, obiecuję. Jest zbyt duży, aby zostawić go w swoim pokoju, chyba że masz duży dom. Na szczęście się składa.

Czytać  Przegląd projektora Wi-Fi Dr. J. Professional AK-40

Ponadto znalezienie idealnego ustawienia fotela i stołu może zająć dużo czasu. Często idealnie pasował do stołu, ale stwierdziłem, że podniosłem siedzenie tak wysoko, że nie mogłem wstać bez upadku. Potem musiałem stracić wszystkie te ustawienia, aby to zapisać. To było bardzo denerwujące. Polecam oznaczyć idealne ustawienia markerem permanentnym, aby można było go złożyć, a następnie łatwo powrócić do idealnego ustawienia. Wszystko to powiedziawszy, to są naprawdę głupie drobne punkty, a na tym etapie jestem naprawdę wybredny, aby znaleźć przynajmniej kilka negatywów.

Gięcie biurkowe Flexispot

Komputer rowerowy na szczycie roweru jest naprawdę zabawny i motywujący. Widząc, jak daleko przejechałeś rowerem, ile spaliłeś kalorii i jakie prędkości osiągasz, to pozornie zadanie staje się grą. Pomimo moich zrzędliwych twierdzeń, że to nie dla mnie, faktycznie widzę siebie jeżdżącego na tym rowerze. To zabawne i tak łatwe lub trudne, jak chcesz; Dodatkowo możesz rywalizować prywatnie i próbować poprawiać swoje wyniki w kolejnych dniach. Dobra, nie ćwiczyłem od miesięcy, a następnego dnia moje mięśnie łydek i ścięgna pachwiny przez cały dzień krzyczały na mnie przekleństwa. Ale to dobry ból. To twoje ciało mówi ci, że żyjesz.

Gdzie i jak

Flexispot Desksize Pro v9 To świetny wynalazek i ku własnemu zdziwieniu uważam go za bardzo przydatny i przyjemny w użyciu. Możesz go dostać od wszystkich głównych sprzedawców internetowych, a cena wynosi około 449 funtów. Jeśli znalezienie czasu na ćwiczenia podczas pracy w domu jest dla Ciebie problemem, polecam to rozwiązanie.

.

Czy ten artykuł jest przydatny?